Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / mężczyzna / Sex / ProLongSystem – opinie. Powiększenie penisa – jak wydłużyć członka?

ProLongSystem – opinie. Powiększenie penisa – jak wydłużyć członka?

Na imię mam Filip. Jestem mieszkańcem województwa lubelskiego. Mam 24 lata, właśnie kończę studia informatyczne. Jednak nie będę pisał o komputerach i grafice, którą specjalizuję się na co dzień. Napiszę o moim problemie, który na szczęście przeszedł już do historii.

Cofnijmy się o 8 miesięcy.PLS_2 Byłem wtedy zupełnie innym człowiekiem. Nie byłem pewny siebie, nie pozwalałem na to, aby jakakolwiek kobieta się do mnie zbliżała. Nie wynikało to z nieśmiałości, ale z problemu, który narastał a raczej paradoksalnie był bardzo mały. Jeżeli mężczyzna ma takie problemy – wiadomo, o co chodzi. Dla jasności napiszę, że miałem problemy z długością mojego członka. Był on zbyt mały, co doprowadzało mnie do zażenowania.

Sytuacji nie poprawiła moja inicjacja seksualna z partnerką, która widząc moje przyrodzenie parsknęła śmiechem. Wtedy właśnie pomyślałem, że jest tragicznie, że już nigdy nie zbliżę się do kobiety i nikomu nie zaufam, a już na pewno z żadną nie wyląduję w łóżku.

Powiecie, że to nie koniec świata, że można żyć z małym przyrodzeniem, że są leki, które na pewno pomogą . Poniekąd się z tym zgodzę, ale pojawiają się małe szczegóły. Jestem młody, szukam partnerki na stałe – która zechce dzielić życie z facetem, który nie umie, a raczej PLS_3nie może jej zaspokoić w łóżku? Więc nie mogłem siedzieć z założonymi rękoma – zacząłem działać. Do farmakologii zraził mnie jeden z produktów, który po prostu nie działał. Był koszmarnie drogi i nic nie wnosił. Pomyślałem więc, że może operacja chirurgiczna by mi pomogła – tu pojawił się problem pieniędzy i powikłań. Takie chirurgiczne wydłużanie penisa podobno strasznie boli i kosztuje krocie. Już byłem zrezygnowany, kiedy natrafiłem na zestaw ProLongSystem.

Właściwości i skład ProLongSystem

ProLongSystem to nie witamina ani inny cudowny lek. To zestaw, który zawiera urządzenie do ćwiczeń penisa.

Zdaniem producenta, ProLongSystem pozwala na wydłużenie penisa od 2,5 centymetra do nawet 7,5 centymetra w przeciągu pół roku. Brzmiało zachęcająco. Każdy centymetr w moim przypadku był na wagę złota. Zatem postanowiłem spróbować. Kupiłem ProLongSystem, otrzymałem przesyłkę, po czym przeczytałem instrukcję oraz zalecenia dla ćwiczących. Chciałem podejść do sprawy profesjonalnie, aby nie zrobić sobie krzywdy. Ćwiczyłem sumiennie, w zaciszu mojego mieszkania – z dala od świata.

Działanie ProLongSystem

Pierwsze efekty po zastosowaniu ProLongSystem zauważyłem po trzech tygodniach. Nie mierzyłem penisa codziennie, nie chciałem biegać z miarką, gdyż mogłoby się okazać, że zraziłbym się do czegoś, co faktycznie może mi pomóc. To jak z odchudzaniem – jeżeli przez pierwszy tydzień męki schudniesz pół kilograma – rzucisz wszystkie starania i przytyjesz kilogram. Tego chciałem uniknąć. Zatem bez mierzenia zacząłem ćwiczyć – to była moja ostatnia deska ratunku. ProLongSystem odwdzięczył mi się. Po dwóch miesPLS_6iącach już widziałem satysfakcjonującą różnicę. Na zakończenie kuracji z ProLongSystem mój penis wydłużył się o 6 centymetrów! Skąd to wiem? Pierwszego dnia treningu zmierzyłem członka, chociaż była to tyko formalność, bo doskonale znałem jego rozmiary.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Opinie i efekty ProLongSystem. Czy warto?

Gdzie kupić oryginalny ProLongSystem na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena ProLongSystem?

 

 

ProLongSystem mogę polecić każdemu, kto chce w sposób naturalny i fizyczny powiększyć trwale penisa. Tabletkom nie wierzę, gdyż mogą szybko zniszczyć organizm. Nie wierzę też wstrzykiwanym w członki olejom lub drogim operacjom chirurgicznym. Wierzę w ProLongSystem i wszystkim, którzy mają podobny problem do mojego także radzę uwierzyć.

Zalety, wady i podsumowanie produktu ProLongSystem na powiększanie penisa

Bezpieczny i skuteczny zestaw powiększający penisa. Do kilku centymetrów więcej już po kilku tygodniach ćwiczeń. Nie wymaga suplementacji – sposób bazuje na ćwiczeniach fizycznych.
Wysoka cena. Konieczność uzbrojenia się w cierpliwość – ćwiczenia wymagają czasu. Ryzyko złego wykonywania ćwiczeń, dość lakoniczna instrukcja obsługi.
ProLongSystem to innowacyjny zestaw do ćwiczeń męskiego przyrodzenia. W sposób naturalny i nieinwazyjny wydłuża narząd płciowy, jednocześnie dbając o zdrowie i trwałość efektów. W zestawie znajduje się specjalna instrukcja obsługi z opisami ćwiczeń i harmonogramem. Producent przemyślałam wszystko, aby mężczyźni zażegnali problem małego penisa.

About The Author

Informatyk Filip – witam wszystkich. Jestem świeżo upieczonym absolwentem informatyki. Jednak nie będę pisał o moich komputerowych zmaganiach – skupię się na tym, co dopada wielu mężczyzn. Problemem był mały penis, który nie pozwalał mi na komfort podczas zbliżeń z kobietami. znalazłem rozwiązanie, które zadziwiło wszystkich.
UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

About Filip

Informatyk Filip - witam wszystkich. Jestem świeżo upieczonym absolwentem informatyki. Jednak nie będę pisał o moich komputerowych zmaganiach - skupię się na tym, co dopada wielu mężczyzn. Problemem był mały penis, który nie pozwalał mi na komfort podczas zbliżeń z kobietami. Znalazłem rozwiązanie, które zadziwiło wszystkich.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*