Home / Insemin opinie – tabletki na płodność u mężczyzn i kobiety?

Insemin opinie – tabletki na płodność u mężczyzn i kobiety?

 

Insemin

Z moim mężem przez długi czas kompletnie nie myśleliśmy o dzieciach, byliśmy bowiem mocno skupieniu na układaniu sobie życia i cieszeniem się tym, co daje względna wolność i niezależność. Dopiero od jakiś trzech lat dało się zauważyć, że razem z mężem coraz częściej poruszaliśmy temat dzieci, dość naturalnie zaczęliśmy dostrzegać młode matki w naszym otoczeniu, zastanawiać się nad aranżacją pokoju dla dziecka, sposobami wychowania, imionami. To był dla mnie oczywisty znak, że zarówno ja jak i mój partner zaczynamy dojrzewać do rodzicielstwa, a jeszcze bardziej ucieszyło mnie, gdy opowiedziałam o tym Jakubowi, mojemu mężowi, a on tylko mocno mnie przytulił i przyznał, że już dłuższy czas o tym myślał. Przystąpiliśmy więc do roboty – i to natychmiastowo, ku mojej uciesze…

Niestety efekty tej bardzo przyjemnej pracy wcale nie przychodziły równie szybko jak się spodziewałam, chociaż absolutnie nie wyznaczaliśmy sobie żadnych terminów ani nie nakładaliśmy na siebie presji. Doskonale wiedzieliśmy, że takie czynniki jak stres i życie w mało ekologicznym i zdrowym otoczeniu oraz pospieszna niezdrowa dieta skutecznie zmniejszają prawdopodobieństwo bezproblemowego poczęcia. Nie chcieliśmy jednak wpadać w panikę, aby niepotrzebnie nie zwiększać czynnika stresogennego i przez pierwszy rok bez udanych efektów praktycznie w ogóle się tym nie przejmowaliśmy.

Insemin

Po roku stwierdziliśmy jednak, że może warto przeprowadzić najprostsze badania. Okazało się to, co było dla nas oczywiste intuicyjnie i bez tych badań – trzeba uzupełnić najpierw niedobory pewnych substancji w organizmie i oczyścić go, aby ten do zapłodnienia się nadawał i dotyczyło to w równym stopniu mnie co mojego męża. Zaczęliśmy więc szukać w Internecie różnych sugestii co do produktów, które najskuteczniej uzupełniają te niedobory, które stoją na drodze do zajścia w ciążę. Naszą uwagę natychmiast przykuł Insemin

Właściwości i skład Insemin

Insemin jako jedyny z dostępnych na rynku suplementów był jedynym środkiem w osobnej wersji dla mężczyzn i kobiet. Zakładając, że genetyka oraz metabolizm oraz styl życia kobiety i mężczyzny jest inny, inne są substancje wspierające naszą płodność. Insemin to uwzględnia, przygotowując kobietom mieszankę z ekstraktów takich jak:

 • Witamina C
 • Witamina E
 • Koniczyna łąkowa
 • PABA
 • Kwas foliowy
Tak jak w składzie dla mężczyzn, ma bardzo ważne właściwości przeciwutleniacza. W tym przypadku poprawia jakość śluzu szyjkowego, który ułatwia przedostanie się plemników do komórki jajowej.
Likwiduje wolne rodniki, ma korzystne działanie na płodność.
Poprawia działanie układu hormonalnego
Ma pozytywny wpływ na produkcję estrogenu w organizmie kobiety.
Wpływa korzystnie na rozwój dziecka w trakcie ciąży i poprawia płodność kobiety.

Mężczyźni natomiast bardzo szybko poprawią ruchliwość plemników ze składnikami takimi jak:

 • Witamina C
 • L-larnityna
 • Korzeń maca
 • Pestki winogrona
 • Cynk
Przeciwutleniacz, który wpływa korzystnie na rozwój plemników.
Odgrywa dużą rolę w metabolizmie energetycznym plemników, wpływa na ich ilość oraz ruchliwość.
Zwiększa ruchliwość plemników, oddziałuje korzystnie na męską potencję.
Usuwają z organizmu wolne rodniki, które mogą ograniczać męskie zdolności rozrodcze.
Bierze udział w produkcji spermy, zwiększa również żywotność plemników.
Mieszanka naturalnych składników wspiera płodność mężczyzn i kobiet i jest bezpieczną pomocą w kwestii zwiększenia jakości nasienia i zwiększenia produkcji spermy. Zresztą już wkrótce mieliśmy się sami o tym przekonać.

