Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / odchudzanie / Erozon Max opinie- tabletki na potencję i erekcje?

Erozon Max opinie- tabletki na potencję i erekcje?

 Zawsze uważałem, że mieszczę się w normie. Miałem kilka, może nawet kilkanaście partnerek i seks nie był zły. Prawda – były to szybkie akcje: po 10, a czasami nawet 5 minutach już był finał. Ale ja cały czas myślałem, że każdy tak ma. Wiadomo, czasami moja różdżka nie chciała czarować, mimo że iskra była. No ale to normalne- tak myślałem – i zwalałem winę na alkohol, stres itd. Tknął mnie dopiero jakiś artykuł mówiący, że średnia długość stosunku na świecie to 16 min. Średnia! A ponad 70% kobiet nie jest zadowolona z jakości seksu. To było jak cios. Zacząłem się zastanawiać nad moimi partnerkami i rzeczywiście… żadna z nich nie wróciła do mojego łóżka po raz drugi.

Kiedyś podrzuciłem ten temat na imprezce. Okazało się, że seks moich kolegów trwa 40 minut albo i więcej. A większość lasek mówiła, że ich partnerzy mogą to robić kilka razy pod rząd. Mój kumpel opowiedział nawet jak to zabawiał się całą noc. Każdy był już wstawiony, a to znaczy, że i szczery. Poczułem się jak oferma. Przypomniałem sobie wszystkie moje głupie pytania: ,,Mnie było dobrze, a tobie”… i te długie chwile milczenia, po czym wymuszone ,, noo, też”. Teraz dopiero wszystko układało mi się w jedną całość. Wstydziłem się zapytać kumpli o ich sposoby więc zacząłem szukać w internecie.

Niektóre sposoby były drastyczne już w samych wyobrażeniach. Np bicze wodne ciepłe i zimne na zmiane. Brrr, w życiu nie potraktowałbym mojego przyjaciela czymś takim. Znalazłem też jakieś ćwiczenia, myśle – ok spróbuję z tym. Ale…szczerze? Czułem się zażenowany ćwicząc z płytką. No i bałem się że jak ktoś mnie przyłapie na czymś takim to tylko wstydu się najem. Dopiero kiedy efekty nie przychodziły (a wypróbowałem to jakby, w dogodnej sytuacji), dałem sobie spokój. Co następne? Niebieskie tabletki? Nie – dzięki, mam 26 lat, a nie 86. Zrezygnowany na maksa, napisałem do wirtualnej poradni urologicznej. Specjalista odpisał mi, że powinienem spróbować tabletek na poprawę potencji. Wtedy rozpocząłem długie i szczegółowe poszukiwania. Nie patrzyłem na nazwy, bo żadna mi nic nie mówiła. Patrzyłem na parametry i opinie. W końcu drogą eliminacji wybrałem Erozon Max. Miałem spore szczęście bo to okazał się złoty traf.

 

Już po pierwszych kilku tabletkach postanowiłem wypróbować skuteczność Erozonu. Możecie mi wierzyć lub nie, ale to było jak olśnienie. Pełna erekcja i seks trwający 15 minut. Doskonale to pamiętam. To był dla mnie ogromny przeskok w porównaniu z tymi marnymi 5 minutami, które miałem do tej pory. I jaki to był seks! Myślałem zawsze, że moje stosunki są ok. Ale teraz?! Zupełnie inne doznania! I w końcu czułem, że mam jakąkolwiek kontrolę nad moim wytryskiem. To mnie rozochociło, więc poszedłem w to jak w dym! Teraz już jestem po 3 miesiacach brania Erozonu i widzę kolosalną zmianę. Jestem gotowy zawsze jak tylko nadarzy się okazja. Mój seks trwa 46 min (to mój aktualny rekord) i po kilku minutach regeneracji mogę już kochać się następny raz. Ale co tam długość – jakość tych stosunków to zupełnie inna bajka. Ja mam 300% lepszy seks i moje partnerki w końcu też są zadowolone. Teraz jestem już tego pewien.

Nie muszę się pytać o to jak było, bo same mówią, że to było coś! I zawsze proszą o więcej. Wiedziałem, że przypadki kierują życiem, ale teraz jestem już tego pewien. Gdyby nie ten artykuł w internecie, pewnie jeszcze długo nie wiedziałbym, że mam problem. I wcale nie żałuje, że skorzystałem z pomocy Erozonu. Nikt oprócz mnie o tym nie wie, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam, jeśli chcecie zobaczyć co to długi, namiętny i przede wszystkim udany seks!

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Zalety
Zapewnia silną erekcję i długi wzwód. Naturalny skład oraz wygodny sposób przyjmowania. Wyraźnie zwiększa intensywność doznań i moc przeżywanych orgazmów. Już jedno zastosowanie daje pełną kontrolę nad wytryskiem. Niska cena w stosunku do skuteczności preparatu.

Wady
Brak skutków ubocznych. Doraźne stosowanie produktu pozwala utrzymać pełen wzwód podczas trwania stosunku. Z kolei długofalowe przyjmowanie wydłuża erekcję średnio o 30 min.

Podsumowanie
Erozon Max to zdecydowany lider środków na potencję. Zwiększa długość i moc erekcji. W naturalny sposób podnosi libido, a także dyspozycyjność seksualną. Polecają go seksuolodzy oraz urolodzy. Doskonały dla każdego mężczyzny, który chciałby wynieść na wyższy poziom jakość i długość swojego stosunku.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*