Home / Erozon Max opinie- tabletki na potencję i erekcje?

Erozon Max opinie- tabletki na potencję i erekcje?

 Zawsze uważałem, że mieszczę się w normie. Miałem kilka, może nawet kilkanaście partnerek i seks nie był zły. Prawda – były to szybkie akcje: po 10, a czasami nawet 5 minutach już był finał. Ale ja cały czas myślałem, że każdy tak ma. Wiadomo, czasami moja różdżka nie chciała czarować, mimo że iskra była. No ale to normalne- tak myślałem – i zwalałem winę na alkohol, stres itd. Tknął mnie dopiero jakiś artykuł mówiący, że średnia długość stosunku na świecie to 16 min. Średnia! A ponad 70% kobiet nie jest zadowolona z jakości seksu. To było jak cios. Zacząłem się zastanawiać nad moimi partnerkami i rzeczywiście… żadna z nich nie wróciła do mojego łóżka po raz drugi.

Kiedyś podrzuciłem ten temat na imprezce. Okazało się, że seks moich kolegów trwa 40 minut albo i więcej. A większość lasek mówiła, że ich partnerzy mogą to robić kilka razy pod rząd. Mój kumpel opowiedział nawet jak to zabawiał się całą noc. Każdy był już wstawiony, a to znaczy, że i szczery. Poczułem się jak oferma. Przypomniałem sobie wszystkie moje głupie pytania: ,,Mnie było dobrze, a tobie”… i te długie chwile milczenia, po czym wymuszone ,, noo, też”. Teraz dopiero wszystko układało mi się w jedną całość. Wstydziłem się zapytać kumpli o ich sposoby więc zacząłem szukać w internecie.

Niektóre sposoby były drastyczne już w samych wyobrażeniach. Np bicze wodne ciepłe i zimne na zmianę. Brrr, w życiu nie potraktowałbym mojego przyjaciela czymś takim. Znalazłem też jakieś ćwiczenia, myślę – ok spróbuję z tym. Ale…szczerze? Czułem się zażenowany ćwicząc z płytką. No i bałem się że jak ktoś mnie przyłapie na czymś takim to tylko wstydu się najem. Dopiero kiedy efekty nie przychodziły (a wypróbowałem to jakby, w dogodnej sytuacji), dałem sobie spokój. Co następne? Niebieskie tabletki? Nie – dzięki, mam 26 lat, a nie 86. Zrezygnowany na maksa, napisałem do wirtualnej poradni urologicznej. Specjalista odpisał mi, że powinienem spróbować tabletek na poprawę potencji. Wtedy rozpocząłem długie i szczegółowe poszukiwania. Nie patrzyłem na nazwy, bo żadna mi nic nie mówiła. Patrzyłem na parametry i opinie. W końcu drogą eliminacji wybrałem Erozon Max. Miałem spore szczęście bo to okazał się złoty traf.

Właściwości i skład Erozon Max

Erozon Max to środek skierowany do mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem pełnego wzwodu, utrzymaniem mocnej erekcji przez dłuższy czas (albo wcale) oraz uskarżających się na osłabione libido. Pomaga wydłużyć czas stosunku o kilkanaście minut, a producent wspomina nawet o 30 minutach.

Przyczyny, które mogą wpływać na obniżoną potencję są zwykle niepozorne. Najczęściej jest to stres, nadużywanie alkoholu, a nawet niezdrowa dieta. Wszystko wskazuje na to, że całkiem niedługo średnia wieku mężczyzn, którzy zauważą u siebie pierwsze problemy z erekcją będzie wynosiła 30 lat. Erozon Max ma za zadanie zwiększyć możliwości seksualne oraz poprawić jakość życia seksualnego w całkowicie naturalny sposób.

Tak bardzo bałem się zaszufladkowania jako ,,ten co nie daje rady”, że Erozon Max zamówiłem z miejsca i od razu zacząłem stosować. Miałem wrażenie, że gdzieś za uchem tyka mi jakiś niewidoczny zegar. Całe szczęście, okazało się, że w moim przypadku nie było jeszcze za późno. Wystarczyło uzupełnić dietę o kilka cennych dla potencji składników, żeby zobaczyć szybko bardzo konkretne efekty.

Jeśli ciekawi Was co znajduje się w formule tego preparatu, oto skład i właściwości poszczególnych składników:

  • L-arginina HCL
  • Żeń-szeń
  • Buzdyganek naziemny
Aminokwas endogenny, który stymuluje wydzielanie tlenku azotu w organizmie. Sprawia, że rozszerzeniu ulegają naczynia krwionośne w żyłach i tętnicach, przez co zwiększa się dopływ krwi do ciał jamistych penisa. Poza tym l-arginina pomaga organizmowi szybciej zregenerować się po wysiłku.
Wschodnia medycyna już od wielu lat wykorzystuje tę roślinę, aby podnieść poziom energii i witalności u osób starszych. Pobudza, przyspiesza czas reakcji na bodźce, a jednocześnie zmniejsza napięcie powstałe w organizmie na skutek stresu.
Tribulus Terrestris jest traktowane jako naturalnie występujący afrodyzjak. Podnosi u mężczyzn poziom testosteronu i zwiększa spermatogenezę. Często stosuje się go jako środek przeciwdziałający zaburzeniom erekcji. Poza tym zwiększa on poziom energii oraz popęd seksualny u mężczyzn.