Działanie Insemin

Insemin

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po trzech miesiącach od stosowania u nasze wyniki badań zdecydowanie się poprawiły, a ruchliwość plemników męża została bardzo wysoko oceniona. W ciążę zaszłam czwartego miesiąca od rozpoczęcia kuracji i dzisiaj jestem już w siódmym miesiącu. Mam wzorcowo rozwijającą się ciążę również dzięki temu, że w preparacie była odpowiednia dawka kwasu foliowego – najważniejszej substancji dla rozwijającego się płodu. Wiem jednak, że bez zaangażowania mojego partnera w suplementację nie byłoby tego sukcesu.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek. Dawkowanie polega na przyjmowaniu 1 tabletki w dwóch oddzielnych porach dnia, najlepiej po posiłkach. Łatwo więc można obliczyć, że stosując 2 kapsułki dziennie, 1 opakowanie wystarczy na 30 dni kuracji.

Zadaniem preparatu Insemin jest uzupełnienie witamin i minerałów w organizmie zarówno kobiety jak i mężczyzny, którzy starają się o potomka. Dlatego można wnioskować, że środek jest naturalny i w pełni bezpieczny dla zdrowia. Nie przynosi niepożądanych efektów ubocznych, co mogę potwierdzić osobiście, tak samo jak moja małżonka.

Opinie i efekty Insemin. Czy warto?

Kiedy starasz się o dziecko, chcesz spróbować wszystkiego, byleby tylko zwielokrotnić swoje szanse. W moim przypadku było tak samo. Po Insemin sięgnęłam, by zwiększyć swoją płodność i wyrównać funkcjonowanie układu hormonalnego. Z badań wynikało, że brakuje nam poszczególnych witamin i minerałów, a dla mnie wygodniej było łykać jedną tabletkę na raz niż cały arsenał. Podobne odczucia miał mój mąż. Dlatego zdecydowaliśmy się na Insemin.

Efekty, które ja zauważyłam u siebie można określić następująco:

 • Regulacja cyklu miesięcznego
 • Większa produkcja śluzu
 • Większa aktywność seksualna
 • Lepsze samopoczucie i więcej energii

Należy zaznaczyć jednak, że to moje efekty, a jest jeszcze wersja dla mężczyzn, która również wspiera potencję, ale jak można się domyślić – mężczyźni będą mieć inne efekty.

Gdzie kupić oryginalny Insemin na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Insemin?

Oryginalny Insemin można nabyć ze strony producenta. Nie warto szukać w innych, niepotwierdzonych źródłach, ponieważ istnieje wysokie ryzyko natknięcia się na podróbki, za które producent nie może wziąć odpowiedzialności.

Opinia Zbyszka: Razem z żoną staraliśmy się o dziecko, dlatego chcieliśmy maksymalnie zwiększyć swoje szansę. W tym celu zamówiliśmy Insemin i zaczęliśmy stosować go obydwoje. Wiedzieliśmy, że uzupełnienie diety o zdrowe ekstrakty, witaminy i minerały na pewno nam nie zaszkodzi, a może pomóc. I być może nie to było głównym sprawcą, ale na pewno pomogło, bo właśnie spodziewamy się pierwszego potomka.

Insemin nie jest być może antidotum na bezpłodność, ale moim zdaniem warto sięgnąć po ten preparat, jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na potomstwo. Środek uzupełnia brakujące witaminy i minerały, co bardzo często wystarczy, by znacząco zwiększyć swoje szanse.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3301″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu Insemin na poprawę płodności

Praktycznie nigdy nie spotkałam się z suplementem, który byłby przygotowany osobno dla mężczyzn i dla kobiet. To oczywiste, że różnice między genami i metabolizmem obu płci są ogromne, więc doskonale sprawdza się takie rozróżnienie na produkt dla mężczyzn i kobiet, jakie stosuje Insemin.
Zajście w ciąże to zadanie dla pary i właśnie dlatego producent Inseminu przygotował wersję dla kobiet oraz mężczyzn. Oznacza to niestety konieczność przekonania swojej drugiej połówki do równie regularnego i zaangażowanego uczestniczenia w terapii.
Suplement Insemin dzięki swojemu szerokiemu składowi oraz rozróżnieniu na wersję kobiecą i męską doskonale wpływa na płodność. Co bardzo ważne dla osób z różnymi nietolerancjami pokarmowymi – w jego produkcji nie wykorzystano GMO, glutenu ani laktozy.

About The Author

Mam na imię Basia i mieszkam w stolicy, w małżeństwie od dziesięciu lat i trzydzieści lat skończone w tym roku. Mój mąż jest moim rówieśnikiem i razem podjęliśmy ponad rok temu decyzję o powiększeniu rodziny. Nie było jednak łatwo i chętnie opowiem, co pomogło w naszym przypadku.

Tagi artykułu: Jaka cena Insemin,  FORUM, ebay, amazon, opinie Insemin, cena i skład Insemin, apteka Insemin, tabletki, suplement, jak stosować Insemin, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Insemin, producent, jak używać Insemin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*