Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / mężczyzna / włosy / Revihair opinie – tabletki czy szampon na Porost Włosów ?

Revihair opinie – tabletki czy szampon na Porost Włosów ?

Witajcie, z tej strony Darek – 26 letni chłopak który w liceum miał burzę włosów. A teraz… Nawet wstyd mi o tym opowiadać. Ten kto ma podobny problem do mojego, wie że Z genami nie da się zwyciężyć. To może przytrafić się każdemu. To może zdarzyć się z dnia na dzień. I nie pomoże szampon ani odżywka, ponieważ źródło tego problemu tkwi dużo głębiej.

Jeśli nie jesteś facetem, który w bardzo młodym wieku zaczął łysieć, być może trudno będzie ci zrozumieć skalę tego problemu. Kiedy masz nadwagę, możesz zastosować dietę lub zacząć ćwiczyć i chudniesz. Kiedy Boli cię brzuch pijesz krople żołądkowe lub idziesz do lekarza i on przepisuje Ci lek który bardzo szybko ci pomoże. Kiedy boli cię ząb idziesz do dentysty i go naprawiasz. I tak dalej i tak dalej. Przykładów mogę tutaj mnożyć bez liku, ale przecież nie o to chodzi. Chcę tylko żebyście zrozumieli że kiedy zaczynasz łysieć, nie ma specjalisty który mógłby Ci pomóc od ręki. Jedyne co specjaliści mają ci do zaoferowania to przeszczep włosów. Niestety jest one na tyle kosztowne i, nie ukrywajmy, bolesny, że nie każdy ma na tyle funduszy oraz odwagi aby się na niego zdecydować. A przynajmniej nie ja.

Nie zamierzałem jednak zostawić tego problemu bez echa. Był to mój mój największy kompleks, a dodatkowo nie dało się go w żaden sposób zakryć. No dobra, może w zimie pod czapką, ale po pierwsze ja nie jestem fanem czapek, a po drugie Ile można zamiatać problem pod dywan. Zacząłem więc szukać alternatywnego rozwiązania i natrafiłem na preparat o nazwie Revihair. Szczerze?! Nie miałem kompletnie nic do stracenia.

Właściwości i skład Revihair

  • L-cysteina
  • Palma sabałowa
  • Skrzyp polny
  • Pokrzywa
Zwiększa gęstość włosów oraz wspiera ich odporność na wszelkiego typu uszkodzenia. Nadaje włosom zdrowego blasku.
Ogranicza szkodliwe działanie DHT enzymu, który wywołuje łysienie. Palma sabałowa odżywia cebulki włosa i zapewnia im odpowiednią ochronę przed enzymem 5-alfa-reduktazą.
Dostarcza do organizmu witaminy i składniki odżywcze, które wspomagają kondycję włosów i zwalczają negatywne konsekwencje działania wolnych rodników.
Aktywizuje porost włosów, działa pobudzająco na cebulki włosa, normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych.

Działanie Revihair
Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne
Opinie i efekty Revihair. Czy warto?
Gdzie kupić oryginalny Revihair na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Revihair?

Zalety, wady i podsumowanie produktu Revihair na Y

About The Author

Witajcie, z tej strony Darek – 26 letni chłopak który w liceum miał burzę włosów. A teraz… Nawet wstyd mi o tym opowiadać. Jedyne co specjaliści mają ci do zaoferowania obecnie to przeszczep włosów. Niestety jest one na tyle kosztowne i, nie ukrywajmy, bolesny, że nie każdy ma na tyle funduszy oraz odwagi aby się na niego zdecydować. A przynajmniej nie ja. Na szczęście znalazłem jednak inne, alternatywne rozwiązanie mojego problemu.

About seobos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*