Home / Alluramin opinie. Feromony męskie i dla mężczyzn?

Alluramin opinie. Feromony męskie i dla mężczyzn?

AL_4Witajcie, nazywam się Ernest, mam 29 lat i pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Nigdy nie umiałem zdobyć zainteresowania kobiet, bo brakowało mi ,,tego czegoś”. Próbowałem różnych technik podrywu, ale to też na marne.Miałem wrażenie, że coś mi umyka, ale długo nie mogłem znaleźć brakującego ogniwa.

Oglądałem tysiące filmików na temat sztuki podrywania płci przeciwnej, ale kiedy przyszło do testowania ich, paliłem buraka i z moich ust wychodził tylko jakiś nieskładny bełkot. Z wyglądu nie jestem jakimś amantem, więc musiałem naprawdę się nagimnastykować, żeby zainteresować sobą kobietę. Ale ewidentnie mi nie szło. Aż do pewnego wiosennego wieczora…

Jak zwykle oddawałem się mojemu małemu rytuałowi i wpisałem raz jeszcze w wyszukiwarkę ,,jak poderwać kobietę?”. Gdzieś między linkami, które już znałem na pamięć wskoczyła mnie strona, która mnie zaciekawiła. Wszedłem na nią i z zaciekawieniem przeczytałem ją od deski do deski. Mówiła ona o feromonach dla mężczyzn, które pomagają uzyskać zainteresowanie u płci przeciwnej. Od razu czułem, że to może być moje bingo, dlatego nie myśląc wiele zamówiłem swoje pierwsze opakowanie preparatu o nazwie Alluramin.

Właściwości i skład feromonów Alluramin

Alluramin to feromony, które występuje w postaci preparatu stosowanego na skórę – zupełnie jak perfumy. Stosowanie tego środka ma za zadanie wzbudzić pożądanie w płci przeciwnej i wywołać jej zainteresowanie osobą, która zastosowała feromony.

Wpływ feromonów na kobiety wzbudza kontrowersje, ale – jak dowodzą badania – jest w pełni naturalny i bezpieczny. Kobieta będąca pod wpływem feromonów uważa powstałe myśli, reakcje i zachowania za własne. Feromony ułatwiają zbliżenie i działają jak wabik na kobiety. Wystarczy właściwie kilka kropel, aby przekonać się na czym polega chemia między kobietą i mężczyzną.

Dla mnie największą zagadką było to, co znajduje się w środku tych feromonów, że efekty są jakie są. Co prawda producent ujawnia tylko kilka spośród zastosowanych feromonów, ale już one mogą nam wiele powiedzieć o skuteczności tego preparatu:

  • Androstadienon
  • Androstenol
  • Androstenon
  • Androsteron
Bezwonna substancja, jest pochodną testosteronu. Jej zadaniem jest pobudzenie pożądania u płci przeciwnej, dzięki czemu kobiety stają się rozluźnione w twoim towarzystwie i okazują większą fascynację.
Pomaga w nawiązywaniu relacji z kobietami, pozwala też odbierać cię jako młodego i zdrowego mężczyznę. Często nazywany jest ,,łamaczem lodów”.
Dzięki niemu jesteś uznawany za silnego i pewnego siebie mężczyznę, który jawi się jako bardziej atrakcyjny.
Pozwala odbierać cię jako bardziej opiekuńczego i silnego mężczyznę, który będzie w stanie roztoczyć opiekę nad kobietą.

Brzmi z jednej strony niewiarygodnie, a z drugiej imponująco. Mnie wystarczyło, żebym zamówił od razu 3 opakowania. Opłacało się, bo faktycznie przestałem być niewidoczny dla kobiet, a zacząłem być zauważany i doceniany. Alluramin pomaga rozbudzić kobiece zainteresowanie i pożądanie i Twoim jedynym zadaniem jest wykorzystać jak najlepiej tę okazję.

Działanie feromonów Alluramin

Wyobraź sobie, że wchodzisz na parkiet. Czujesz spragnione spojrzenia gorących kobiet. Ich delikatne ciała ocierają się o Ciebie na parkiecie. Jedna z nich przyciąga Cię do siebie i zaczyna zmysłowy taniec. Krótka sukienka z każdym ruchem odsłania Ci więcej. Być może trudno będzie Wam w to uwierzyć, ale taka historia przydarzyła mi się na krótko po tym jak zacząłem stosować Alluramin. Rozglądałem się, czy gdzieś nie ma ukrytej kamery, bo wszystko to wydawało mi się tak nierealne. Że ja? Że taka kobieta może być mną zainteresowana? Nie mówię, że miałem na co narzekać, dziewczyna była pierwsza klasa, no ale wydało mi się to podejrzane, więc raczej nie wykorzystałem tej okazji. Tydzień później na kolejnej imprezie, dziewczyny uśmiechały się do mnie i wręcz zabiegały o to, żeby ze mną pogadać. Wtedy już wiedziałem, że Alluramin działa jak należy.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Każda pojedyncza aplikacja działa przez ok. 8-12 godzin i w tym czasie można bez przeszkód stosować swoje zwyczajne, ulubione perfumy. Fiolka ma 14 ml pojemności i w zależności od częstotliwości aplikacji, jedno opakowanie wystarcza zwyczajowo na ok. 1 miesiąc.

