Home / iBright – zestaw do samodzielnego wybielania zębów

iBright – zestaw do samodzielnego wybielania zębów

Dbanie o zęby, to niezwykle ważna sprawa w życiu każdego człowieka. Zaledwie kilkuletnie dzieci, jak i dorosłe osoby powinny myć zęby po każdym posiłku. Oprócz tego ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej. Przydatne tutaj mogą okazać się nici dentystyczne bądź płyny do płukania jamy ustnej.

Im człowiek starszy, tym większą uwagę przywiązuje do tego jak wygląda. W związku z tym wielu zaczyna przeszkadzać zbyt żółte uzębienie. Chcąc wybielić zęby można skorzystać z kilku opcji.

Jedną z nich jest wybielanie u dentysty. Efekt można osiągnąć szybko, jednak często jest to zabieg nieco bolesny i drogi. Dostępne są tańsze rozwiązania, jak na przykład wybielająca pasta do zębów. Oprócz tego istnieją metody nieco bardziej innowacyjne – zestawy do wybielania zębów  w domu. Taki specyfikiem może okazać się, właśnie zestaw do samodzielnego wybielania zębów, w domowym zaciszu. Czy iBright naprawdę działa?

Właściwości iBright

Przed pierwszym zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją, a następnie wyruszyć do łazienki, gdzie można aplikować pierwszą ampułkę. Cały zestaw zawiera ich siedem i starcza na dwa tygodnie kuracji. Producent zapewnia, że można zobaczyć różnicę już po pięciu dniach. Dlatego warto to przetestować. Do zestawu dołączony jest tester. Przed zaaplikowaniem środka wybielającego należy zapamiętać lub zakreślić nasz odcień. I co ważne, zawsze, ale to zawsze należy stosować się do informacji zawartych na ulotce producenta.

Atomy tlenu zawarte w składzie iBright rozjaśniają zarówno przebarwienia zewnątrzpochodne (używki, zła higiena jamy ustnej, próchnica) jak i przebarwienia wewnątrzpochodne (choroby genetyczne). Efektem tego jest uśmiech bielszy nawet o 8-14 odcieni.

Skład iBright

Jednak jeżeli ktoś nie dowierza, iż substancje z których składa się preparat są bezpieczne może udać się do specjalisty o poradę. Może to być stomatolog, który sprawdzi, czy w składzie produktu nie ma niczego podejrzanego.

iBright zawiera tylko składniki bezpieczne. Opatentowany w taki sposób, aby nikomu nie wyrządziły krzywdy i przede wszystkim pomagały wybielić uzębienie.

  • Sodium Perborate
  • Kryształki hydroksyapatytu
  • Nauralne pH
Substancja, która podczas rozkładu uwalnia tlen i dostając się do szkliwa rozjaśnia naturalny odcień zębów.
Hydroksyapatyt jest jednym z budulców kości i zębów. Jego kryształki są pozyskiwane z substancji naturalnych. Pomagają przywrócić zębom potrzebne minerały, posiadają również właściwości rozjaśniające.
Chroni szkliwo i sprawia, że iBright jest metodą naturalną i całkowicie bezpieczną.

Niektóre osoby naprawdę piszą, iż uzyskały aż o dwa odcienie bielsze zęby w zaledwie pięć dni. Chcesz się przekonać na własnych zębach? Jak najbardziej jest taka możliwość.

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

Działanie iBright

iBright, to produkt, który ma poprawić odcień zębów. Dzięki regularnemu stosowaniu iBright  można uzyskać prawdopodobnie zdumiewające efekty, które zadowolą każdego niedowiarka.

Działanie iBright  zostało oparte na licznych badanach. produkt powstawał także pod okiem wyspecjalizowanej kadry, dlatego jego działanie musi być spektakularne.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Kuracja iBright może przebiegać na dwa różne sposoby:

I: Kuracja 5-dniowa, w której sesje wybielające wdraża się przez 0,5 godziny pierwszego dnia i 20 minut piątego dnia.

II: Kuracja 7-dniowa, w której wybielanie przeprowadza się pierwszego dnia przez 0.5 godziny, a następnie czwartego i siódmego dnia po ok 10 minut.

