Home / Good Doggie! – preparat dla psów, wspomagający sierść

Good Doggie! – preparat dla psów, wspomagający sierść

Bardzo często psy traktowane są jako jeden z członków rodziny. Stanowią jej nieodłączna część. Psy są najlepszymi przyjaciółmi każdego człowieka, są wierne, usłuchane i niezwykle przyjacielskie. Wiele właścicieli psów bardzo mocno o nie dba i traktuje niemalże tak samo jak swoje własne dzieci.

Dlatego tak ważny jest jak dbamy o naszego psa. Odpowiedzialni właściciele powinni karmić psa odpowiednią karmą, która stanowi podstawę funkcjonowania i odpowiedniego zachowania każdego pupila. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż dieta psa musi być bogata w tłuszcze, węglowodany i cenne dla zdrowia witaminy i składniki odżywcze. Niestety tylko nieliczne karmy dla psów, są w stanie sprostać tym wymogom, dlatego niektóre pieski cierpią na poważne braki w diecie. To może powodować choroby, przez które u zwierzęcia powstają różne, poważne schorzenia, nieprawidłowości, a nawet choroby. Ponadto bardzo dobrze jest zadbać o jego codzienną pielęgnację, taką ja:  przestanie, wyprowadzanie, mycie,  po prostu odpowiednia pielęgnacja.

Ze swoimi pupilami należy także chodzić do weterynarza i fryzjera. Weterynarz raz na jakiś czas powinien zrobić dokładny przegląd psa i wykonać mu odpowiednie badania. Dbanie o psa powinno odbywać się na różnych zasadach, co dbanie o samego siebie. Pies to także istota żywa, która zasługuje na szacunek oraz odpowiednie i właściwe traktowanie.

Niektórzy właściciele psów decydują się na zastosowanie w codziennej diecie suplementów diety dla zwierząt. Jednym z takich produktów może okazać się Good Doggie, preparat wspomagający sierść oraz stawy i kości psów. Jest to preparat w tabletkach, co dla niektórych psów może być trudne do przełknięcia, jednak czasami warto spróbować takiej nowości, bo sposób na podanie tabletki zawsze się znajdzie.

Czym charakteryzuje się suplement Good Doggie?

Good Doggie to przede wszystkim innowacyjna suplementacja – suplementacja dla psów. Małe tabletki powinny pomagać w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania piesków. Najprawdopodobniej wspomagają ich sierść, która staje się mocniejsza, bardziej lśniąca i zdrowsza. Dzięki licznym bogatym składnikom, zawartym w Good Doggie, stawy i kości psów najprawdopodobniej polepszają swoje funkcjonowanie.

O pasa należy dbać tak samo jak o siebie i być odpowiedzialnym właścicielem, który jest świadomy tego, jak dbać o czworonoga. Nie tylko należy go odpowiednio karmić, wychodzić na długie spacery i pielęgnować – warto dać mu coś więcej i cieszyć się jego obecnością przez wiele lat.

“Od dziecka wiedziałam, że zostanę lekarzem weterynarii. Kocham zwierzęta najmocniej na świecie, a niesienie im pomocy i dbanie o ich zdrowie jest moją życiową misją. Niezwykle cieszy mnie fakt, że właściciele swoich podopiecznych coraz bardziej o nich dbają. Przychodzą na kontrole, starają się o możliwie wysokiej jakości żywienie, ale też chętnie kupują suplementy dla piesków. Moim zdaniem jest to bardzo duży krok do przodu. Suplementowanie psom mikroelementów, makroelementów i witamin, których nie są w stanie dostarczyć z pożywieniem jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Psy tego po prostu potrzebują, aby cieszyć się zdrowiem, ale też pięknym wyglądem. Jako lekarz wiem, że gdyby każdy właściciel dbał o tę kwestię miałabym zdecydowanie mniej chorych pacjentów, a niektóre przypadki niestety kończą się dla psów i ich rodzin tragicznie. Dlatego – zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć.”

Małgorzata Kamińskalekarz medycyny weterynaryjnej

Co wchodzi w skład Good Doggie?

W skład Good Doggie chodzą same naturalne składniki, do których można zaliczyć:

