Home / Extreen – tabletki na powiększenie męskiego członka

Extreen – tabletki na powiększenie męskiego członka

Wielu mężczyzn ma kompleksy na punkcie swojego przyrodzenia. Albo uważają, że jest on za mały, albo za cienki, ale są też tacy, którzy nie są zadowoleni ze swoich osiągów w sypialni. Niektórzy mówią, że odczuwają wyraźny spadek libido. Niestety wraz z wiekiem mija wiele. Ale jeżeli chodzi o brak popędu seksualnego, to to można wypracować zmieniając dotychczasowe nawyki i przyzwyczajenia.

Problemy z seksem mogą wynikać nie tylko z wieku, ale także z tego jak żyjemy. No niestety, nadeszły takie czasy, że jesteśmy bardzo mocno zestresowani i żyjemy w ciągłym napięciu. Ciągle za czymś biegniemy, ale w większości mamy siedzącą pracę. Nasza dieta również nie jest zachwycająca. Zdarza się, że jemy w biegu i wpychamy w siebie jedzenie robione szybko i często bez żadnych wartości odżywczych.

To właśnie ma istotny wpływa na jakość życia seksualnego. Chcąc je polepszyć zacznij zmieniać powyższe aspekty. Najlepiej zacząć od siebie. Każdy wie, że powinno się jeść zdrowo, nie stresować, dużo ćwiczyć, jednak co raz ciężej z wykonaniem tych czynności. Niestety jeżeli chcemy coś zmienić, to trzeba się postarać. Nic nie zmieni się samo na lepsze, jeżeli nadal będzie tkwić w tym samym.

Ostatnio bardzo popularne stały się także suplementy diety oraz różnego wspomagacze na potencję, a nawet na wydłużenie penisa. Czy można zmienić rozmiar członka bez skomplikowanej i bolesnej operacji chirurgicznej? Najprawdopodobniej można. Tylko należy wiedzieć w jaki sposób tego dokonać i czym!

Czym jest suplement diety Extreen?

Jest to produkt, który został oparty tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, pochodzenia roślinnego. Suplement jest w kapsułkach, o których należy pamiętać i które trzeba regularnie przyjmować. Jak można dowiedzieć się z oficjalnej strony producenta, tworzącego ten produkt, Extreen ma za zadanie powiększyć penisa, ale także wzmocnić libido. Czy jest to możliwe i bezpieczne?

Opinia specjalisty:

“Nazywam się Piotr Zakrzewski, jestem specjalistą ds. urologii i od ponad 12 lat zajmuję się wpływem rozmiarów członka na życie seksualne mężczyzn i ich partnerek.

Powiem wprost: nie jest mitem, że im większe, masywniejsze przyrodzenie, tym większe doznania dla obydwu stron. Można to łatwo udowodnić: otóż, większy członek lepiej penetruje pochwę i jest w stanie dotrzeć do większej ilości jej miejsc erogennych. Natomiast im mniejszy członek, tym ta penetracja jest płytsza.

Podczas mojej wieloletniej praktyki spotkałem się z wieloma przypadkami rozstań, gdzie powodem odejścia kobiety było niedostateczne zaspokajanie jej potrzeb seksualnych przez partnera. Wiązało się to ściśle z gabarytami jego penisa – było oczywiste, że mały rozmiar praktycznie uniemożliwiał jej osiągnięcie orgazmu pochwowego.

Zawsze byłem zwolennikiem naturalnych rozwiązań w zakresie powiększania rozmiaru członka. Dlaczego? Zabiegi chirurgiczne oprócz tego, że mogą okazać się nieskuteczne, niosą za sobą pewne niebezpieczeństwo komplikacji i powikłań. A nie muszę chyba mówić, jak bardzo delikatną i wrażliwą częścią ciała są nasze strefy intymne.

Dla wszystkich mężczyzn, którzy martwią się niewielkim rozmiarem penisa, mam dobrą wiadomość: możecie porzucić myślenie o operacji. Mam dla Was coś lepszego, co sam niedawno odkryłem, będąc w podróży służbowej w Wielkiej Brytanii. Mówię o metodzie, która według mnie jest prawdziwym przełomem – dzięki niej już tysiące mężczyzn na Zachodzie Europy odzyskało pewność siebie w łóżku. Mogą oni pochwalić się powiększonym, masywnym penisem, a takie efekty pojawiały się w ciągu 7-14 dni. To naprawdę niespotykane, dlatego postanowiłem jeszcze bardziej skupić się na działaniu tej metody.”

Jakie są składniki Extreen?