Kiedy zacząłem swoją kurację z Erozon Max nie miałem tylko nadziei. To byłoby za mało powiedziane. Dla mnie było to raczej jak moje osobiste być albo nie być. Ale udało się: już kilka pierwszych dawek preparatu udowodniło, że dobrze wybrałem. Erozon Max wzmacnia erekcję i pozwala w pełni zapanować nad wytryskiem. Nagle zacząłem być postrzegany trochę inaczej przez moje partnerki i łatka ,,ciamajdy” szybko się ode mnie odkleiła.

Działanie Erozon Max

Już po pierwszych kilku tabletkach postanowiłem wypróbować skuteczność Erozonu. Możecie mi wierzyć lub nie, ale to było jak olśnienie. Pełna erekcja i seks trwający 15 minut. Doskonale to pamiętam. To był dla mnie ogromny przeskok w porównaniu z tymi marnymi 5 minutami, które miałem do tej pory. I jaki to był seks! Myślałem zawsze, że moje stosunki są ok. Ale teraz?! Zupełnie inne doznania! I w końcu czułem, że mam jakąkolwiek kontrolę nad moim wytryskiem. To mnie rozochociło, więc poszedłem w to jak w dym!

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Erozon Max wystarczy stosować 1 raz dziennie, najlepiej podczas posiłku. Efekty pojawiają się dość szybko, ale jednocześnie preparat nie działa inwazyjnie na organizm i nie zaburza naturalnych procesów w nim występujących.

Skutki uboczne nie pojawiły się zarówno podczas trwania kuracji, jak i po jej zakończeniu. Od czasu do czas stosuję tzw. kurację przypominającą, ale polega ona na przyjęciu kilku dawek i ponownie stosuję przerwę. Żadnych podejrzanych efektów nie zauważyłem, raczej tylko takie, które przyjmowałem z podziwem i nieukrywaną radością.

Opinie i efekty stosowania Erozon Max. Czy warto?

Teraz już jestem po 3 miesiącach brania Erozonu i widzę kolosalną zmianę. Jestem gotowy zawsze jak tylko nadarzy się okazja. Mój seks trwa 46 min (to mój aktualny rekord) i po kilku minutach regeneracji mogę już kochać się następny raz. Ale co tam długość – jakość tych stosunków to zupełnie inna bajka. Ja mam 300% lepszy seks i moje partnerki w końcu też są zadowolone. Teraz jestem już tego pewien.

Efekty, które u mnie wystąpiły to:

  • Mocniejsze wzwody
  • Nawet 10x dłuższy seks
  • Kontrola nad wytryskiem
  • Szybka regeneracja po stosunku
  • Pewna erekcja i wyższe libido

Nie muszę się pytać o to jak było, bo same mówią, że to było coś! I zawsze proszą o więcej. Wiedziałem, że przypadki kierują życiem, ale teraz jestem już tego pewien. Gdyby nie ten artykuł w internecie, pewnie jeszcze długo nie wiedziałbym, że mam problem. I wcale nie żałuje, że skorzystałem z pomocy Erozonu.

Gdzie kupić oryginalny Erozon Max na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Erozon Max?

Erozon Max warto kupić od razu na stronie producenta. Nie warto szukać, kluczyć, wybierać innych ofert, bo koniec końców oferta u producenta jest całkiem niezła. Poza tym wszystko przychodzi dyskretnie zapakowane, nikt nie wie co jest w środku, oprócz Ciebie. Jak dla mnie cena jest ok. Za takie rezultaty mógłbym zapłacić nawet więcej!

Opinia Henryka: Swoje lata już mam, prawie 60-tka na karku to i wiadomo schorzenia różne są. I o ile mogę jakoś przełknąć cholesterol i czasami kłującą pikawę, to trudno mi było przywyknąć do pożegnania się z życiem seksualnym. Kiedy natrafiłem na Erozon Max myślałem, że to nie dla mnie. Ale postanowiłem spróbować i opłaciło się. Znowu mam mocne erekcje i mogę zafundować mojej żonce nawet 35-minutowe igraszki. Szok! Znowu czuję się jak rozbuchany, jurny młodzieniaszek, a nie jak jakiś starszy pan.

Nikt oprócz mnie o tym nie wie, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam, jeśli chcecie zobaczyć co to długi, namiętny i przede wszystkim udany seks!

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3187″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu Erozon Max na wzmocnienie erekcji

Zapewnia silną erekcję i długi wzwód. Naturalny skład oraz wygodny sposób przyjmowania. Wyraźnie zwiększa intensywność doznań i moc przeżywanych orgazmów. Już jedno zastosowanie daje pełną kontrolę nad wytryskiem. Niska cena w stosunku do skuteczności preparatu.
Brak skutków ubocznych. Doraźne stosowanie produktu pozwala utrzymać pełen wzwód podczas trwania stosunku. Z kolei długofalowe przyjmowanie wydłuża erekcję średnio o 30 min.
Erozon Max to zdecydowany lider środków na potencję. Zwiększa długość i moc erekcji. W naturalny sposób podnosi libido, a także dyspozycyjność seksualną. Polecają go seksuolodzy oraz urolodzy. Doskonały dla każdego mężczyzny, który chciałby wynieść na wyższy poziom jakość i długość swojego stosunku.

About The Author

Zawsze uważałem, że mieszczę się w normie. Miałem kilka, może nawet kilkanaście partnerek i seks nie był zły. Kiedyś podrzuciłem ten temat na imprezce. Okazało się, że seks moich kolegów trwa 40 minut albo i więcej. Poczułem się jak oferma. Niebieskie tabletki? Nie – dzięki, mam 26 lat, a nie 86. W końcu drogą eliminacji wybrałem sposób, który okazał się złotym trafem. Jaki? Zobaczcie sami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*