Home / Femin Plus opinie – tabletki na wzrost libido

Femin Plus opinie – tabletki na wzrost libido

Witajcie, nazywam się Klaudia i chciałam Wam dziś napisać o moim kobiecym problemie. Jest to o tyle ważne, że mało kobiet o tym mówi, a uważam, że warto, a nawet trzeba. W czasach kiedy dużo mówi się o męskiej potencji, myślę, że problem kobiecego libido jest jakoś trochę pomijany. A przecież to też wpływa nie tylko na jakość życia seksualnego, ale i rzutuje na całe życie.

Ja mam dopiero 27 lat, więc teoretycznie jestem w pełni sił witalnych i wszystkie łóżkowe szaleństwa powinny odbywać się właśnie teraz. Ja na szczęście już mam partnera, który stara się zrozumieć mój problem. Ale znam kilka dziewczyn, które w ogóle zamknęły się na relacje damsko-męskie, ponieważ uważają, że nie mają od siebie nic do zaoferowania i zwyczajnie wstydzą się swojej seksualnej obojętności.

Nie wiem kiedy pojawiło się to u mnie, ale dopiero mój partner zwrócił mi uwagę, że kiedyś było lepiej i już od dobrych kilku miesięcy wzbraniam się przed zbliżeniami. Zastanowiłam się nad tym i doszłam do wniosku, że rzeczywiście tak jest. Kiedy przeanalizowałam swoją sytuację wiedziałam już, że chodzi o niskie libido. Przecież miałam super faceta, który był moją dumą i wizytówką, pociągał mnie, więc wiedziałam, że problem tkwił we mnie.

Usiadłam przed komputerem i zaczęłam szukać dobrego wyjścia z tej sytuacji. Wiedziałam, że mężczyźni mają swoje środki na potencję, więc pomyślałam, że kobiety też powinny mieć coś takiego. I okazało się, że jest tego całkiem sporo. Zrobiłam jednak ostrą selekcję i spośród wszystkich preparatów wybrałam w końcu Femin Plus.

Właściwości i skład Femin Plus

Femin Plus to preparat w postaci kapsułek, którego zadaniem jest zwiększyć kobiecą ochotę na seks oraz satysfakcję z niego. Seksualna oziębłość to dość powszechny problem wśród kobiet, na który nie mają one żadnego wpływu. Brak jakichkolwiek prób naprawienia tego, może skutkować pojawieniem się wielu kompleksów, a w końcu też całkowitym odsunięciem się ze sfery seksualności.

Na obniżenie kobiecego libido wpływają różne czynniki. Wśród nich można wymienić: stres, szybkie tempo życia, złą dietę, czy też niską aktywność fizyczną. Femin Plus blokuje szkodliwe działanie tych czynników i pomaga ustabilizować kobiecą gospodarkę hormonalną. W ten sposób zwiększa się zarówno popęd seksualny kobiety, jak i jej satysfakcja w relacjach intymnych.

Zamawiałam Femin Plus z bijącym sercem. Wcześniej mogłam tygodniami żyć spokojnie i nie zdawać sobie z niczego sprawy. Ale od kiedy porozmawiałam ze swoim partnerem, nagle wszystko ujrzałam bardzo ostro i wyraźnie. Bałam się też, że niezaspokojony w końcu odejdzie, bo skończy się jego cierpliwość. Wiadomo jak to jest, facet, który jest regularnie odtrącany przez kobietę, bierze winę na siebie i myśli, że wina tkwi w nim.

Wspominałam wcześniej, że wybierałam spośród wielu preparatów. To prawda było ich parę, dlatego ja sugerowałam się przede wszystkim składem. I mnie skład Femin Plus przypadł bardzo do gustu i wzbudził moje zaufanie:

