Home / Nicorix opinie – skuteczny sposób i tabletki na rzucenie palenia?

Nicorix opinie – skuteczny sposób i tabletki na rzucenie palenia?

Moja historia z papierosami zaczęła się bardzo dawno temu – właściwie przez pół swojego życia byłam niewolnicą tego okropnego nałogu, który właściwie tak naprawdę nie jest ani przyjemny, ani też zdrowy. Jakby zastanowić się w tej chwili, tak logicznie i najnormalniej w świecie, jak człowiek stojący z boku i patrzący na wszystko, to sama teraz nie rozumiem dlaczego paliłam – wprowadzanie do swojego organizmu dodatkowej ilości dymu (i tak jest go przecież dużo wokół nas, kominy, samochody…), substancji, która przecież tylko szkodzi i to świadomie jest dla mnie w tej chwili całkowicie niezrozumiała. Kiedyś jednak się o tym nie myślało, czasy były inne, palili właściwie wszyscy. Teraz mam 50 lat, palenie rzuciłam 2 lata temu i właściwie od tego czasu nie mogę wyobrazić sobie nawet siebie z papierosem w ręku. Nie było tak jednak od początku – byłam bardzo duża zwolenniczką i entuzjastką palenia, a wszelkie próby przemówienia mi do rozumu kończyły się niepowodzeniem ze strony rodziny.

Kiedy zaczęłam palić? Wszystko zaczęło się jak poszłam do pracy, a pracowałam biurze, gdzie koleżanki oczywiście zadymiały cały pokój. Namawiały mnie, więc spróbowałam no i tak wszystko się zaczęło. Presja społeczeństwa? A może po prostu mi zasmakowało? Tego nie dowiemy się nigdy, można tylko gdybać, ale nie to jest najważniejszym aspektem mojej historii. W końcu zaszłam w ciąże – wtedy oczywiście z miejsca rzuciłam palenie, jednak zaraz po urodzeniu dziecka, gdy tylko mogłam wróciłam do palenia i paliłam nieprzerwanie przez kolejne 25 lat, aż do czasu, do pewnej chwili, kiedy powiedziałam sobie dość.

NC_amat_3

tabletki które wyciągnęły mnie z nałogu

Myślicie, że przez ten czas próbowałam rzucić choć raz? Pewnie, że tak, chociaż to lubiłam i nikogo nie słuchałam, a moja córka dorastała i trułam ją tym okropnym dymem. Prawdopodobnie przez ogrom dymu jaki wytwarzałam ona poczuła do niego awersję, próbując przemówić mi do rozsądku wiele razy, tłumacząc, że powinnam przestać palić. Ja przytakiwałam, ale tak naprawdę nawet nie miałam zamiaru próbować i to był problem. Ona to widziałam, mówiła mi to nawet wprost, w oczy. W końcu przestała, poddała się. Wtedy mnie olśniło – w telewizji, prasie, radiu, wszędzie zaczęły pojawiać się wzmianki o zdrowym trybie życia, zauważało się, że coraz mniej osób pali i że istnieje coraz więcej zakazów palenia papierosów w miejscach publicznych. W końcu i mnie to uderzyło. Trafiłam na reklamę pewnego środka pomagającego w walce z paleniem papierosów, a raczej w walce z rzuceniem tego nałogu. Był to właśnie Nicorix. Zaczęłam szukać w Internecie, szperać, przeglądać czytać i zdecydowałam się spróbować. Po raz pierwszy w życiu, bez przymusu i nacisku ze strony innych, sama z siebie i dla siebie.

Właściwości i skład Nicorix

Nicorix to środek, który pomaga pozbyć się trudnego uzależnienia, jakim jest palenie papierosów. Wpływa na mózg likwidując pragnienie palenia i pomaga pozbyć się nałogu bez niepożądanych efektów ubocznych.

Nicorix potrzebuje 24 godziny, aby wyrównać ciśnienie krwi i ustabilizować tętno oraz temperaturę ciała. Dodaje energii każdego dnia i pozwala poczuć się lepiej. Już po 3 miesiącach niepalenia wydolność płuc wzrasta nawet o 30%. Warto więc podjąć wyzwanie.

Jedyne co mnie zastanowiło przed zamówieniem Nicorix, to to co on ma w sobie takiego, że faktycznie mógłby mi pomóc. Przewertowałam skład i ku mojemu zaskoczeniu, znalazłam właściwie same naturalne składniki:

  • Korzeń kudzu
  • Guarana
  • Zielona herbata
Ma właściwości prozdrowotne. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co już od lat wykorzystują mieszkańcy Chin oraz Japonii.
Przyspiesza przemianę materii, dlatego chroni przed niekontrolowanymi skokami wagi, które często towarzyszą rzucaniu palenia. Poza tym guarana dodaje też energii.
Oczyszcza organizm, usuwa szkodliwe toksyny. W ten sposób poprawia zdrowie i pomaga pozbyć się niebezpiecznych substancji, które wchłanialiśmy wraz z dymem papierosowym.

Udało się – każdy produkt ma wady i zalety, to jest pewne, ale trzeba skupiać się przede wszystkim na pozytywach, dlatego jeśli palicie papierosy, a chcecie rzucić ten zgubny i nieprzyjemny nałóg, musicie skorzystać z pomocnika jakim jest Nicorix.

