Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / mężczyzna / ciało / Mutamax opinie – suplementy i tabletki na masę i większe mięśnie

Mutamax opinie – suplementy i tabletki na masę i większe mięśnie

Nie wiem czy każdy facet tak ma ale pewnego dnia, a miałem wtedy około 19 lat, złapałem zajawkę na siłownię. Zacząłem kupować różne odżywki, treningi kilka razy w tygodniu, kurczaki, witaminy, suple, i tak dalej i tak dalej. Kręciło mnie to okrutnie, ponieważ bardzo chciałem mieć ciało, które imponowało by dziewczynom, i wzbudzało zazdrość przeciętnych chłopaków.

Bardzo szybko okazało się że dobrymi chęciami piekło wybrukowane. Albo też jak kto woli , czasami same chęci nie wystarczą żeby osiągnąć swój wymarzony cel. Jak to mówią, byłem za cienki bolek, żeby zrealizować swoje założenia w stu procentach. Chciałem starałem się , miałem motywację , ale jakiegoś ogniwa ciągle mi brakowało. Bardzo długo nie mogłam znaleźć odpowiedzi na swoją zagadkę. Nie pomagał w tym też fakt , że jak to facet , nie chciałem przyznać się do błędu i przez bardzo długi czas nikomu nie mówiłam o tym, że coś mi nie wychodzi.

Otworzyłem się dopiero wtedy, kiedy jeden gość z siłowni , którego podziwiałem od dawna Opowiedział mi o swoich początkach. Okazało się że nie były one tak kolorowe jak mi się zawsze wydawało. Powiedział mi coś bardzo mądrego co zapamiętałem sobie do dzisiaj. Nie jest słabością prosić o pomoc i nie jest słabością z niej korzystać. Wydał mi się on na tyle autentyczny, a jego historia na tyle szczera że też otworzyłam się przed nim. Powiedział mi że powinienem spróbować preparatu o nazwie Mutamax. Posłuchałam jego rady i w tym momencie jestem już tylko o włos od osiągnięcia moich treningowych celów na ten rok.

Właściwości i skład Mutamax

  • Niacyna
  • Bezwodna kofeina
  • Beta-alanina
  • Kwas D-asparaginowy
  • Witamina B6
  • Alfa-ketoglutaran arginin
Dodaje energii, także podczas treningów.
Zwiększa koncentrację, poprawia metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Poprawia wydajność i wytrzymałość.
Zwiększa poziom testosteronu, co wpływa korzystnie na zwiększanie masy mięśniowej.
Stanowi bardzo dobrą bazę dla procesu rozkładu białka na aminokwasy
Umożliwia prawidłowe ukrwienie mięśni, zapewnia większą wytrzymałość.

Działanie Mutamax

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Dawkowanie to 1 kapsułka dziennie, popijana najlepiej dużą ilością wody. W jednym opakowaniu jest 30 kapsułek, więc jeśli ktoś jest naprawdę systematyczny w stosowaniu Mutamax, to wystarczy mu to na 30 dni.

Opinie i efekty Mutamax. Czy warto?

Gdzie kupić oryginalny Mutamax na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Mutamax?

Opinia Kamila: Jeden z najlepszych środków na masę z jakimi miałem do czynienia. A trochę ich było. Efekty, które zauważyłem podczas stosowania Mutamax to przede wszystkim szybki metabolizm, lepsza kondycja, no i co najważniejsze większa, pokaźniejsza masa mięśniowa. Na siłowni trenuję od dawna i będąc nieskromnym powiem, że jakieś tam osiągnięcia miałem. Ale od kiedy stosuję Mutamax czuję jakbym dostał turboprzyspieszenie. To jest właśnie to o co mi chodziło, polecam!

Zalety, wady i podsumowanie produktu Mutamax na zwiększenie masy mieśniowej

About The Author

Kiedy miałem 19 lat, złapałem zajawkę na siłownię. Miałem dużo motywacji i samozaparcia, ale czasami same chęci nie wystarczą żeby osiągnąć swój wymarzony cel. Przez bardzo długi czas nikomu nie mówiłam o tym, że coś mi nie wychodzi. Dopiero chłopak z siłowni powiedział mi mądre słowa, że nie jest słabością prosić o pomoc i nie jest słabością z niej korzystać. Polecił mi też jeden suplement, który pomógł mi osiągnąć wszystkie założone cele. Jaki?

About seobos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*