Jak wiadomo to dobór i stężenie odpowiednich składników pozwala na zwiększenie prawdopodobieństwa na osiągnięcie wymarzonych i spektakularnych efektów. W składzie Extreen znajdziemy więc:

  • l-argininę – bardzo często jest to środek dodawany do suplementów diety dla sportowców i osób ćwiczących. Poprawia wydolność organizmy, ale także dodaje mu energii. Bardzo korzystnie wpływa na pracę układu krążenia, pozwalając na odpowiednie i swobodne krążenie i przepływ krwi. Dzięki temu, penis staje się lepiej ukrwiony i bardziej wrażliwy.
  • Wyciąg z żeń-szenia – rozgrzewa organizm od środka i tak samo jak l-arginina wpływa na ulepszenie pracy układu krążenia. Podnosi także libido i jest jakoby afrodyzjakiem.

W składzie Extreen znajdziemy także cynk, ekstrakt z korzenia lukrecji, żurawinę czy pestki dyni. Jak wiadomo wszystkie te składniki są niezwykle bogate w cenne dla zdrowia witaminy i składniki mineralne. Dzięki żurawinie układ moczowy jest lepiej oczyszczony i wzmocniony. Pestki dyni są również uznawane za afrodyzjak i bardzo dobrze wpływają na męską potencję. Cynk to minerał, dzięki któremu wzmocnimy całe nasze ciało i jego funkcjonowanie, ale także poprawimy napięcie skóry, włosy czy paznokcie.

Jak stosować Extreen?

Należy przyjmować jedną kapsułkę tego preparatu wieczorem, popijając dużą ilością wody, dla szybszego i lepszego wchłonięcia. Nie powinien on stwarzać żadnych skutków ubocznych. Nie powinien być stosowany jednak przez mężczyzn, którzy są uczulenia na jakikolwiek jego składnik. Dlatego przed rozpoczęciem kuracji najlepiej jest dokładne zapoznanie się z ulotką dołączoną do opakowani.

Jakie są opinie na temat Extreen?

Jeżeli chcemy dowiedzieć się co nie co o Extreen, to sięgnijmy do Internetu. Tam z łatwością odnajdziemy dawkę informacji na temat działania Extreen. Jest grupa mężczyzn, którzy cieszą się efektami Extreen, opisując, że ich seks jest znacznie lepszy i na wyższym poziomie, ale są też tacy, którzy nie odczuwają najmniejszej różnicy. Poniżej kilka cennych pinii:

Opinia Bartosza: „Przyznam, że niespecjalnie czułem się mocny w dziedzinie seksu. A kobiety bardzo szybko się o tym przekonywały. Jedna nawet bez ogródek nazwała go… koniczynką. To mnie bardzo upokorzyło. Do tego stopnia, że zacząłem jak szalony szukać sposobów na to, żeby był większy. Po wielu próbach w końcu znalazłem Extreen. Dziś kobiety nie uciekają, tylko lgną do mnie i nie chcą mnie wypuścić z sypialni. Są pod wrażeniem za każdym razem, gdy zdejmuję spodnie. Finalnie z 12 cm peniska mam teraz 21 cm drąga z którego jestem dumny. Tyle na to czekałem!”
Opinia Piotra: „Trudno mi o tym mówić, ale do niedawna byłem posiadaczem mikro-penisa. 9 cm … nie ma o czym mówić. Próbowałem pompek (nigdy więcej, ostrzegam Was!), maści i ćwiczeń rozciągających, ale nic z tego nie przyniosło oczekiwanych efektów. Dopiero przy Extreen poczułem, co to znaczy być pełnowartościowym facetem. Penis urósł mi o 8 cm w zaledwie 4 tygodnie (2 cm tygodniowo). Dziś na życie seksualne nie narzekam, a chwile ekscytacji od razu po mnie widać :)”
Opinia Macieja: „Flak – tak bym o nim powiedział jeszcze do niedawna. Nie dość, że miał marne 11 cm we wzwodzie (!), to jeszcze nie był twardy tak, jak powinien i nie zwiększał w ogóle swojej objętości. Wcale nie dziwię się dziewczynom, które na ten widok ostentacyjnie wychodziły z pokoju – praktycznie zawsze mnie to spotykało. Dziś mogę powiedzieć, że sytuacja totalnie się zmieniła. Jestem niezwykle spełniony w łóżku, a mój penis jest gotowy zawsze wtedy, gdy tego chcę. Z 11 cm do 21 cm to myślę całkiem nieźle. Wszystko dzięki Extreen!”

Podsumowanie informacji na temat produktu Extreen

Produkt ten został stworzony z myślą o mężczyznach, mających problemy łóżkowe. Możliwe, że poprawia on libido, powiększa penisa oraz nadaje mu objętości. Jeżeli chcesz się przekonać czy ten produkt spełni Twoje oczekiwania, to można z łatwością zamówić go na oficjalnej stronie producenta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*