Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / kobieta / Zdrowie / Silvr – opinie. Najlepszy E-papieros – Elektroniczny papieros

Silvr – opinie. Najlepszy E-papieros – Elektroniczny papieros

Jestem Wojtek, pracuję w jednym ze sklepów spożywczych w okolicach Białegostoku. Mam 28 lat, jestem żonaty, w drodze moja pierwsza latorośl. To właśnie ciąża mojej żony i fakt, że będę tatusiem sprawiły, że postanowiłem pozbyć się mojego nałogu – papierosów.

Każdy wie, że zwykłe papierosy szkodzą, są rakotwórcze, nie pachną przyjemnie i co najgorsze – są drogie. W sytuacji, w której się znalazłem papierosy po prostu musiały zniknąć z mojego życia. Definitywnie! W końcu nie mogłem palić przy kobiecie w ciąży, nie mogłem także wydawać zbyt wiele na moje używki, gdyż musieliśmy z żoną odkładać pieniądze na wyprawkę dla dzidziusia. Moja żona nigdy nie paliła, więc zawsze czuła, jak przychodziłem z balkonu po zapalonym papierosie. To dla niej także było trudne. Więc wszystko zeszło się do tego, że postanowiłem rzucić palenie. Tylko jak to zrobić?

Uwierzyłem reklamom, kupując plastry wspomagające rzucenie palenia. Okazało się, że nie tylko nie rzuciłem palenia, ale też wydałem strasznie dużo na całą kurację. Już powoli traciłem wiarę, sięgając po kolejnego papierosa, gdy przypomniał mi się kolega, który poczęstował mnie elektronicznym papierosem. Z początku nie wierzyłem technologii i temu, że e-papieros może zastąpić zwykłe papierosy. Postanowiłem jednak spróbować – w końcu elektroniczne papierosy są nie tylko bardziej ekonomiczne, ale także nie śmierdzą i nie są zabójcze.

Właściwości i skład Silvr

Zamówiłem Silvr – zestaw, w którym znajdowały się 3 katomizery. Elegancki elektroniczny papieros w przystępnej cenie, z 5 smakami o różnej intensywności. Silvr miał także wiele przydatnych funkcji – chociażby dioda, która sygnalizowała, kiedy skończy mi się bateria.

Powoli zacząłem palić tylko Silvr. Nie myślałem już o zwykłych papierosach, wszak puszczałem elektroniczny bezzapachowy dymek. Spodobały mi się także smaki, o których można było zapomnieć przy zwykłych papierosach. No i nikt nie kazał mi wychodzić z lokalu lub na balkon, gdy chciałem zapalić – elektroniczne papierosy nie wydzielają trującego dymu, wiec można je palić dosłownie wszędzie, nawet w autobusie lub innych miejscach publicznych. Więc Silvr zabierałem zawsze ze mną i zawsze, gdy miałem ochotę puścić dymka, wyciągałem go z pokrowca, po czym rozkoszowałem się smakiem.

Działanie Silvr

Wprawdzie nie rzuciłem palenia, ale znalazłem zdrową, tańszą i przyjemniejszą w smaku alternatywę. Żona także zaakceptowała Silvr. Jeżeli chodzi o cenę, w przeliczeniu – wydawałem połowę mniej, niż przy zwykłych papierosach. Tak więc Silvr mogę polecić z wielu powodów. Jest zdrową alternatywą dla papierosów, tańszy, gwarantujący wiele przeżyć smakowych, nie jest napiętnowany przez społeczeństwo (zwłaszcza to niepalące). Istny raj – każdy palacz powinien tego spróbować.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Opinie i efekty Silvr. Czy warto?

Gdzie kupić oryginalny Silvr na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Silvr?

Reasumując – Silvr odmienił moje życie i podejście do zwykłych papierosów już nie sięgam po tytoń w najczystszej postaci. Prócz rzucenia zwykłych papierosów, staram się teraz także ograniczać elektroniczne palenie do minimum. Nie uda mi się całkowicie tego odstawić, ale na pewno małymi krokami poprawiam swoje życie i codzienne nawyki. Silvr to moim zdaniem idealny wybór zarówno dla palących, którzy chcą rzucić palenie, jak i dla tych, którzy chcą oszczędzić, poczuć nowe smaki lub spróbować tej uciechy.

Zalety, wady i podsumowanie produktu Silvr dla palaczy

Brak smaku nikotyny. Jednorazowa inwestycja (dla wielu zbyt droga). Konieczność zachowania ostrożności podczas używania i korzystania (zwłaszcza podczas transportu). Konieczność ładowania baterii i monitorowania stanu jej naładowania.
Silvr to idealna alternatywa dla zwykłych papierosów. Produkt ten pozwala oszczędzić na nałogu, jednocześnie dbając o zdrowie i zastępując szkodliwą nikotynę smakowym dymem z wkładów papierosów elektronicznych.
Silvr to idealna alternatywa dla zwykłych papierosów. Produkt ten pozwala oszczędzić na nałogu, jednocześnie dbając o zdrowie i zastępując szkodliwą nikotynę smakowym dymem z wkładów papierosów elektronicznych.

About The Author

Wojtek, lat 28. Zadowolony z życia mąż i przyszły ojciec. Od lat próbowałem rzucić palenie, które często wchodziło w konflikt z moim życiem prywatnym i zawodowym. Poznajcie moją historię i przekonajcie się, jak pozbyłem się natarczywego nałogu nikotynowego i czego użyłem jako alternatywy.
UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

About Wojtek

Wojtek, lat 28 lat. Zadowolony z życia mąż i przyszły ojciec. Od lat próbowałem rzucić palenie, które często wchodziło w konflikt z moim życiem prywatnym i zawodowym. Poznajcie moją historię i przekonajcie się, jak pozbyłem się natarczywego nałogu nikotynowego i czego użyłem jako alternatywy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*