Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / kobieta / Zdrowie / Nicorix opinie – skuteczny sposób i tabletki na rzucenie palenia?

Nicorix opinie – skuteczny sposób i tabletki na rzucenie palenia?

Moja historia z papierosami zaczęła się bardzo dawno temu – właściwie przez pół swojego życia byłam niewolnicą tego okropnego nałogu, który właściwie tak naprawdę nie jest ani przyjemny, ani też zdrowy. Jakby zastanowić się w tej chwili, tak logicznie i najnormalniej w świecie, jak człowiek stojący z boku i patrzący na wszystko, to sama teraz nie rozumiem dlaczego paliłam – wprowadzanie do swojego organizmu dodatkowej ilości dymu (i tak jest go przecież dużo wokół nas, kominy, samochody…), substancji, która przecież tylko szkodzi i to świadomie jest dla mnie w tej chwili całkowicie niezrozumiała. Kiedyś jednak się o tym nie myślało, czasy były inne, palili właściwie wszyscy. Teraz mam 50 lat, palenie rzuciłam 2 lata temu i właściwie od tego czasu nie mogę wyobrazić sobie nawet siebie z papierosem w ręku. Nie było tak jednak od początku – byłam bardzo duża zwolenniczką i entuzjastką palenia, a wszelkie próby przemówienia mi do rozumu kończyły się niepowodzeniem ze strony rodziny.

Kiedy zaczęłam palić? Wszystko zaczęło się jak poszłam do pracy, a pracowałam biurze, gdzie koleżanki oczywiście zadymiały cały pokój. Namawiały mnie, więc spróbowałam no i tak wszystko się zaczęło. Presja społeczeństwa? A może po prostu mi zasmakowało? Tego nie dowiemy się nigdy, można tylko gdybać, ale nie to jest najważniejszym aspektem mojej historii. W końcu zaszłam w ciąże – wtedy oczywiście z miejsca rzuciłam palenie, jednak zaraz po urodzeniu dziecka, gdy tylko mogłam wróciłam do palenia i paliłam nieprzerwanie przez kolejne 25 lat, aż do czasu, do pewnej chwili, kiedy powiedziałam sobie dość.

NC_amat_3

tabletki które wyciągnęły mnie z nałogu

Myślicie, że przez ten czas próbowałam rzucić choć raz? Nie, nigdy, po prostu to lubiłam i nikogo nie słuchałam, a moja córka dorastała i trułam ją tym okropnym dymem. Prawdopodobnie przez ogrom dymu jaki wytwarzałam ona poczuła do niego awersję, próbując przemówić mi do rozsądku wiele razy, tłumacząc, że powinnam przestać palić. Ja przytakiwałam, ale tak naprawdę nawet nie miałam zamiaru próbować i to był problem. Ona to widziałam, mówiła mi to nawet wprost, w oczy. W końcu przestała, poddała się. Wtedy mnie olśniło – w telewizji, prasie, radiu, wszędzie zaczęły pojawiać się wzmianki o zdrowym trybie życia, zauważało się, że coraz mniej osób pali i że istnieje coraz więcej zakazów palenia papierosów w miejscach publicznych. W końcu i mnie to uderzyło. Trafiłam na reklamę pewnego środka pomagającego w walce z paleniem papierosów, a raczej w walce z rzuceniem tego nałogu. Był to właśnie Nicorix. Zaczęłam szukać w Internecie, szperać, przeglądać czytać i zdecydowałam się spróbować. Po raz pierwszy w życiu, bez przymusu i nacisku ze strony innych, sama z siebie i dla siebie.

Właściwości i skład Nicorix

Udało się – każdy produkt ma wady i zalety, to jest pewne, ale trzeba skupiać się przede wszystkim na pozytywach, dlatego jeśli palicie papierosy, a chcecie rzucić ten zgubny i nieprzyjemny nałóg, musicie skorzystać z pomocnika jakim jest Nicorix.

Właściwości i skład Nicorix

Działanie Nicorix

Ten produkt pozwala na skuteczne rzucenie palenia i brak odczuwania skutków odstawienia, co stanowczo pomaga i powoduje, że człowiek przestaje palić nawet nie wiedząc kiedy. Moja córka niedowierzała i czuła się trochę przybita, że to nie ona spowodowała, że przestałam palić. A może jednak tak było? Najważniejsze jest jednak to, że nie palę już dwa lata i polecam wszystkim ten produkt oraz rzucenie palenia!

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Opinie i efekty Nicorix. Czy warto?

Gdzie kupić oryginalny Nicorix na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Nicorix?

Zalety, wady i podsumowanie produktu Nicorix na rzucenie palenia

Nicorix skutecznie zwalcza głód nikotynowy i zapobiega odczuwaniu nieprzyjemnych skutków odstawienia papierosów. Dzięki niemu rzucisz palenie bez żadnych nieprzyjemnych doznań!
Nicorix jest bezpieczny i skuteczny – nie stwierdzono żadnych niekorzystnych substancji, a jego cena jest bardzo przystępna. Nie stwierdza się wad, które powodowałyby, że nie jest wart użytkowania.
Nicorix obecnie najlepszy sposób na odzwyczajenie się od dymu papierosowego oraz na zapomnienie o złudnej i nieprawdziwej przyjemności, jaka płynie z palenia papierosów – zwalcza głód nikotynowy i zmniejsza dolegliwości odstawienia.

About The Author

Cześć jestem Maja i mam w tej chwili 50 lat. Niestety dopiero teraz można powiedzieć, że stałam się naprawdę mądrą kobietą, bo całkiem niedawno rzuciłam palenie, które było dla mnie sposobem na problemy przez długie lata, właściwie przez połowę mojego życia. Chcę opowiedzieć Wam moją historię oraz dać Wam motywację do zmiany życia na lepsze, bo naprawdę warto. Lepsze życie to życie bez papierosa. Przeczytajcie moją historię, a na pewno znajdziecie w niej wiele podobieństw do siebie – zobaczycie też, że jest w Was chęć i siła na rzucenie palenia i polepszenie zdrowia, wystarczy trochę chęci i odpowiedni pomocnik!

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

About majka

Cześć, jestem Maja i mam w tej chwili 50 lat. Niestety dopiero teraz można powiedzieć, że stałam się naprawdę mądrą kobietą, bo całkiem niedawno rzuciłam palenie, które było dala mnie sposobem na problemy przez długie lata, właściwie przez połowę mojego życia. Chcę opowiedzieć Wam moją historię oraz dać Wam motywację do zmiany życia na lepsze, bo naprawdę warto. Lepsze życie to życie bez papierosa. Przeczytajcie moją historię, a na pewno znajdziecie w niej wiele podobieństw do siebie – zobaczycie też, że jest w Was chęć i siła na rzucenie palenia i polepszenie zdrowia, wystarczy trochę chęci i odpowiedni pomocnik!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*