Home / Kankusta Duo opinie – skuteczne tabletki na odchudzanie?

Kankusta Duo opinie – skuteczne tabletki na odchudzanie?

Nie da się ukryć, że dzisiaj żyje się szybko, a wszechobecny stres powoduje, że jemy więcej, mniej śpimy, mniej się ruszamy. Z braku czasu przestajemy dbać o dobrą dietę i z braku czasu nie podejmujemy też aktywności fizycznej. W konsekwencji tyjemy, a problem ten nie oszczędza kompletnie nikogo. Dotyczy on tak samo mężczyzn, co kobiet. Tak samo starszych, jak i młodszych. I tak samo dotyczy również mnie.

Witajcie kochani, mam na imię Basia i pozwolę sobie opowiedzieć o swojej wyboistej drodze do ciała, które w końcu lubię. Ale przede wszystkim do zdrowego ciała. W czasach, kiedy nie dbałam o siebie miałam bardzo wysoki cholesterol i miałam wrażenie, że nic i nikt nie jest w stanie mi pomóc.

Byłam na tyle zdesperowana, że już nawet byłam skłonna sięgnąć po zabieg odsysania tłuszczu. Na tamten moment nie miałam jednak wystarczających środków i dobrze się stało, bo potem doczytałam, że efekty są tylko na chwilę, a przecież jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to prędko wrócę do stanu wyjściowego.

Potem miałam długą dyskusję z przyjaciółką na temat suplementów diety i doszłyśmy do wniosku, że to może być dobre rozwiązanie. No dobra, tylko na jaki tu się zdecydować, kiedy mam wrażenie, że jest ich tak wiele. Zaczęłyśmy się wspólnie zastanawiać co w takim suplemencie jest najważniejsze i doszłyśmy zgodnie do zdania, że skład. Dlatego wybrałyśmy Kankusta Duo – naszym zdaniem pod względem składu bezbłędny.

Właściwości i skład Kankusta Duo

Jednym z produktów, którego cel polega na walce z nadwagą, jest Kankusta Duo. Jest to suplement diety, którego atutem jest to, że bazuje na naturalnych komponentach z ziół, owoców, roślin.

Formuła Kankusta Duo ma działanie kompleksowe: reguluje metabolizm, blokuje nadmierny apetyt i dodaje energii na każdy dzień. Te 3 filary pozwalają skutecznie i bez komplikacji pożegnać się z nadmiarem kilogramów.

Obydwie spróbowałyśmy, bo doszłyśmy do wniosku, że razem raźniej. A więc kupiłyśmy razem z Pauliną pakiet z dwoma opakowaniami i wspólnie rozpoczęłyśmy swój eksperyment. Byłyśmy bardzo podekscytowane i liczyłyśmy na dobre rezultaty biorąc pod uwagę właściwości każdego ze składników preparatu.

A oto skład, o którym tyle mówimy (Suplement diety Kankusta Duo składa się głównie z dwóch składników):

  • Kwas hydroksycytrynowy
  • Pokrzywa indyjska
Kwas hydroksycytrynowy powoduje, że zmniejszają się apetyt oraz wielkości spożywanych posiłków. Dodatkowo ta substancja wpływa na wzrost procesu termogenezy, co zwiększa tempo spalania tłuszczu.
(jej alternatywna nazwa to forskolina) wpływa na aktywizację produkcji cyklazy adenylowej, a także pobudza zespolenie innych enzymów, które wzmagają procesy prowadzące do redukcji tkanki tłuszczowej. Ten składnik powoduje, że zbędna tkanka tłuszczowa jest używana do wytwarzania energii, co sprzyja utracie wagi.

Poza tymi podstawowymi składnikami w tym suplemencie znajdują się dodatkowe substancje jak jod lub ekstrakt z zielonej kawy, których zadaniem jest zwiększanie siły działania tego preparatu. Należy nadmienić, że ten produkt przyjmuje się w postaci tabletek.

Miałyśmy chrapkę na dobre efekty i tego też oczekiwałyśmy. Ja miałam do zrzucenia 8 kg, moja przyjaciółka 12. I co? Obydwie spełniłyśmy swoje marzenia. Myślę, że warto też powiedzieć o innym działaniu Kankusta Duo. Otóż preparat redukuje ilość złego cholesterolu LDL i wspomaga koncentrację, chroni też przed złością, niepokojem i osłabieniem, które często pojawiają się podczas kuracji odchudzających.

Działanie Kankusta Duo

Kankusta Duo jest preparatem, który posiada doskonałe działanie odchudzające, a poza tym działa pozytywnie na cały organizm. Wyraźne efekty jego działania można zaobserwować już po dwóch tygodniach stosowania. Ważne jest to, że w jego składzie znajdują się wyłącznie naturalne substancje, co powoduje, że nie posiada on wielu skutków ubocznych. O skuteczności tego środka świadczą pozytywnie opinie użytkowników, które można znaleźć w sieci. Warto się z nimi zapoznać, aby samemu się przekonać, co inni sądzą na temat tego produktu. My razem z Pauliną już właściwie po tygodniu mogłyśmy nieśmiało powiedzieć, że są pierwsze efekty.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Przyjmowanie tego preparatu może się wiązać przede wszystkim z takimi skutkami ubocznymi jak: senność oraz bóle brzucha. Senność może być spowodowana przyjęciem zbyt dużych dawek pokrzywy indyjskiej. Natomiast bóle brzucha wynikają z nadmiernych ilości kwasu HCA. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że często skutki uboczne związane z przyjmowaniem nadmiaru tych substancji i mogą być uzależnione od indywidualnych predyspozycji poszczególnych osób. Należy zauważyć, że nie występują inne skutki uboczne związane z przyjmowaniem tabletek, a wynika to z tego, że w ich składzie nie występują żadne sztuczne składniki, które mogłyby negatywnie wpływać na organizm.

