Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / mężczyzna / Sex / Eroxel opinie – Tabletki na Powiększanie Penisa?

Eroxel opinie – Tabletki na Powiększanie Penisa?

Mały penis to wielki problem. Żaden do momentu jak siedzisz sam w domu i grasz w grę nie mając większych życiowych ambicji. Ogromny, kiedy wychodzisz do ludzi, chcesz zbliżyć się do pięknej dziewczyny, zaimponować jej i zaspokoić tak, żeby jeszcze przez miesiąc krzyczała twoje imię przez sen.

Czy wymagam od świata zbyt wiele? Niekoniecznie! Po prostu wiem czego chcę i nie zawaham się sięgnąć po największe działa, żeby to osiągnąć. To, że natura nie obdarzyła mnie zbyt wielkim sprzętem, nie oznacza jeszcze, że muszę odwieszać swoją męskość na kołek i zaszyć się w 4 ścianach. Każdy inny, ale nie Mareczek. Nigdy nie załamywałem się z tego powodu, że mój przyjaciel jest mikrusem. Po prostu wiedziałem, że skoro jest problem, to rozwiązanie też musi się znaleźć.

Próbowałem pompki. Dno i dwa kilometry mułu. Próbowałem ekstenderów. Niewygodne, upokarzające, niedyskretne, momentami bolesne. Próbowałem ćwiczeń. Czułem się jak frajer bawiąc się swoim członkiem na równi z innym gościem z płytki dvd. Po drodze wpadło też kilka rodzajów tabletek, kilka żelów. No i nic. Ale nie zrażałem się. I nareszcie, pewnego słonecznego dnia, do moich drzwi zapukał kurier ubrany cały na biało i wręczył mi przesyłkę z preparatem Eroxel. I to był właśnie dzień, w którym zmieniło się moje życie.

Właściwości i skład Eroxel

  • Cynk
  • L-arginina HCL
  • Owoce żurawiny
  • Pestki dynii
  • Lukrecja gładka
  • Żeń-szeń
Zwiększa produkcję testosteronu, a przez to poprawia też popęd seksualny u mężczyzny. Cynk ma także duży wpływ na prawidłowe działanie ciał jamistych, które umożliwiają w ten sposób długą i mocną erekcję.
Ten aminokwas bierze udział w wytwarzaniu tlenku azotu. Ten zaś poprawia krążenie, wpływa pozytywnie na ukrwienie penisa, zwiększa ruchliwość plemników i ilość wytwarzanej spermy.
Ma pozytywny wpływ na układ moczowy, zwiększa popęd seksualny, chroni przed schorzeniami prostaty, ma również swój udział w prawidłowym przepływie krwi w żyłach, które doprowadzają krew do penisa.
Zawierają cenne fitosterole, które zwiększają potencję u mężczyzny oraz poprawiają funkcjonowanie prostaty.
Działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco. Chroni przed namnażaniem się wirusów i bakterii. Lukrecja stabilizuje również funkcjonowanie układu hormonalnego.
Poprawia działanie naczyń krwionośnych i skraca czas, w którym krew dociera do członka. Dzięki temu można zaobserwować długą i silną erekcję oraz większy rozmiar penisa.

Działanie Eroxel
Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne
Opinie i efekty Eroxel. Czy warto?
Gdzie kupić oryginalny Eroxel na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Eroxel?

Zalety, wady i podsumowanie produktu Eroxel na powiększenie męskości

About The Author

To ja, Marek, a razem ze mną historia o tym jak udało mi się powiększyć penisa. Całkowicie naturalnie! Od zawsze wiedziałem czego chcę i nigdy nie wahałem się, żeby sięgać nawet po najcięższe działa, żeby to osiągnąć. Próbowałem całego wachlarza sposobów na powiększanie członka, ale dopiero 4 miesiące temu nastąpił cud. Co to za metoda? Z pewnością nie ekstender. Najlepiej przekonajcie się sami.

About seobos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*