Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / kobieta / odchudzanie / sliminazer plastry opinie – tabletki czy plastry na odchudzanie?

sliminazer plastry opinie – tabletki czy plastry na odchudzanie?

Cześć mam na imię Agnieszka, mam 29 lat i dwójkę dzieci na koncie. Od zawsze byłam uważana za tą dziewczynę, która ma dobre geny, dlatego nigdy nikt nie sądził, że będę kiedykolwiek gruba. Niestety, dwójka dzieci, brak czasu na zadbanie o siebie, zła dieta i jedzenie byle czego i byle kiedy, wszystko to doprowadziło do ponad 11-kilowej nadwagi. Nie umiem nauczyć się funkcjonowania z tak wysoką wagą… Wszystkie moje ubrania są za małe lub za ciasne, ponieważ cały czas jeszcze łudzę się, że schudnę.

Próbowałam diet 1000 kcal, dieta sokowa, nawet dieta paleo. Ale niestety bez większych rezultatów. Poza tym nie ukrywajmy, większość diet jest jednak droga i czasochłonna. A ja przy 2 dzieci i dużym domu nie miałam ani czasu ani funduszy na to, żeby zaopatrywać się w tak drogie produkty. Kiedyś przeszukując fora dla osób odchudzających się natrafiłam na wątek o suplementach diety. Wiedziałam, że nie każde działają i miąłam pełną świadomość tego, że to co inni zachwalają, niekoniecznie musi zadziałać na mnie. Bardzo bałam się wtopić pieniądze, ale postanowiłam zaryzykować. Powiedziałam o swoim pomyśle mężowi, a on widząc jak bardzo jestem nieszczęśliwa ze swoją obecną wagą. Zaproponował, że pierwsze opakowanie wykupi mi w prezencie. Tak też się stało. W ten właśnie sposób stałam się posiadaczką preparatu o nazwie Sliminazer.

Właściwości i skład Sliminazer

  • Składniki na dzień
  • Składniki na noc
Wśród nich znajduje się guarana, pieprz cayenne i kwashydroksycytrynowy. Wpływają na poprawę wytrzymałości, koncentracji, dodają też energii. Przyspieszają przemianę materii i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.
Wśród nich znajduje się wyciąg z zielonej herbaty, jagody acai oraz l-karnityna. Powodują one, że nie odczuwamy głodu w nocy, a podczas snu możemy spalać więcej tkanki tłuszczowej.

Działanie Sliminazer
Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne
Opinie i efekty Sliminazer. Czy warto?
Gdzie kupić oryginalny Sliminazer na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Sliminazer?

Zalety, wady i podsumowanie produktu Sliminazer na redukcję tkanki tłuszczowej

About The Author

Cześć mam na imię Agnieszka, mam 29 lat i dwójkę dzieci na koncie. Od zawsze byłam uważana za tą dziewczynę, która ma dobre geny, dlatego nigdy nikt nie sądził, że będę kiedykolwiek gruba. Niestety, dwójka dzieci, brak czasu na zadbanie o siebie, zła dieta i jedzenie byle czego i byle kiedy, wszystko to doprowadziło do ponad 11-kilowej nadwagi. Nie umiałam sobie z tym poradzić. Nie wiem sama co by było, gdybym w porę nie znalazła skutecznego rozwiązania.

About seobos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*