Home / iBright opinie. Paski i żele wybielające zęby. Wybielanie zębów w domu

iBright opinie. Paski i żele wybielające zęby. Wybielanie zębów w domu

iBright

Jestem Kamila, zwykła dziewczyna z północnej części Polski. Od zawsze dbałam o swoją sylwetkę, ćwiczyłam, stosowałam się do zaleceń lekarskich. Nie lubię przesady, dlatego nikt nigdy nie nazwał mnie modelką lub wymalowaną lalką. Jednak nawet zwykła dziewczyna taka jak ja może mieć kompleksy związane z wyglądem.
Nie chodzi o nadwagę, której nie mam. Nie chodzi także o zbyt małe lub za duże piersi. Problemem były od zawsze zęby, które delikatnie mówiąc nie były zbyt białe. W moim odczuciu to dyskwalifikowało mnie jako materiał na dziewczynę. Mimo, że chłopcy, z którymi się spotykałam nigdy mi tego nie mówili, ja ciągle myślałam o moich zębach, które nie prezentowały się adekwatnie do reszty mojego ciała. Bałam się uśmiechać. Mimo, że każdy mówił mi, że mam cudowne dołeczki, ja nie czułam satysfakcji z ich pokazywania. Robiłam to tylko okazjonalnie i tylko wśród naprawdę zaufanych znajomych.

Wprawdzie nikt nigdy nie mówił mi wprost, że mam żółte zęby, ale nie trzeba mi było tego mówić, wystarczyła poranna higiena przed lustrem, która dołowała mnie i rujnowała każdy kolejny dzień. Postanowiłam z tym skończyć. Jako, że mam zdrowe zęby, a problemem jest tylko kolor, nie zdecydowałam się na pójście do dentysty (nie lubię i nie miałam pieniędzy na drogi zabieg w gabinecie). Zaczęłam stosować pasty wybielające, ale to nie zdawało egzaminu. Więc postawiłam na zestaw wybielający iBright, który poleciła mi koleżanka.

Właściwości i skład iBright

Zamówiłam, przed pierwszym zastosowaniem przeczytałam instrukcję i ruszyłam do łazienki, gdzie zaaplikowałam pierwszą ampułkę. Cały zestaw zawierał ich siedem i starczył na dwa tygodnie kuracji. Producent zapewniał, że zobaczę różnicę już po pięciu dniach. Postanowiłam to przetestować. Do zestawu dołączony był tester (miałam także swój), przed zaaplikowaniem środka wybielającego zapisałam odcień. Stosowałam kurację zgodnie z zaleceniami producenta.

Atomy tlenu zawarte w składzie iBright rozjaśniają zarówno przebarwienia zewnątrzpochodne (używki, zła higiena jamy ustnej, próchnica) jak i przebarwienia wewnątrzpochodne (choroby genetyczne). Efektem tego jest uśmiech bielszy nawet o 8-14 odcieni.

Jednak nie byłaby sobą, gdybym nie martwiła się o zdrowie. Udałam się więc do stomatologa, aby sprawdził, czy w składzie produktu nie ma niczego podejrzanego. Nie chciałam zyskać bieli zębów kosztem ich zdrowia. Jak wielki kamień spadł mi z serca, gdy dowiedziałam się, że iBright jest w pełni bezpieczny. Sam stomatolog przyznał się, że czasami poleca go swoim pacjentom.

  • Sodium Perborate
  • Kryształki hydroksyapatytu
  • Nauralne pH
Substancja, która podczas rozkładu uwalnia tlen i dostając się do szkliwa rozjaśnia naturalny odcień zębów.
Hydroksyapatyt jest jednym z budulców kości i zębów. Jego kryształki są pozyskiwane z substancji naturalnych. Pomagają przywrócić zębom potrzebne minerały, posiadają również właściwości rozjaśniające.
Chroni szkliwo i sprawia, że iBright jest metodą naturalną i całkowicie bezpieczną.

Po pięciu dniach, pełna oczekiwań wzięłam do ręki tester. Była to tylko formalność, gdyż już wcześniej zauważyłam, że moje zęby robią się bielsze! Tak też było, dwa odcienie bielsze zęby w zaledwie pięć dni. Oczywiście nie poprzestałam na tym – stosowałam iBright do końca.

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

Działanie iBright

Teraz mówią na mnie uśmiechnięta Kamila. Nie boję się już swoich zębów, nie czuję powściągliwości, nie muszę martwić się o to, że ktoś wytknie moje żółte zęby – w końcu pozbyłam się tego koloru i zamieniłam go na efektowną biel. Do ideału jeszcze mi daleko, ale obecny odcień jest jak najbardziej do przyjęcia. Czuje się naprawdę lepiej, zyskałam większą pewność siebie i przez to, że nie wstydzę się odzywać i śmiać, poznałam wielu fajnych ludzi.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Kuracja iBright może przebiegać na dwa różne sposoby:

I: Kuracja 5-dniowa, w której sesje wybielające wdraża się przez 0,5 godziny pierwszego dnia i 20 minut piątego dnia.