Przed każdym zastosowaniem iBright należy założyć chusteczkę wybielającą na palec, zaaplikować nią specjalny aerozol przygotowujący, a następnie czyścić zęby przez ok. 1 minutę. Następne kroki to nałożenie żelu na nakładki i umieszczenie ich na górnym i dolnym łuku zębowym. Lampa LED powinna pozostać włączona przez cały czas trwania sesji.

iBright to produkt, który bazuje na bezpiecznych i naturalnych składnikach. Podczas całej kuracji nikt nie powinien zauważyć u siebie żadnych niepokojących oznak. Wręcz przeciwnie, zęby powinny być mniej wrażliwe i bardziej białe, niż do tej pory.

Opinie i efekty iBright. Czy warto?

U niektórych osób efekty pojawiają się niemal książkowo – od razu. Pierwsze efekty jakie można dostrzec u siebie i jakie dostrzegają osoby stosujące iBright, to o wiele bielszy uśmiech i większa pewność siebie.

Wybierając produkt do wybielania zębów należy się kierować przede wszystkim składem i opiniami innych użytkowników. Ważne, aby produkt miał najlepszy stosunek ceny do jakości i iBright wydaje się być odpowiedni. Oczywiście oprócz komentarzy pozytywnych, były też te mniej przychylne. Ale one polegały głównie na narzekaniu, na sposób aplikacji.
Rezultaty, które można zauważyć u siebie już po 7 dniach stosowania iBright:

  • widocznie mniejsza ilość przebarwień na zębach;
  • brak nadwrażliwości na zimne i ciepłe napoje;
  • odcień zębów bielszy o ok. 10-14 tonów;
  • większa pewność siebie.

Gdzie kupić oryginalny iBright na allegro, ceneo, ebay? Jaka jest cena iBright

iBright należy kupić bezpośrednio od producenta. Teraz na każdym kroku można natknąć się na nieskuteczne podróbki, dlatego nie warto ryzykować. I cena za taki zestaw i takie efekty też wydaje się zupełnie niewielka. jeżeli chodzi o wysyłkę towaru, to ta jest bezpieczna i natychmiastowa. Co więcej, dyskretna, gdyż nie każdy życzy sobie, aby inni wiedzieli co zamawiamy.

Opinia Agnieszki: Dużo stresu, dużo kawy i sporadycznie czerwone wino. Takie praktyki odbywałam przez ponad 10 lat życia i nic dziwnego, że moje zęby teraz nie wyglądają zbyt wyjściowo. Próbowałam różnych past i płukanek, ale na marne. Dopiero po tym jak zaczęłam stosować 5-dniową kuracje z iBright mój uśmiech stał się moją wizytówką. Teraz zdecydowanie częściej uśmiecham się do zdjęć.
Opinia Kamili: Witajcie, jestem Kamila, zwykła dziewczyna, która zawsze dbała o swoją sylwetkę i stosowała się do zaleceń lekarskich. Jednak nawet zwykła dziewczyna taka jak ja może mieć kompleksy związane z wyglądem. Konkretnie z kolorem moich zębów. Jak udało mi się zyskać biały uśmiech? Tylko dzięki iBright. Polecam ten produkt dosłownie każdemu niedowiarkowi!!! Polecam iBright każdemu, kto chce w sposób skuteczny i dość tani pozbyć się swoich zębowych kompleksów. Ja nie żałuję i gdybym jeszcze raz miała wybierać, na pewno postawiłabym na iBright.

Zalety, wady i podsumowanie produktu na wybielanie zębów iBright

Możliwość wybielenia zębów w zaciszu domu. Profesjonalny zestaw, z którego korzystają dentyści. W zestawie dokładna instrukcja obsługi i wszystkie potrzebne dodatki. Całkowicie bezpieczne wybielanie zębów.

Dość wysoka cena, ale nadal niższa, niż zabieg w gabinecie dentystycznym. Konieczność skrupulatnego przestrzegania zaleceń producenta.
iBright to zestaw wybielający zęby, który w stosunkowo tani sposób zapewnia profesjonalną kurację wybielającą. Podobne zestawy wykorzystują stomatolodzy, którzy w swoich gabinetach przeprowadzają zabiegi w znacznie wyższej cenie.

Tagi artykułu: Jaka cena iBright, FORUM, ebay, amazon, opinie iBright, cena i skład iBright, apteka iBright, tabletki, suplement, jak stosować iBright, skutki uboczne, ile sztuk, gdzie kupić iBright, producent, jak używać iBright

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*