Home / Happy Smile – preparat wybielający zęby

Happy Smile – preparat wybielający zęby

Wiele osób narzeka na kolor i stan swojego uzębienia. Zęby stanowią bardzo często wizytówkę każdego człowieka. Są one widoczne niemalże natychmiastowo, ponieważ rozmawiamy, uśmiechamy się do innej osoby. Zły stan naszych zębów może być odebrane negatywnie przez naszego rozmówcę lub osobę która na nas patrzy. Dlatego bardzo warto zadbać o wygląd swoich zębów i poczuć się komfortowo.

Na kolor i jakość naszych zębów ma wpływ bardzo wiele czynników między innymi wszelkiego rodzaju używki: alkohol, papierosy, kawa. To co jemy również przekłada się na wygląd zębów. Osoby jedzące dużo słodyczy mogą cierpieć z powodu próchnicy lub ubytków w zębach. Będą musiały częściej odwiedzać swojego dentystę niż osoby, które słodycze nie jedzą i prowadzą zdrowy styl życia. Oczywiście zdarzają się takie wypadki gdzie problemy z uzębieniem to sprawa genetyczna.

Aby odświeżyć stan swoich zębów można skorzystać zabiegów u stomatologa. Zabieg wybielania zębów daje  niemalże natychmiastowy efekt, ale jest nieco niekomfortowy i kosztuje sporo pieniędzy.  Można także skorzystać z preparatów lub pasty do zębów wybielających szkliwo.

Na rynku istnieje naprawdę dużo specyfików tego rodzaju. Można w nich przebierać i wyszukać tego idealnego i jedynego. Każda osoba będzie miała swoje preferencje i każda ma prawo wyboru tego co dla niej najlepsze. Jednym z takich preparatów na wybielenie uśmiechu i poprawę jego jakości jest produkt o nazwie Happy Smile.

Czym właściwie jest Happy Smile?

Happy Smile to produkt który prawdopodobnie jest w stanie poprawić stan twojego uśmiechu w zaledwie 7 dni. Hollywoodzki uśmiech jest niemalże na wyciągnięcie ręki. Nie musisz udawać się do stomatologa i cierpieć katusze na jego fotelu, ale możesz zadbać o stan zębów w domowym zaciszu.

Jak ocenia producent efekty Happy Smile są widocznie niemalże natychmiast. Uzależnione są od substancji czynnej o nazwie nadtlenek wodoru. Najprawdopodobniej działa skuteczne na wybielanie zębów i formowanie nowych zębów, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Preparat występuje w formie stałej, z której formuje się nowego zęba i przytwierdza nawet w najdalszych zakątkach.

„Tymczasowe implanty kosmetyczne to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą inwestować w normalne implanty. Implant kosmetyczny w znakomity sposób maskuje brak zęba i sprawia, że uśmiech pacjenta jest pełny. Do tego jest to rozwiązanie wygodne i niedrogie. Szczególnie dobrze sprawdza się, kiedy zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia. Ja dodatkowo oczywiście zwracam także uwagę na to, czy produkt jest bezpieczny w stosowaniu. Implanty kosmetyczne Happy Smile w pełni spełniają warunki bezpieczeństwa – są wykonane z nietoksycznych materiałów. Polecam je swoim pacjentom.”

Joanna Maciejak, dentysta

Jakie korzyści daje stosowanie Happy Smile?

Prawdopodobnie korzyści ze stosowania preparatu Happy Smile jest naprawdę wiele. Można do nich zaliczyć:

  •  śnieżnobiały uśmiech w zaledwie kilka dni;
  •  poprawę samopoczucia, wynikającą z poprawy swojego stanu zdrowia i wyglądu;
  •  nowe uzębienie;
  •  łatwość w użyciu;
  •  wydajność;
  •  atrakcyjna cena.

Osoby stosując preparat możliwe, że odzyskają swój dawny uśmiech i pełne uzębienie. Dzięki Happy Smile wiele osób będzie mogło zażegnać swój kompleks, jakim jest brak zębów. Jeżeli nie stać kogoś na wstawienie sobie drogiego implantu lub koronki, to może warto postawić na rozwiązanie tymczasowe. Zwłaszcza, że implant można wyciągnąć i ponownie założyć.

Należy jednak pamiętać, że nie jest to produkt stały. Należy brać pod uwagę fakt, iż zawsze implant może się zsunąć bądź wypaść, dlatego trzeba być przygotowanym na taki wypadek i nie winić producenta, ponieważ wszystko dokładnie opisuje na stronie.

Jak stosować Happy Smile?

