Home / Jes-Extender – opinie. Urządzenie do powiększanie penisa, członka

Jes-Extender – opinie. Urządzenie do powiększanie penisa, członka

Nazywam się Antoni, znajomi mówią na mnie Antek. Mam 24 lata, właśnie kończę studia. Nie będę rozpisywał się na temat mojej osobowości, przejdę od razu do sedna problemu, który przez całe moje młodzieńcze życie mnie paraliżował. Problem ten snuł się za mną niczym cień. Zawsze uwydatniał się, gdy miało dojść do zbliżenia płciowego. Przez ten mały szkopuł jeszcze do niedawna byłem prawiczkiem. Ale zacznijmy od początku.

Już w liceum zauważyłem zmiany mojego ciała. To był etap dojrzewania. Problem polegał na tym, że prócz trądziku, miałem na głowie, a raczej w spodniach jeszcze jedną zagwozdkę. Mój penis nie był zabójczych rozmiarów, ale co gorsza, strasznie wykrzywił się w prawo. Czytałem o różnych ćwiczeniach, o nawyku noszenia penisa w drugiej nogawce, o masażach – nic to nie dawało. Członek kierował się w prawą stronę. Ktoś mi nawet na forum radził, abym udał się do lekarza. Byłem jednak zbyt wstydliwy, aby się na to zgodzić. Nie chciałem także poddawać się operacjom chirurgicznym. Są one drogie i bolesne (z tego, co czytałem – taka operacja to koszt kilkunastu tysięcy złotych – delikatne przegięcie). Więc zostało mi pogodzenie się z moim narządem i zamieszkanie w samotności.

Problem nasilał się, gdy miało dojść do kontaktu seksualnego. Ćwiczę, dbam o siebie, lubię się dobrze ubrać – może dlatego panny lgną do mnie stadami. Na nic się to jednak zdaje, bo gdy ma dojść o intymności, mój mózg zapalał lampkę i przypominał mi o problemie w kroku. Nie chciałem być wyśmiany przez dziewczyny, z którymi się spotykałem. Wreszcie poznałem Joannę, koleżankę z innego wydziału. Nie była to typowa znajomość – dużo rozmawialiśmy, zwierzaliśmy się sobie. Czuć było w powietrzu uczucie, ale staraliśmy się także zachować przyjacielskie stosunki. Pewnego wieczora coś zaiskrzyło mocniej, daliśmy się ponieść. Gdy już miało dojść do stosunku – znów się powstrzymałem. Joaśka jednak nie byłaby sobą, gdyby nie wydobyła ze mnie, co się stało. To była pierwsza osoba, której się zwierzyłem z mojego problemu.

Joanna wcale się nie śmiała, zrozumiała mnie i chciała mi pomóc. Wprawdzie tamtego wieczora do stosunku nie doszło, ale razem zasiedliśmy przed laptopem i zaczęliśmy szukać rozwiązania. Znaleźliśmy zestaw Jes-Extender.

Właściwości i skład Jes-Extender

Jes-Extender to specjalnie zaprojektowane urządzenie do domowego powiększania penisa. Pozwala osiągnąć efekt wydłużonego członka w stosunkowo krótkim czasie.

Siła trakcji polega na systematycznym stosowaniu zewnętrznego nacisku w celu rozciągnięcia rozciągnięcia konkretnej części ludzkiego ciała. Badania pokazują, że trakcja jest w stanie zwiększyć długość i grubość penisa poprzez podział zawartych w nim komórek. Jes-Extender jest więc w stanie stosując tę siłę powiększyć penisa nawet do 40% początkowego rozmiaru.

Z początku myślałem, że to żart. Nie będę przecież kupował pompki lub innego ustrojstwa do mojego członka. Joanna jednak przekonała mnie, pokazując opinie użytkowników. Zdaniem innych mężczyzn, Jes-Extender to idealny sposób, aby poprawić krzywiznę penisa i zwiększyć jego wielkość. Na odchyleniu aż tak bardzo mi nie zależało, ale nie pogniewałbym się, gdyby przybyło mi te kilka centymetrów.

Działanie Jes-Extender

Kupiłem Jes-Extender i zacząłem trenować. Joanna nie pytała o nic, nie mówiła nikomu, wiedziała jednak, że pracuję nad sobą. Z Jes-Extender szybko wyleczyłem swój problem. Intensywny trening zgodnie z zaleceniami producenta zdał egzamin – mój członek wreszcie się wyprostował. Do tego wydłużył się o blisko 3 centymetry. Pozbyłem się swojego problemu, zdobyłem ukochaną, z którą zamierzam wziąć ślub – teraz wszystko układa się po mojej myśli

Stosowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Z tego co przeczytaliśmy w opiniach różnych użytkowników, zazwyczaj noszą oni ekstender przez ok 5-6 godzin dziennie. Z tym, że w trakcie pierwszych 2-3 miesięcy otrzymujemy ok 10-procentowy wzrost penisa w erekcji. Przy stosowaniu 4-6 miesięcy, można liczyć nawet na 28-procentowy wzrost w trakcie wzwodu i ok 19-procentowy w spoczynku. Dla mnie był to wynik warty podjęcia takiej kuracji.