II: Kuracja 7-dniowa, w której wybielanie przeprowadza się pierwszego dnia przez 0.5 godziny, a następnie czwartego i siódmego dnia po ok 10 minut.

Przed każdym zastosowaniem iBright należy założyć chusteczkę wybielającą na palec, zaaplikować nią specjalny aerozol przygotowujący, a następnie czyścić zęby przez ok. 1 minutę. Następne kroki to nałożenie żelu na nakładki i umieszczenie ich na górnym i dolnym łuku zębowym. Lampa LED powinna pozostać włączona przez cały czas trwania sesji.

iBright to produkt, który bazuje na bezpiecznych i naturalnych składnikach. Podczas całej kuracji nie zauważyłam u siebie żadnych niepokojących oznak. Wręcz przeciwnie, moje zęby były mniej wrażliwe na wysokie i niskie temperatury, a ich kolor stawał się coraz bardziej biały.

Opinie i efekty iBright. Czy warto?

Moje efekty nie pojawiły się od razu. Zresztą nawet nie liczyłam na to. Pierwsze efekty zobaczyła dopiero moja kuzynka, z którą widuję się raz na kilka tygodni. Od razu zauważyła, że mój uśmiech jest dużo bielszy.

Tak naprawdę przy wybieraniu najlepszego sposobu na wybielanie zębów kierowałam się przede wszystkim składem i opiniami innych użytkowników. Szukałam czegoś co miałoby najlepszy stosunek ceny do jakości i iBright wydał mi się ideałem. Oczywiście oprócz komentarzy pozytywnych, były też te mniej przychylne. Ale one polegały głównie na narzekaniu, sposób aplikacji. Dla mnie sposób ten od początku wydał się wygodny i szybki jak na warunki domowe, więc nawet się nie sugerowałam tymi opiniami.
Rezultaty, które zauważyłam po 7 dniach stosowania iBright:

  • Widocznie mniejsza ilość przebarwień na zębach
  • Brak nadwrażliwości na zimne i ciepłe napoje
  • Odcień zębów bielszy o ok. 10-14 tonów
  • Większa pewność siebie

Gdzie kupić oryginalny iBright na allegro, ceneo, ebay? Jaka jest cena iBright

iBright kupiłam i zamówiłam od producenta. Teraz na każdym kroku można natknąć się na nieskuteczne podróbki, dlatego wolałam nie ryzykować. Spróbowałam z 7-dniową kuracją i powiem szczerze, że nie spodziewałam się takich efektów – i to bez wychodzenia z domu. I cena za taki zestaw i takie efekty też wydaje mi się zupełnie niewielka.

Opinia Agnieszki: Dużo stresu, dużo kawy i sporadycznie czerwone wino. Takie praktyki odbywałam przez ponad 10 lat życia i nic dziwnego, że moje zęby teraz nie wyglądają zbyt wyjściowo. Próbowałam różnych past i płukanek, ale na marne. Dopiero po tym jak zaczęłam stosować 5-dniową kuracje z iBright mój uśmiech stał się moją wizytówką. Teraz zdecydowanie częściej uśmiecham się do zdjęć.

Polecam iBright każdemu, kto chce w sposób skuteczny i dość tani pozbyć się swoich zębowych kompleksów. Ja nie żałuję i gdybym jeszcze raz miała wybierać, na pewno postawiłabym na iBright.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3299″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu na wybielanie zębów iBright

Możliwość wybielenia zębów w zaciszu domu. Profesjonalny zestaw, z którego korzystają dentyści. W zestawie dokładna instrukcja obsługi i wszystkie potrzebne dodatki. Całkowicie bezpieczne wybielanie zębów.

Dość wysoka cena, ale nadal niższa, niż zabieg w gabinecie dentystycznym. Konieczność skrupulatnego przestrzegania zaleceń producenta.
iBright to zestaw wybielający zęby, który w stosunkowo tani sposób zapewnia profesjonalną kurację wybielającą. Podobne zestawy wykorzystują stomatolodzy, którzy w swoich gabinetach przeprowadzają zabiegi w znacznie wyższej cenie.

About The Author

Witajcie, jestem Kamila, zwykła dziewczyna, która zawsze dbała o swoją sylwetkę i stosowała się do zaleceń lekarskich. Jednak nawet zwykła dziewczyna taka jak ja może mieć kompleksy związane z wyglądem. Konkretnie z kolorem moich zębów. Jak udało mi się zyskać biały uśmiech? Zobaczcie jaki domowy sposób mi pomógł.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*