Home / Artroser opinie – tabletki na stawy regeneracja chrząstki stawowej?

Artroser opinie – tabletki na stawy regeneracja chrząstki stawowej?

To, że w pewnym wieku stawy odmawiają już posłuszeństwa było dla mnie zawsze zupełnie zrozumiałe. Ale to, że miałem 35 lat i momentami nie mogłem podnieść na ręce swojego synka – to już był dla mnie poważny odchył od normy.

Żeby być sprawiedliwym muszę przyznać się że jestem zapalonym biegaczem. Biegam dużo , biegam często, biegam mocno. Oczywiście, rozgrzewka to dla mnie świętość i nigdy jej nie odpuszczam. Mimo wszystko, nie mam możliwości biegania w lesie, na delikatnie utwardzonym gruncie lub po miękkiej trawie, dlatego praktycznie każdy mój trening to solidny wycisk dla moich stawów. Naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, że beton i miejskie chodniki to nie są dobrzy przyjaciele dla moich biednych stawów.

Niestety, na tym etapie żele dostępne ogólnie bez recepty są dla mnie już niewystarczające. Jestem załamany , ponieważ czuję się czasami jak starszy pan. A przecież teraz jestem w kwiecie wieku. Moja żona często prosi mnie, żebym odpuścił sobie to bieganie. Ale ja nie potrafię, i chyba każdy kto kiedykolwiek uprawiał ten sport dłużej mnie zrozumie. Skoro więc nie zrezygnuję z biegania, muszę znaleźć inne rozwiązanie. I znalazłem. Jego nazwa to Artroser i o nim właśnie chciałem Wam dzisiaj opowiedzieć.

Właściwości i skład Artroser

Artroser to preparat w tabletkach, który pomaga zredukować opuchliznę i obrzęki, a także regeneruje chrząstkę stawową nawet o ponad 60%.

Siarczan glukozaminy jest stosowany w medycynie już od dziesięcioleci. Pomaga odbudowywać i regenerować chrząstkę stawową i wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów. Artroser zawiera wysoką zawartość glukozaminy, dzięki czemu pomaga szybko zregenerować stawy w naturalny sposób.

Musiałem spróbować, bo z biegania nie zamierzałem rezygnować. Potrzebowałem wzmocnić stawy, ale nie miałem do końca pewności (przynajmniej na początku), czy Artroser naprawdę mi pomoże. Na szczęście podjąłem decyzję, że spróbuję, jedno opakowanie wychodziło stosunkowo fajnie cenowo, więc kupiłem.

Dlaczego akurat Artroser mógłby się ktoś zastanowić. Kiedy przedstawię skład, wszystko się rozjaśni:

  • Siarczan glukozaminy
  • Kwas hialuronowy
  • Witamina C
Łagodzi bóle stawowe i pomaga zwalczyć zwyrodnienia pojawiające się w stawach. Poprawia funkcjonowanie stawów, regeneruje chrząstkę stawową.
Poprawia lepkość mazi stawowej oraz działa ożywczo na chrząstkę stawową, ochrania ją przed szkodliwymi tarciami. Działa też kojąco w przypadkach stanów zapalnych w stawach.
Jest podstawowym budulcem kolagenu, a ten z kolei jest niezbędny do wytwarzania chrząstki stawowej. Witamina C chroni przed wytwarzaniem zwyrodnień stawowych i łagodzi bóle powstałe w ich okolicy.

Zacząłem stosować od razu, bo nie było na co czekać. Biegałem regularnie, a stawy nie poczekają. Tak więc od razu rozpocząłem i tylko czekałem na efekty. I faktycznie pojawiły się! Dodatkowe działanie Artroser jest takie, że likwiduje dyskomfort spowodowany obrzękiem i bólem nóg. Dla jednych to może być dodatek, ale mnie była to bardzo ważna sprawa, bo bóle nóg bardzo przeszkadzały mi w codziennym funkcjonowaniu.

Działanie Artroser

Nie musiałem długo czekać na efekty stosowania Artroser. Już właściwie po kilku dniach czułem, że miałem większy zakres ruchów w nogach, ale okazało się, że i w rękach. Nawet wcześniej nie zdawałem sobie sprawę, że byłem taki przyblokowany. Biegało mi się coraz lepiej, nie skrzypiały mi kolana, bez problemu mogłem kucać i przestałem odczuwać syndrom przeskakującego i trzeszczącego kolana przy każdym ruchu. No cóż mogę powiedzieć, ogromna ulga.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Stosowanie polega na przyjmowaniu 1 kapsułki dziennie, najlepiej robić to zaraz po pierwszym posiłku. To bardzo wygodny sposób w przeciwieństwie do wszystkich dostępnych na rynku maści, żelów i sprayów.

W jednym opakowaniu jest 30 kapsułek, czyli wystarczyło mi to na jeden pełny miesiąc. Oczywiście przedłużyłem tą kurację, bo uważam, że aby zobaczyć wyniki zadowalające, to trzeba minimum 3 miesiące stosować konkretny preparat.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, to u mnie się one nie pojawiły. Przy takim naturalnym składzie zresztą ani przez chwilę się ich nie obawiałem. Kapsułki są na tyle bezpieczne, że nie powodują podrażnień żołądka, zresztą stosowanie 1 dawki dziennie i dostosowanie się do zaleceń w ulotce pozwoli uchronić się przed efektami ubocznymi.