Stosowanie jest naprawdę proste. Wystarczy wsypać granulki, które znajdują się w opakowaniu do ciepłej wody i uformować z nich odpowiednią masę, przypominającą naturalne uzębienie. Następnie taki ząb należy zostawić do całkowitego wyschnięcia i po tym czasie można przytwierdzić go do podniebienia. Jeżeli implant nie wyjdzie, to proces można powtórzyć ponownie.

Jeżeli ząb zostanie uformowany za pomocą preparatu Happy Smile, to należy przytwierdzić go do sąsiadujących zębów. Co ciekawe, jedno takie opakowanie wystarcza aż na 10 implantów! Producent sugeruje, że implanty najlepiej jest wyjmować na noc do spania.

Jakie środki ostrożności należy zachować?

Użytkowanie implantów Happy Smile wymaga pewnych środków ostrożności. Należy pamiętać, że jest to implant kosmetyczny, dlatego nie będzie on bardzo trwały. Powinno się uważać na to co się je i pije. Napoje gorące i bardzo zimne mogą go osłabiać i twarde jedzenie również.

Trzeba uważać także, aby implant nie został przez nas połknięty. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci.

Opinie na temat Happy Smile

Na stronie producenta znajdziemy opinie od osób, które używały implantów Happy Smile.

Opinia Marysi: „Chwila nieuwagi na schodach kosztowała mnie wybitą jedynkę. Wyglądałam koszmarnie i bardzo się tego wstydziłam. Zamknęłam się w domu i zaczęłam unikać ludzi. Do tego oczywiście zaczęłam niewyraźnie mówić, więc przestałam się praktycznie odzywać… 🙁 Na dentystyczny tyt0anowy implant nie było mnie stać. Po jakimś czasie trafiłam na reklamę Happy Smile. To było właśnie coś dla mnie. Niedrogie rozwiązanie, które poprawiłoby mój wygląd i sprawiło, że znowu będę mogła i chciała wyjść z domu bez wstydu. Uformowanie zęba było prostsze niż myślałam i już zaraz, po raz pierwszy od kilku miesięcy, zobaczyłam w lustrze uśmiech jak wcześniej. Byłam taka szczęśliwa. Od tamtej pory przy praktycznie każdym wyjściu zakładam Happy Smile :)”
Opinia Konrada: „Wykonanie odpowiedniego implantu wymagało pewnej wprawy, ale już idzie mi to całkiem dobrze. O Happy Smile mogę napisać tylko same dobre rzeczy. Wygodne, niedrogie, efektywne. Na dowód przesyłam Wam 2 fotki: jedną ze szparą, a drugą z wypełnieniem Happy Smile. Mam nadzieję, że to będzie najlepsza rekomendacja i starczy za 1000 słów i opisów.”
Opinia Mateusza: „Głupio się przyznać, ale zaniedbałem w pewnym okresie swoje zęby. No skończyło się to 2-3 zębami, które musiałem niestety usunąć. Gorsza wymowa, a o swoim dziurawym uśmiechu to nawet nie wspominam. Gdyby nie Happy Smile to bym tak wyglądał, że szkoda gadać. Na szczęście teraz po prostu raz na jakiś czas przygotowuję nowe implanty i mam święty spokój. Pewnie kiedyś w końcu wstawię sobie koronki albo implanty, ale na razie nie mam kasy, no i po prostu z Happy Smile nie śpieszy mi się do tego.”

Opinie na temat tego produktu są podzielone, jednak tutaj producent jest szczery i prawdomówny, informując, iż jego implant jest rozwiązaniem tymczasowym. Dlatego w każdej chwili może wypaść lub odczepić się od zębów. Jeżeli nie stać nas na wstawienie stałych zębów, to takie rozwiązanie może być plus dla wielu.

Podsumowanie informacji na temat Happy Smile

Happy Smile to produkt, który oferuje stworzenie własnego implanta zębowego. Jest to rozwiązanie tymczasowe, jednak dla tych których nie stać na nowy ząb, może stanowić ciekawe rozwiązanie. Implant tworzy się szybko i bez problemów, a następnie mocuje się miedzy zębami.
Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci. Należy pamiętać, że może wypaść, dlatego warto mieć to na uwadze. Na minus przemawia jego nietrwałość. Jednak jeżeli ktoś chce szybko zatuszować wadę, to może być to idealne rozwiązanie.

Tagi artykułu: Jaka cena Happy Smile,  FORUM, ebay, amazon, opinie Happy Smile, cena i skład Happy Smile, apteka Happy Smile, tabletki, suplement, jak stosować Happy Smile, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Happy Smile, producent, jak używać Happy Smile

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*