Urządzenie Jes-Extender wyposażone jest w elementy takie jak:

  • Zmienna długość trakcji
  • Pierścień dopasowujący się do ciała
  • Wyprofilowany pasek z gumy

Urządzenie Jes-Extender jest bezpieczne i nie powoduje żadnych niepożądanych dolegliwości. Wiele osób pytało mnie na forum o to, czy taka kuracja jest bolesna. Ja też początkowo bałem się zakładania jakiegoś urządzenia na penisa. Ale prawda jest taka, że jest to całkowicie bezbolesne i jedyne co może się wydarzyć podczas stosowania tego ekstendera, to wydłużenie członka – i to bez wychodzenia z domu.

Opinie i efekty Jes-Extender. Czy warto?

Przyznam, że początkowo byłem nastawiony raczej sceptycznie do pomysłu ekstendera. Ale przekonały mnie właśnie opinie osób, które już stosowały wcześniej tę metodę. Najbardziej zależało mi na tym, żeby ktoś potwierdził, że nie jest to metoda bolesna. Kiedy czytałem na forum opinia po opinii, komentarz po komentarzu, moje wątpliwości znikały. Teraz sam mogę dołączyć do grona opinii polecających, bo efekt mojej przygody z Jes-Extender zakończył się 100% sukcesem.

Efekty, które osiągnąłem, były tymi, na których mi najbardziej zależało:

  • Wydłużenie członka
  • Poprawa krzywizny prącia

Jak widać nie jest to niekończąca się lista korzyści, ale z drugiej strony – przecież nie o to mi chodziło. Zależało mi tylko na zwiększeniu rozmiaru członka, i to właśnie uzyskałem. Stosowałem ekstender ponad 5 miesięcy i udało mi się powiększyć penisa o więcej niż 4 cm. Dla mnie to wynik, o którym jeszcze kilka miesięcy temu nie mógłbym nawet pomarzyć.

Gdzie kupić oryginalny Jes-Extender na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Jes-Extender?

Jes-Extender można kupić na stronie producenta w całym zestawie. Uważam, że należy zamawiać bezpośrednia z tego źródła, bo nikt nie zapewni nam takiego bezpieczeństwa i jakości jak sam producent. Poza tym cena też jest najbardziej atrakcyjna, gdy zamawiamy bezpośrednio od dystrybutora.

Opinia Andrzeja: Nie byłem zadowolony z rozmiaru swojego członka, więc łykałem różne rzeczy, ale zero efektów. Zacząłem również stosować ćwiczenia, ale wydały mi się one głupie i bezskuteczne, więc porzuciłem je po miesiącu. Ostatecznie zdecydowałem się na Jes-Extender i był to strzał w dziesiątkę. Urządzenie to jest dyskretne, bezbolesne i przede wszystkim skuteczne. U mnie już 2,5 cm więcej na linijce i jedziemy dalej z tym tematem.

Jes-Extender to urządzenie, które można stosować każdego dnia i nie wpływa to w żaden sposób na żadne aspekty codziennego życia. Polecam więc każdemu – ten sposób powiększa penisa w bezpieczny i trwały sposób. Można robić to w domu, można nosić także do pracy, do sklepu – gdziekolwiek. Co najważniejsze nie czuć tego i nie widać, więc myślę, że już po pierwszym zastosowaniu zaprzyjaźnicie się z waszym Jes-Extender.

Zalety, wady i podsumowanie produktu Jes-Extender na wydłużanie i pogrubianie członka

Urządzenie bezpieczne, z instrukcją obsługi i przykładami ćwiczeń. Nie zaburza gospodarki hormonalnej mężczyzn. Trwale wydłuża męskie przyrodzenie. Naturalny sposób na wydłużenie penisa.
Trening wymaga czasu i regularności. W przypadku złego wykonywania ćwiczeń kuracja może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Wysoka cena.
Jest-Extender to zestaw do wydłużania penisa. Można go traktować jako sprzęt do ćwiczeń, który skutecznie wydłuża męskie przyrodzenie i pozwala na poprawienie krążenia. Naturalny i bezpieczny sposób wydłużania przyrodzenia. Trwały i skuteczny!

About The Author

Nazywam się Antoni, ale mówcie na mnie Antek. Od wielu lat miałem problem ze zbyt małym przyrodzeniem. To, co było dumą dla innych – dla mnie było powodem do wstydu. Moje życie niemalże legło w gruzach. Znalazłem jednak sposób (nie farmakologiczny), aby mój penis wreszcie nabrał odpowiednich rozmiarów.
UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!
Jes-Extender znalazł się w rankingu tabletek na powiększanie penisa!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

[JesExtenderlink] Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

[JesExtenderkey]

Tagi artykułu: Jaka cena Jes-Extender,  FORUM, ebay, amazon, opinie Jes-Extender, cena i skład Jes-Extender, apteka Jes-Extender, tabletki, suplement, jak stosować Jes-Extender, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Jes-Extender, producent, jak używać Jes-Extender

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*