Opinie i efekty Artroser. Czy warto?

Stosowanie Artoser było dla mnie małym doświadczeniem. Nie wiedziałem jaki będzie jego efekt, ale stwierdziłem, że muszę spróbować, bo nie mam nic do stracenia. Z dnia na dzień okazywało się, że miałem dużo szczęścia w swoim wyborze. Artroser okazał się skuteczny i już wkrótce moje problemy ze stawami były tak nikłe, że zacząłem się zastanawiać, czy kiedykolwiek je w ogóle miałem.

Opinie, z którymi się spotkałem były bardzo różne. Od entuzjastycznych, po ostrożne a nawet negatywne. Nie wydaje mi się jednak, że powinienem sugerować się kimś, kto ma zupełnie inną sytuację niż ja, a do tego nie stosuje kapsułek regularnie. To tak jakby ktoś, kto trenuje raz w tygodniu chciał przekonać mnie, że nie dam rady przebiec maratonu, bo jemu się nie udało. No przepraszam bardzo, ale wyrobiłem sobie własne zdanie.

Moje rezultaty po jakichś 3 miesiącach z systematycznym stosowaniem kapsułek Artroser wyglądały tak:

  • Brak bólu i opuchlizny na nogach
  • Mocniejsze kolana i stawy
  • Większa odporność na mechaniczne uderzenia
  • Wyższa sprawność, większy zakres ruchu
  • Koniec chrzęszczenia i ,,łupania” w stawach

Jeśli chodzi o mój przypadek, było to właśnie to, czego oczekiwałem od takiego preparatu. Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolony, że spróbowałem. Teraz treningi są jeszcze przyjemniejsze i mogę normalnie poruszać się też na co dzień.

Gdzie kupić oryginalny Artroser na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Artroser?

Jeśli mogę, polecam kupić Artroser wprost od producenta. To daje gwarancję bezpieczeństwa, oryginalności i pewność co do pochodzenia tego środka. Jak dla mnie w przypadku suplementów i środków tego typu wszelkie aukcje w ogóle nie wchodziły w grę.

Kiedy ja kupowałem ten preparat, kosztował on niewiele ponad 250 zł. Widzę, że teraz jest on niemal połowę tańszy. Chyba skuszę się i kupię jedno opakowanie w ramach kuracji przypominającej. No i jak widać, producent ma też dobrą cenę w zestawieniu  efektami.

Opinia Romana: W pewnym wieku stawy nie są już tak naoliwione jak kiedyś, dlatego nie ma co czekać aż całkowicie zardzewieją, trzeba działać. Ja postanowiłem skorzystać z pomocy Artroser. To preparat na stawy, którego stosuje się systematycznie. Działa on od środka, wzmacnia stawy i wspomaga ich funkcjonowanie. Dla mnie zadziałał bardzo dobrze i byłem z niego na tyle zadowolony, że wykupiłem kolejne opakowanie dla swojej żony. A po żonie dołączył do nas też syn, który z racji tego, że uprawia dużo sportu, musi bardzo dbać o swoje stawy. Polecamy potrójnie

Jeśli ktokolwiek ma problemy z bólem stawów, ograniczoną ruchomością stawów lub czuje że dolegliwości w okolicach kolan, czy też łokci przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, polecam wypróbować Artroser. Jest to naturalny preparat z bezpiecznym i przebadanym składem, który nie powoduje skutków ubocznych i pomaga odzyskać pełną sprawność. Nie trzeba wcale rezygnować ze wszystkich swoich ulubionych zajęć. Trzeba tylko znaleźć dobry sposób jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3170″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu Artroser na bóle kolan i stawów

Bezpieczeństwo stosowania. Zawartość cennej dla stawów glukozaminy. Niewysoka cena w porównaniu do efektów. Łatwość i szybkość dawkowania.
Choć pierwsze efekty są widocznie niemalże po kilku dniach, na pełny zakres rezultatów trzeba poczekać co najmniej kilka tygodni do 2-3 miesięcy. Wtedy można zaobserwować pełną regenerację chrząstki stawowej.
Artroser to preparat do stosowania na co dzień, występujący w postaci łatwo przyswajalnych kapsułek. Pomaga zregenerować stawy, likwiduje ból i obrzęki wywołane zwyrodnieniami w tych miejscach. Środek, który można stosować bez względu na wiek, nie ma przeciwwskazań to regularnej suplementacji.

About The Author

Witajcie. Mam na imię Janek i jestem 35-letnim biegaczem. Niestety, okazuje się, że sport to nie zawsze zdrowie.Przede wszystkim beton i miejskie chodniki to nie są dobrzy przyjaciele dla moich biednych stawów. Żona mówi, żebym odpuścił bieganie, a ja wolałem znaleźć inne rozwiązanie. I udało się. Zobaczcie co pomogło przywrócić pełną ruchomość moim stawom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*