 • L-Arginina HCL
 • Kozieradka pospolita
 • Nasiona kakaowca
 • Korzeń maca
 • Cynk
 • Czarny pieprz
 • Liście damiana
 • Korzenie żeń-szenia
 • Lukrecja gładka
 • Ginkgo biloba
Usprawnia krążenie krwi w organizmie oraz zwiększa nawilżenie pochwy oraz czułość damskich narządów płciowych.
Poprawia kobiece libido i sprawność seksualną, działa pozytywnie na ogólne samopoczucie.
Poprawia nastrój, niweluje zmęczenie, usuwa negatywne skutki stresu.
Zwiększa popęd seksualny, ma pozytywne działanie na kobiecą płodność.
Wpływa korzystnie na funkcjonowanie damskich narządów płciowych, łagodzi zmęczenie i poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci.
(BioPerine) powoduje, że krew dostaje się do narządów płciowych w sposób zdrowy i usystematyzowany.
Poprawiają nastrój, redukują stres i zmniejszają suchość pochwy, przyczyniając się jednocześnie do jej odpowiedniego nawilżenia.
Działają jak afrodyzjak, zwiększają kondycję seksualną i zwiększają libido.
dodaje energii,także w sytuacjach intymnych; poprawia ogólne samopoczucie.
Wpływa pozytywnie na krążenie, co przyczynia się do poprawy intensywności odczuwania podczas seksu.

Femin Plus zawiera w składzie także witaminę E oraz witaminę B6, które uzupełniają powyższy skład i wpływają korzystnie na seksualność kobiety.

Zaczęłam stosować Femin Plus i ulokowałam w tym preparacie wszystkie swoje nadzieje. Byłoby dziwne, gdybym zamówiła środek, który byłby mi zupełnie obojętny. A więc chciałam być cierpliwa, a jednocześnie codziennie dokładnie się sobie przyglądałam, w nadziei, że jakieś efekty już są. Jeszcze tylko powiem tak już zupełnie w ramach wiedzy dodatkowej, że Femin Plus zmniejsza bolesność miesiączek oraz wahania nastroju pojawiające się w trakcie cyklu. Nagle więc kobiecość była przyjemna w całej swej rozciągłości i dopiero w trakcie mojej kuracji zrozumiałam co naprawdę znaczy hasło, że siła jest kobietą.

Działanie Femin Plus

Przez moje wyższe libido zbliżyliśmy się z moim partnerem i czuję się dokładnie tak samo jak wtedy, kiedy się poznaliśmy. Ten dreszczyk adrenaliny i dzika fascynacja. Poza tym odczuwam też większą satysfakcję z każdego zbliżenia i dzięki temu, że tam na dole wilgotność jest zawsze jak należy. Poza tym czuję też, że mam większe energii, mam lepsze samopoczucie i nie jestem już tak przemęczona jak kiedyś. Jako kobieta jestem teraz całkowicie spełniona.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Dawkowanie Femin Plus jest banalnie proste. Każdego dnia trzeba przyjmować 2 tabletki, ja stosuję jedną przed śniadaniem i jedną przed obiadem, w około 30 minutowym odstępie z posiłkiem. Za każdym razem popijam oczywiście wodą, ale tego nie muszę chyba tłumaczyć, bo połykanie tabletek bez popicia byłoby dla mnie co najmniej dziwne. 1 fiolka Femin Plus z 60 kapsułkami starczyła mi na miesiąc stosowania.

Femin Plus to naturalne składniki, które są bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych. Ja u siebie takich nie zauważyłam. Wiele osób straszyło mnie, że igram z hormonami i mogę mieć problemów z wagą. Mam jednak wrażenie, że te osoby nie wiedzą jak działa tak naprawdę ten preparat. Żadnych skoków wagi nie było, więc ogólnie rzecz biorąc skutków ubocznych brak.

Opinie i efekty Femin Plus. Czy warto?

Mówiłam już, że bardzo ważny przy wyborze odpowiedniego preparatu na podniesienie libido był dla mnie skład poszczególnych środków. Drugim ważnym wyznacznikiem rozstrzygającym o tym, czy zdecyduję się na jakiś preparat, czy tez nie, były opinie użytkowniczek. A te w znaczącej większości były pozytywne. Poczytałam trochę komentarzy na forach i pewnym ruchem nakreśliłam plusik przy nazwie Femin Plus.