Dawkowanie: przyjmowałyśmy preparat zgodnie z zaleceniami na ulotce, czyli 2 tabletki dziennie. Stosowałyśmy je zawsze przed posiłkami, co najmniej kwadrans i popijałyśmy dużą ilością wody. Zalecenie jest też takie, żeby nie stosować na noc, ponieważ zielona kawa mogłaby zanadto pobudzić i mogłyby być problemy z zaśnięciem.

Opinie i efekty Kankusta Duo. Czy warto?

Bardzo nam zależało na efektach, ale chciałyśmy być jak najbardziej obiektywne. Dlatego jeszcze przed rozpoczęciem kuracji przeczytałyśmy dużo opinii i recenzji na temat Kankusta Duo. Opinie w większości były pozytywne, choć zdarzały się i takie, które trochę nas zastanowiły. Pomyślałyśmy jednak ,,Hej, przecież każdy reaguje inaczej, ciało każdego odpowiada szybciej lub wolniej”. Postanowiłyśmy więc się nie sugerować takimi niepewnymi komentarzami. Skoro nie pojawiły się głosy wyraźnie negatywne i szkalujące, uznałyśmy, że dobrze to wróży.

Efekty, które mogłam zaobserwować u siebie po 3 miesiącach to:

  • Lepsze trawienie, brak wzdęć
  • Szybszy metabolizm
  • Regularny spadek wagi
  • Dużo energii, lepsze samopoczucie
  • Wyższa koncetracja

Moja przyjaciółka miała podobne efekty, z tym, że u mnie ważny był też poziom cholesterolu i sprawdzałam to regularnie robiąc badania. I faktycznie wyniki badań były z miesiąca na miesiąc lepsze.

Gdzie kupić oryginalne Kankusta Duo na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Kankusta Duo?

Kankusta Duo to suplement diety nie lek. Nie kupisz go w Aptece, na allegro, ceneo oraz ebay. Nabyć go można poprzez stronę producenta, to jest gwarancja pewności pochodzenia. Kupowanie na innych portalach czy stronach takich jak właśnie allegro eaby, czy ceneo może być ryzykowane. Przed zakupem sprawdź pochodzenie produktu Kankusta Duo, nie tylko cena się liczy!

Opinia Pawła: Wiem, że lepsze efekty miałbym pewnie, gdybym dołączył ćwiczenia. Ale i tak 7 kg w dół z samym tylko Kankusta Duo i uregulowaniem pór posiłków to chyba niezły wynik? Może kiedyś znajdę w końcu czas, żeby potrenować, ale na razie taki efekt jest dla mnie satysfakcjonujący. Zgubiłem ten parszywy brzuszek, nie mam już problemów trawiennych i jak na moje oko mam też więcej takiej werwy i powera każdego dnia. Czy polecam? No jasne!

My byłyśmy (a właściwie nadal jesteśmy) bardzo zadowolone z efektów tej kuracji. Paulinie udało się schudnąć zaplanowane 12 kg, a mnie nawet 0.5 kg więcej niż wymarzone 8 kg. Teraz nasz ukochany shopping smakuje jeszcze lepiej, bo więcej ubrań na nas pasuje i nie mamy depresji po wyjściu z przymierzalni.

Kankusta Duo to naturalny skład i bezpieczeństwo stosowania bez efektu jojo, nawet po zakończeniu kuracji. Kiedy ktoś pyta jak to zrobiłyśmy, chwalimy się bez zająknięcia i polecamy każdemu. Oczywiście dużą rolę odegrało tu też mocne ograniczenie słodyczy i fast foodów. Ale z takimi efektami, nie żal mi ani jednego batonika, który musiałam sobie odmówić.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3196″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu na zbicie wagi Kankusta Duo

– bezpieczeństwo zażywania, co zostało dowiedzione przez odpowiednich specjalistów, – poprawę trawienia oraz bardzo korzystny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego, – dynamizowanie metabolizmu, co wpływa na zwiększenie ilości spalanych kalorii, – korzystne działanie na nastrój i zwiększenie sił potrzebnych do działania, brak efektu jo-jo, – korzystny wpływ na serce i cały układ krążenia.
– stosunkowo wysoką cenę, – brak wyraźnych informacji dotyczących przeciwwskazań, – jedynie angielską wersję dokumentu “polityka prywatności”.
Kankusta Duo to preparat wspomagający odchudzanie. Występuje w postaci tabletek o roślinnym składzie, gdzie podstawową bazą jest forskolina oraz kwas HCA. Działanie tej formuły sprawia, że metabolizm działa szybciej, energia jest wydatkowana na spalanie naddatku tkanki tłuszczowej i w konsekwencji dochodzi do zmniejszenia wyjściowej masy ciała.

About The Author

Witajcie kochani, mam na imię Basia i pozwolę sobie opowiedzieć o swojej wyboistej drodze do ciała, które w końcu lubię. Ale przede wszystkim do zdrowego ciała. W czasach, kiedy nie dbałam o siebie miałam bardzo wysoki cholesterol i miałam wrażenie, że nic i nikt nie jest w stanie mi pomóc. W końcu jednak znalazłam sposób. Zobaczcie jaki!

Tagi artykułu: Jaka cena Kankusta Duo,  FORUM, ebay, amazon, opinie Kankusta Duo, cena i skład Kankusta Duo, apteka Kankusta Duo, tabletki, suplement, jak stosować Kankusta Duo, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Kankusta Duo, producent, jak używać Kankusta Duo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*