Alluramin jest preparatem naturalnym i bezpiecznym. Nie powoduje żadnych efektów ubocznych i mogą go stosować mężczyźni w różnym wieku. Warto dodać, że po nieprzerwanym używaniu tych feromonów przez 6 miesięcy, ciało zaczyna samo produkować ,,zapamiętany” zapach feromonów.

Najmocniejsze feromony na rynku Alluramin

Najmocniejsze feromony na rynku Alluramin

Potwierdzono, że feromony działają na wszystkie kobiety. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że stosując feromony może poderwać wybraną kobietę nawet w 8 minut. Jak ustrzec się błędów i w stu procentach wykorzystać tą możliwość? Słyszałeś opinię, że feromony nie działają? Ich użytkownik musiał stosować je niezgodnie z zasadami opisanymi przez producenta.

Opinie i efekty stosowania Alluraminu. Czy warto?

Potwierdzona skuteczność feromonów wywołała falę komentarzy. Feministki wyraziły oburzenie, że bezbronnym kobietom odbiera się w ten sposób rozum. „Kobieta czująca feromony myśli w pełni logicznie i świadomie. Dokonuje wyborów zgodnie ze swoją wolą.”

Alluramin

Inną kwestią pozostają intencje podrywaczy. Mało osób jednak wie w ogóle o istnieniu feromonów lub nie uświadamiają sobie ich ogromnej mocy. Tym lepiej dla takich osób jak ja – przynajmniej konkurencja mniejsza.

Czy efekty stosowania Alluraminu mnie zadowoliły? Bluźniłbym, gdybym powiedział inaczej.

Plusy jakie ja widzę w stosowaniu tych konkretnie feromonów są takie:

  • Fajny, męski zapach
  • Zainteresowanie u kobiet
  • Większa pewność siebie
  • 10x większa szansa na flirt
  • Prawie 12h aktywności feromonów

I być może trudno będzie Wam uwierzyć mi na słowo, ale takie efekty to ja widziałem już po pierwszych kilku aplikacjach. W tym momencie mam za sobą już kilka miesięcy stosowania feromonów Alluramin i przygody, które przeżyłem są naprawdę nie do opisania. Zamierzam stosować ten preparat jeszcze przez ok. 2 miesiące żeby ,,nauczyć” mojego organizmu wytwarzania samodzielnie odpowiednich do podrywu feromonów.

Gdzie kupić oryginalny Alluramin na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Alluramin?

W naszym kraju feromony kupić można wyłącznie przez internet . Można próbować znaleźć inny tak skuteczny produkt, ale moim skromnym zdaniem nikt poza producentem nie zapewni gwarancji bezpieczeństwa i przede wszystkim jakości przekładającej się na skuteczność. Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić pochodzenie preparatu i jego stężenie, by uniknąć zakupu podróbki.

Cena 1 opakowania jest zależna od tego jak duży pakiet kupujemy. Im większy, tym producent przewiduje niższą cenę. To co warto podkreślić dodatkowo, to fakt, że każdy pakiet ma zagwarantowaną darmową przesyłkę. A to już fajny bonus.

Opinia Igora: Z natury jestem wstydliwym chłopakiem i chociaż jestem zadowolony ze swojego wyglądu, to nigdy nie potrafiłem wykorzystać swojego atutu. Bałem się porażki i tego, że zostanę odrzucony. Kumpel który w środowisku znany jest jako naczelny amant i macho podpowiedział mi, że tylko feromony mogą mi pomóc w tej sytuacji. No to zamówiłem Alluramin, zacząłem stosować i widzę, że kobiety oglądają się za mną, a co najważniejsze – zagadują. Świetne to uczucie i można się od tego uzależnić. Chwilo trwaj!

Mówię Wam jak facet – facetowi: trzeba brać sprawy w swoje ręce, bo nikt za nas nie będzie zagadywał do laski i reklamował nas jako fajnej partii. Feromony to nie magia, jak się niektórym zdaje. To taka mała pomoc, którą możecie zafundować matce naturze, żeby kobiety spojrzały na Was bardziej przychylnym okiem. Ja będę polecać każdemu, chociaż z drugiej strony nie chciałbym też sobie na własnej piersi hodować konkurencji. Oczywiście żart, być może nie jest to uniwersalna recepta dla każdego, ale wydaje mi się, że warto przynajmniej spróbować.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3169″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie feromonów dla mężczyzn Alluramin

Bardzo przyjemny zapach, długo się utrzymują w porównaniu do innych produktów tego typu. Do zalet produktu należy niewątpliwie skuteczność która wyróżnia ten produkt z pośród innych dostępnych na rynku.
Minusem produktu może być dość mała ilość, jednak długość utrzymując się zapachu oraz bardzo dobra skuteczność rekompensują tą wadę.
Podsumowując zalety Alluramin można stwierdzić że jest to idealny produkt dla osób które mają problemy z nawiązaniem nowych znajomości lub po prostu być rozpoznawane w tłumie

About The Author

Witajcie, nazywam się Ernest, mam 29 lat i pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Nigdy nie umiałem zdobyć zainteresowania kobiet, bo brakowało mi ,,tego czegoś”. Próbowałem różnych technik podrywu, ale to też na marne. Do czasu aż wypróbowałem jednego, dość zaskakującego dla mnie sposobu. Zobaczcie co to było.

Tagi artykułu: Jaka cena Alluramin,  FORUM, ebay, amazon, opinie Alluramin, cena i skład Alluramin, apteka Alluramin, tabletki, suplement, jak stosować Alluramin, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Alluramin, producent, jak używać Alluramin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*