Home / Dieta lodowa

Dieta lodowa

Każda dieta jest dla nas bardzo dużym wyzwaniem, w czasie kiedy się odchudzamy w naszym organizmie zachodzą różne zmiany i może powodować to zmiany nastrojów, osłabienie a nawet pogorszenia kondycji skóry. Dlatego też każda dieta powinna być bardzo dokładnie przemyślana nie powinniśmy się zbytnio głodzić bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Ponadto często popełnianym błędem w codziennym odżywianiu się jest spożywanie zbyt dużej ilości słodyczy, nie musimy całkowicie z nich rezygnować jednak należy zachować pewien umiar. Tak właśnie jest z dietą lodową jest ona przeznaczona dla miłośników tej zimniej przekąski.

Dieta pozwala nam na zjadanie do dwóch gałek dziennie naturalnych lodów. Lody muszą być waniliowe lub śmietankowe bez żadnych konserwantów ani słodkich polew i wafelków. Jednak Dieta Lodowa to nie tylko same lody, nasze menu urozmaicane jest dużą ilością warzyw, owoców oraz chudych mięs i ryb. Dieta nie jest zbyt surowa i dlatego też jest dla nas bezpieczna, a lody mają właściwości obniżające ciśnienie krwi oraz wzmacniające kości i układ hormonalny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*