Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / kobieta / włosy / Rio Laser Hair opinie – depilacja laserowa w domu

Rio Laser Hair opinie – depilacja laserowa w domu

Mam na imię Ania i mam trzydzieści sześć lat. Od czasu, kiedy zaczęłam dojrzewać, borykałam się z problemem zbędnego owłosienia. Niestety, w okolicach bikini i na nogach pojawiały się ciemne i grube włosy, które bardzo szybko były widoczne. Początkowe pozbywanie się ich przy pomocy maszynki do golenia jedynie pogarszało sprawę, ponieważ włoski odrastały jeszcze mocniejsze i ciemniejsze. Poza tym, zabieg musiałam powtarzać przynajmniej co drugi dzień.

Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup depilatora. Faktycznie, wyrwane włoski odrastały dopiero po dwóch tygodniach, jednak wtedy zaczął się problem. Włoski, w szczególności w okolicy bikini zaczęły wrastać, co powodowało brzydkie ślady i w rezultacie infekcje. Byłam załamana, ponieważ nie mogłam pokazać się latem z odsłoniętymi nogami, czy w bikini. Powoli godziłam się z myślą, że jedynym sposobem na mój problem może być depilacja laserowa. Ta jednak jest bardzo kosztowna i nie mogłam sobie na nią pozwolić od ręki.

Po jakimś czasie spotkałam się z moją koleżanką, która poleciła mi swój nowy nabytek – depilator laserowy Rio Laser Hair.

Właściwości i skład Rio Laser Hair

Wspomniana koleżanka twierdziła, że udało jej się kupić to urządzenie w promocji za pośrednictwem Internetu i jest zachwycona z efektów już po dwóch miesiącach. Jej skóra faktycznie była gładka i nie było na niej widać śladów włosków. Poza tym, nie było widać również żadnych krostek. Zdecydowałam, że muszę spróbować na sobie tego depilatora, ponieważ jest to rozwiązanie znacznie tańsze, niż zabieg w profesjonalnym salonie kosmetycznym, w którym trzeba pojawić się kilka razy. Wyliczyłam szybko, że zaoszczędzę w ten sposób nawet trzy tysiące złotych i zamówiłam depilator z dostawą do domu.

Działanie Rio Laser Hair

Wyczytałam, że laser emituje intensywny promień światła, który niszczy brodawkę włosową. Dzięki jego zastosowaniu włos już nigdy nie odrasta. Oczywiście, zabieg należy powtórzyć kilka razy, podobnie jak w gabinecie kosmetycznym, ponieważ wiele włosów znajduje się w fazie spoczynku i będą pojawiać się jeszcze przez jakiś czas.

Zabieg powtórzyłam kilkakrotnie, kiedy pojawiała się większa ilość włosków na moim ciele. Po pewnym czasie, zupełnie zapomniałam jednak o depilacji, ponieważ włoski całkowicie zniknęły. Co jakiś czas pojawia się dosłownie jeden, który zapewne był do tej pory uśpiony. Na skórze nie mam żadnych śladów, ani poparzeń po depilacji.

Stosowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Pierwszy zabieg, który był całkowicie bezbolesny, czego najbardziej się obawiałam. Depilator laserowy Rio Laser Hair okazał się bardzo wygodny w użyciu i przede wszystkim poręczny i lekki. Nie miałam więc problemów z tym, aby zabieg wykonać samodzielnie.

Opinie i efekty Rio Laser Hair . Czy warto?

Gdzie kupić oryginalny Rio Laser Hair na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Rio Laser Hair ?

Jestem zachwycona efektem, ponieważ nie muszą już martwić się włoskami wrastającymi pod skórę i powodującymi bolesne krostki. Mogę też wreszcie pochwalić się moimi nogami, zakładając spódniczkę, czy nawet bikini.

Polecam Rio Laser Hair wszystkim kobietom i nie tylko. Można dzięki niemu skutecznie usunąć zbędne owłosienie, nawet z twarzy, z czym wiele osób ma obecnie problemy. Laser jest bezpieczny, a jego działanie skuteczne i przede wszystkim bezbolesne. Pozwala również na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy, w stosunku do zabiegów w gabinetach kosmetycznych!

Zalety, wady i podsumowanie produktu Rio Laser Hairdo depilacji laserowej

Depilacja przy pomocy Rio Laser Hair jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna. Sam zabieg można wykonywać w domowych warunkach, a jego efekty są trwałe. Rio Laser Hair jest wygodny i poręczny.
Dla wielu osób wadą depilatora Rio Laser Hair może być jego cena. Warto jednak zwrócić uwagę, że depilator kosztuje znacznie mniej, niż wizyty w salonie kosmetycznym i poddanie się w nim depilacji laserowej.
Z Rio Laser Hair można dokonać depilacji laserowej ciała w domowych warunkach i szybko oraz bezboleśnie pozbyć się zbędnego owłosienia na zawsze. W ten sposób można również sporo zaoszczędzić na zabiegach w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

About The Author

Witajcie! Jestem Ania i mimo, że mam już 36 lat, to problem owłosienia jest dla mnie tak samo kłopotliwy jak wtedy, gdy miałam 16 lat. Chodzi o to, ze kompletnie nie mogłam pozbyć się zbędnego owłosienia i nie czułam się z tym komfortowo. Nareszcie jednak natrafiłam na metodę, która okazała się moim asem w rękawie. Zobaczcie o czym mowa.

About miki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*