Działanie Nicorix

Ten produkt pozwala na skuteczne rzucenie palenia i brak odczuwania skutków odstawienia, co stanowczo pomaga i powoduje, że człowiek przestaje palić nawet nie wiedząc kiedy. Moja córka nie dowierzała i czuła się trochę przybita, że to nie ona spowodowała, że przestałam palić. A może jednak tak było? Najważniejsze jest jednak to, że nie palę już dwa lata i polecam wszystkim ten produkt oraz rzucenie palenia!

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Zgodnie z zaleceniami producenta Nicorix, preparat należy przyjmować 2 razy w ciągu dnia, po jednej tabletce. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek Nicorix. Taka ilość jest przewidziana na 1 miesiąc kuracji antynikotynowej.

Nicorix nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Wręcz przeciwnie – od kiedy stosuję te tabletki, czuję się znacznie lepiej i wiem, że mój organizm jest dużo zdrowszy bez palenia.

Opinie i efekty Nicorix. Czy warto?

W tym momencie już wiem, że warto, ale wcale nie byłam taka mądra jeszcze kilka miesięcy temu. Zastanawiałam się, czy to nie kolejny bubel, który na chwilę pomoże, a później nałóg wróci ze zdwojoną siłą.

Dlatego, jak to w takich przypadkach wątpliwości bywa, niewiele myśląc razem z córką wklepałyśmy do internetu nazwę Nicorix i zaczęłyśmy szukać opinii lub jakichś krótkich recenzji. Wiele z nich było pozytywnych, a to co mnie dodatkowo przekonało, to fakt, że osoby stosujące preparat chwaliły, że przynajmniej nie mają napadów głodu jak to zwykle przy rzucaniu bywa. To było dla mnie wystarczająco dużo informacji, żeby zamówić Nicorix.

To co mogę dziś na pewno powiedzieć o preparacie Nixorix to, że:

  • Reguluje ciśnienie krwi
  • Tłumi głód nikotynowy
  • Chroni przed podjadaniem

U mnie był strzałem prosto w dziesiątkę. Nie mogę nikomu obiecać, że będzie mieć efekty jak ja, ale myślę, że warto chociaż podjąć próbę z tym nałogiem, bo szkoda zdrowia i pieniędzy na palenie.

Gdzie kupić oryginalny Nicorix na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Nicorix?

Nicorix zamówiłam na stronie oficjalnej produktu. Tam wybrałam ilość opakowań i otrzymałam gwarancję jakości i oryginalności. Jestem już chyba w takim wieku, że nie muszę szukać tańszych odpowiedników na podejrzanych lub niesprawdzonych stronach i aukcjach. A kupowanie od dystrybutora to przecież często korzystna cena, zwłaszcza jeśli trafimy na akcję promocyjną lub zamówimy większy pakiet.

Opinia Ireny: Ile razy próbowałam rzucić palenie, to trudno mi już zliczyć. A ile razy moje dzieci rysowały mi obrazki z przekreślonym papierosem… Na Nicorix zdecydowałam się, bo już żaden inny pomysł nie przychodził mi do głowy. Odczuwałam coraz mniejszą ochotę na nikotynę, a przy tym nie przybierałam na wadze – czego bałam się najbardziej. Cenowo taka terapia też się opłaca, więc moim zdaniem warto zainwestować.

Dzisiaj już wiem, że Nicorix to bezpieczny i sprawdzony środek na rzucenie palenia.. Sprawdziłam na sobie, więc wiem, że mogę bez zastrzeżeń polecić wszystkim, którzy mają problem z nałogiem nikotynowym i nie mogą sobie z nim poradzić samodzielnie. Ja też wcześniej próbowałam rzucić na wiele różnych sposobów, jednak dopiero kuracja z Nicorix okazała się skuteczna. Nawet nie wiecie jaką radością było z corocznych postanowień na nowy rok wykreślić hasło ,,rzucić palenie”. Uważam to za swój własny wielki sukces.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3213″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu Nicorix na rzucenie palenia

Nicorix skutecznie zwalcza głód nikotynowy i zapobiega odczuwaniu nieprzyjemnych skutków odstawienia papierosów. Dzięki niemu rzucisz palenie bez żadnych nieprzyjemnych doznań!
Nicorix jest bezpieczny i skuteczny – nie stwierdzono żadnych niekorzystnych substancji, a jego cena jest bardzo przystępna. Nie stwierdza się wad, które powodowałyby, że nie jest wart użytkowania.
Nicorix obecnie najlepszy sposób na odzwyczajenie się od dymu papierosowego oraz na zapomnienie o złudnej i nieprawdziwej przyjemności, jaka płynie z palenia papierosów – zwalcza głód nikotynowy i zmniejsza dolegliwości odstawienia.

About The Author

Cześć jestem Maja i mam w tej chwili 50 lat. Niestety dopiero teraz można powiedzieć, że stałam się naprawdę mądrą kobietą, bo całkiem niedawno rzuciłam palenie, które było dla mnie sposobem na problemy przez długie lata, właściwie przez połowę mojego życia. Chcę opowiedzieć Wam moją historię oraz dać Wam motywację do zmiany życia na lepsze, bo naprawdę warto. Lepsze życie to życie bez papierosa. Przeczytajcie moją historię, a na pewno znajdziecie w niej wiele podobieństw do siebie – zobaczycie też, że jest w Was chęć i siła na rzucenie palenia i polepszenie zdrowia, wystarczy trochę chęci i odpowiedni pomocnik!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*