Home / Dieta 1000 kcal

Dieta 1000 kcal

Jeżeli zapytamy  specjalistę jaka dieta jest najzdrowsza to w odpowiedzi dowiemy się, że jest to Dieta 1000 kcal . żeby utrzymywać zgrabną sylwetkę i jednocześnie zdrowo się odżywiać należy zjadać pięć pełnowartościowych posiłków dziennie.

Chodzi o to żeby nasze porcje nie były zbyt duże, tak aby nasz organizm miał szansę wszystko strawić. Dieta 1000 kcal pozwala nam w zasadzie na jedzenie wszystkich produktów, musimy tylko zachować umiar i liczyć kalorie. W trakcie odchudzania sami dojdziemy do wniosku, że lepiej jest nam zjeść nawet kilogram jabłek niż jednego pączka.

Liczba kalorii jaką powinniśmy spożywać w ciągu dnia uzależniona jest od naszych trybu życia i wieku, inaczej muszą odżywiać się kobiety a inaczej mężczyźni. Jeszcze inny jadłospis muszą mieć dzieci i osoby starsze. Dieta 1000 kcal jest bardzo zdrowa i może stanowić nie tylko metodę na pozbywanie się zbędnych kilogramów ale może być także stylem życia, jeżeli będziemy pilnowali tego co jemy to z pewnością nasza sylwetka będzie nienaganna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*