  •  kolagen –  jak wiadomo kolagen jest ważny nie tylko w odpowiednim funkcjonowaniu kości i stawów człowieka, ale także każdego czworonoga. Kolagen to podstawa budulca każdej tkanki łącznej. Z tkanki łącznej zbudowane są  kości, skóra, stawy czy nawet oczy. Jest jednym z najistotniejszych budulców tkanek. Kolagen występuje i zanika również u psów. Wraz z upływem lat, pies traci kolagen, a co za tym idzie pogarsza się jego wzrok, skóra, włosy oraz stawy i kości. Takie braki mogą przejawiać się między innymi apatią, gorszym widzeniem oraz problemami w poruszaniu się.
  • Glukozamina i chondroityna-  to substancje znajdujące się w magii stawowej oraz chrząstka. Są bardzo ważne do prawidłowego funkcjonowania stawów. Dzięki odpowiedniej ilości w stawach jest możliwość swobodnego poruszania nimi i zginania.
  • MSM – to dimetylosulfon.  Jest to związek siarki, który pozytywnie wpływa między innymi na problemy sierścią oraz zestawami.
  • Witamina C –  jest niezwykle ważna, aby utrzymać odpowiednią pracę kolagenu. Im więcej witaminy C w ciele psa, w tym lepiej. Oprócz tego organizm jest dodatkowo wzmacniany.
  • Miedź –  jest tak samo ważnym składnikiem u ludzi jak i u zwierząt. Niedobory miedzi mogą prowadzić do łamliwości paznokci, ale także do wypadania sierści. Odpowiedzialna jest także za utrzymywanie odpowiedniego stanu tkanki łącznej.
  • Biotyna –  również jest bardzo ważne dla sierści, ponieważ dzięki niej sierść jest zdrowa i odżywiona.

Czy Good Doggie jest odpowiedni dla każdego psa?

Suplement w tabletkach Good Doggie jest przeznaczony dla każdego pieska, niezależnie od rasy, płci czy wieku. Może być przyjmowany ze spokojem, ponieważ znajdziemy w nim tylko naturalne składniki, które w żaden sposób nie zaszkodzą psom.

Jak należy dawkować Good Doggie?

Dawkowanie Good Doggie powinno być uzależnione od wagi danego pieska. Otóż:

  • zwierzęta o wadze do 15 kilogramów, powinny przyjmować 1 kapsułkę na dobę;
  • zwierzęta ważące powyżej 15 kilogramów, powinny przyjmować 2 tabletki na dobę.

Tabletkę należy wymieszać razem z karmą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki Good Doggie. należy także pamiętać o tym, że tabletki to tylko dodatek do diety, a nie powinny stanowić samodzielnej podstawy.

Gdzie zamówić tabletki Good Doggie?

Tabletki Good Doggie najlepiej jest zamówić na oficjalnej stronie producenta. Tylko tam mamy gwarancję, że produkt będzie oryginalny i najwyższej jakości. Przesyłka jest szybka i sprawna, nie należy się martwić, że towar nie zostanie wysłany. Na stronie producenta znajdziemy czasami bardzo atrakcyjne promocje, z których warto korzystać.

Opinie na temat Good Doggie

Opinie właścicieli psów na temat tego produktu są podzielone. Jednak większość opowiada się za jego pozytywnym działaniem. Niektórzy piszą, że nie zauważyli żadnej różnicy, jednak może ciężko ją zauważyć, jeżeli nie dotyczy ona nas bezpośrednio? Poniżej kilka ciekawy opinii.

Opinia Aleksandry: Drops to ulubieniec wszystkich. Serio – nie ma drugiego takiego psa. Jest przyjazny, radosny i uwielbia ludzi, w tym dzieci! To pies, który się do wszystkich uśmiecha. Jednak – posiadanie tak dużego psa w bloku ma swoje wady, szczególnie jeśli mowa o wchodzeniu po schodach. Rasa ta ma genetycznie obciążone stawy, a schody dodatkowo je dociążają. Dlatego dbam o to, bym któregoś dnia nie musiała znosić i wnosić tej 40kg, radosnej kupy mięśni i podaję Dropsikowi Good Doggie!. Jednocześnie odkąd stosujemy te tabletki bardzo poprawił się stan skóry i sierści mojego psa. Dbajmy o pieski <3
Opinia Klaudiusza: Burza to bardzo mądra, wierna i oddana sunia. Jednak na stare lata zaczęła niedomagać. Strasznie liniała, nie miała już tyle siły co kiedyś. Okazało się, że padały jej stawy. Dzięki dobrej diagnozie zaczęliśmy pracować nad tym. I teraz codziennie dorzucam jej do karmy Good Doggie. I faktycznie odżyła ta moja sunia. Burza jest radośniejsza, chyba wcześniej te stawy ją po prostu bolały. Żałuję, że wcześniej nie kupowałem takich rzeczy, wtedy może jeszcze lepiej by się czuła.

źródło: good-doggie.pl

Podsumowanie informacji na temat Good Doggie

Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt. Zawiera wiele dobroczynnych składników, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania psa. Dzięki Good Doggie najprawdopodobniej wzmacniana jest sierść, ale także kości i stawy.
Produkt nie powinien być zamiennikiem diety, ale jedynie jej dodatkiem Dieta powinna być bogata w witaminy i cenne minerały.
Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki tego produktu.

Tagi artykułu: Jaka cena Good Doggie!,  FORUM, ebay, amazon, opinie Good Doggie!, cena i skład Good Doggie!, apteka Good Doggie!, tabletki, suplement, jak stosować Good Doggie!, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Good Doggie!, producent, jak używać Good Doggie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*