To co ja zauważyłam u siebie bardzo szybko podczas stosowania Femin Plus:

 • Większa ochota na seks
 • Intensywniejszy orgazm
 • Większe nawilżenie pochwy
 • Większa wrażliwość na dotyk
 • Lepsze samopoczucie, więcej energii

Nigdy nie byłam samolubna i uważam, że kobiety powinny się wspierać. Dlatego opowiadam dziś o moich doświadczeniach, bo być może one też komuś pomogą. Ja już dawno nie miałam tak dużej aktywności seksualnej jak teraz. I dopiero dziś, z perspektywy czasu widzę, że coś, co wydawało mi się wtedy normą, było raczej dużym i poważnym odchyleniem od niej.

Gdzie kupić oryginalny Femin Plus na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Femin Plus?

Femin Plus kupiłam na stronie producenta tego preparatu. Opinie na temat produktu, które przeczytałam przed zakupem potwierdzały, że taki zakup daje pewność oryginalności  bezpieczeństwa składu. Ja już wiele razy słyszałam o firmach krzakach, które brały pieniądze, a zamówienia brak, więc wolę być już ostrożna i dmuchać na zimne. Początkowo zamówiłam 1 opakowanie, ostrożnie. Cena była dla mnie raczej w porządku, a przynajmniej mnie nie odstraszyła, więc uważam, że za takie efekty można zapłacić taką cenę.

Opinia Beaty: Uwielbiam swojego narzeczonego i jest moim najlepszym przyjacielem. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, a mimo to w sypialni coś nie skrzyło. Przykro było patrzeć jak on za każdym razem próbuje mnie rozpalić, a ja zupełnie bez chęci na igraszki. Nie wiedziałam co ze mną nie tak, ale postanowiłam spróbować Femin Plus. Okazało się, że kilka naturalnych składników zadziałało cuda, bo teraz nasze życie seksualne jest gorące i namiętne jak nigdy wcześniej.

Drogie kobietki, jeśli zauważacie u siebie problemy z obniżonym libido, brakiem satysfakcji ze zbliżeń – polecam Wam Femin Plus. Jest to preparat, który pomaga każdej kobiecie poczuć się dobrze w swojej skórze. Niweluje bolesne miesiączki i zwiększa poziom witalności i energii na co dzień. Femin Plus bazuje na naturalnych ekstraktach z roślin dlatego jest bezpieczny i działa nieinwazyjnie w obszarze kobiecej gospodarki hormonalnej. I radzę Wam też rozmawiać ze swoimi partnerami szczerze, bo czasami, tak jak w moim przypadku, może się wydawać, że wszystko jest ok, a później okazuje się, że zupełne nie jest. Ja żałuję tylko, że dowiedziałam się tak późno i że ominęło mnie tyle ekscytujących nocy.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3189″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu Femin Plus na zwiększenie kobiecego libido

Bezpieczna i nieinwazyjna kuracja zwiększająca poziom kobiecego libido. Cena adekwatna do otrzymywanych rezultatów. Dawkowanie przejrzyste i nieuciążliwe. Skuteczność potwierdzona przez specjalistów i opinie zadowolonych użytkowniczek.
Czas po którym można zauważyć pierwsze efekty może być różny ze względu na indywidualne predyspozycje poszczególnych kobiet.
Femin Plus to środek w postaci kapsułek, który pomaga podnieść poziom popędu seksualnego u kobiet. Naturalnie wpływa na organizm kobiety i pomaga zyskać większą ochotę na intymne zbliżenia, jak i większą wrażliwość na poszczególne bodźce. Sposób polecany każdej kobiecie, która czuje, że nie panuje nad własnym libido i chciałaby to zmienić.

About The Author

Witajcie, nazywam się Klaudia i chciałam Wam dziś napisać o moim kobiecym problemie. Ja mam dopiero 27 lat, więc teoretycznie jestem w pełni sił witalnych, ale niestety już dotknęła mnie seksualna obojętność, czyli problem niskiego libido. Wiedziałam, że mężczyźni mają swoje środki na potencję, więc pomyślałam, że kobiety też powinny mieć coś takiego. Zobaczcie na jakie rozwiązanie w końcu się zdecydowałam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*