Home / Nicotine Free – tabletki na rzucenie palenia

Nicotine Free – tabletki na rzucenie palenia

Rzucenie palenia jest jednym z cięższych nałogów. Ludzie palący wiele lat nie potrafią zaprzestać tego nałogu w kilka tygodni. Jest im niezwykle ciężko, odzwyczaić się od  codzienności. Nikotyna jest niezwykle uzależniająca, dlatego najlepiej jest w ogóle nie zaczynać przygody z papierosami.

Kolejnym aspektem dlaczego nikotyna jest szkodliwa jest wpływ na zdrowie. Osoby palące papierosy, częściej zapadają na różnego rodzaju choroby i schorzenia, między innymi związane z układem krążenia, chorobami płuc oraz wieloma innymi. Takim osobom ciężej się oddycha, uprawia sport, a nawet wchodzi po schodach. Niestety z całą pewnością palenie papierosów będzie miało kolosalny wpływ na niedaleką przyszłość takiej osoby. Oprócz tego osoby palące papierosy okropnie śmierdzą dymem papierosowym i mają nieładnie wyglądające, żółte zęby.

Oczywiście jest możliwe całkowite wyleczenie się z nałogu, jednak delikwent musi tego chcieć. Na rynku wymyślono już bardzo wiele specyfików pomocne w rzucaniu palenia. Czy są one skuteczne? W jaki sposób działają? Wszystko zależy od tego jaki producent stworzył dany produkt i i czy rzeczywiście działa na organizm, czy jest jedynie kolejnym placebo.

Jednym z nowszych pomysłów pomagających rzucić palenie jest Nicotine Free. To suplement diety w formie tabletek, wspomagający ten śmierdzący nałóg. Jeżeli chcesz się przekonać o jego skuteczności, to zapraszam poniże.

Czym jest suplement diety Nicotine Free?

Nicotine Free to kapsułki, które prawdopodobnie ułatwiają rzucenie palenia. Jak pisze producent, mają także możliwości pohamować głód nikotynowy oraz niwelować towarzyszące rzucaniu palenia rozdrażnienie.

Rzucenie palenie jest trudne i osoby, które chcą to zmienić doskonale zdają sobie sprawę, że jest to wielkie wyzwanie. Dlatego producent Nicotine Free starał się stworzyć taki produkt, aby służył on osobom, którym najciężej porzucić nałóg.

Każdy wie, że rzucenie palenia daje niezliczone korzyści. Między innymi można zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, pomóc sobie w wielu aspektach zdrowotnych oraz poprawić swój wygląd. To naprawdę tylko nieliczne zalety, jakie wynikają z rzucania palenia.

Co wchodzi w skład Nicotine Free?

W skład Nicotine Free wchodzą same naturalne składniki, takie jak:

  • cykoria – mało kto wie, że to nielubiane przez wielu warzywo pomaga w rzuceniu palenia. Ponadto ma wiele ważnych dla zdrowia witamin z grupy B oraz kwas foliowy.
  • Kozłek lekarski – ta roślina pomaga ukoić nerwy. Jest doskonała jeżeli osoba rzucająca palenie dodatkowo się denerwuje. Skutecznie pomaga odprężyć ciało i umysł.
  • Dziewanna drobnokwiatkowa – dziewanna ma właściwości odtruwające. Dzięki niej można pozbyć się z organizmu zalegających toksyn, które przez lata zdążyły się nagromadzić w organizmie. Pomaga także w lepszym oddychaniu.
  • Glukomannan – ma wspomagać pracę jelit. Osoba paląca papierosy z reguły nie uskarża się na problemy z wypróżnianiem się, jednak gdy nadchodzi proces odstawienia, te mogą się pojawić. Te błonnik pęcznieje w jelitach i pomaga w zachowaniu odpowiedniej wagi.
  • Chrom – pierwiastek ten sprawia, że nie będziemy odczuwali dodatkowej ciągoty do słodyczy. Pomaga hamować nad ochotą do słodyczy.
  • Zielona herbata – jak wiadomo również pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn. Oprócz tego ma właściwości chroniące przed wieloma chorobami. Warto ja pić, bo wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i zdrowy wygląd.

Wszystkie połączone ze sobą składniki odpowiadają za dobry środek wspomagający osoby chcące rzucić palenie. Należy jednak pamiętać, by tabletki przyjmować regularnie i nie poddawać się.

Czy Nicotine Free wywołuje skutki uboczne?

Nicotine Free nie powinien u nikogo powodować działań niepożądanych, jednak należy podczas kuracji dokładnie obserwować to, co dzieje się z naszym organizmem. Nie powinien być przyjmowany przez osoby uczulone na którykolwiek jego składnik.

Jak stosować suplement diety Nicotine Free?

Suplement diety Nicotine Free należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Na ulotce znajdziemy informację, że najlepiej jest połykać dwie tabletki w ciągu dnia: rano i wieczorem, popijając dużą ilością wody.

Gdzie można kupić Nicotine Free?

Nicotine Free najlepiej jest kupić na oficjalnej stronie producenta. Jest on tam dostępny na okrągło, a zakupu dokonamy o każdej porze dnia i nocy, poprzez oficjalną stronę. Nie należy kupować Nicotine Free na innych aukcjach, ponieważ możemy otrzymać produkt podrabiany, a nie oryginalny.

Jeżeli chodzi o wysyłkę, to jest ona bezpieczna i profesjonalnie przeprowadzana.

Opinie na temat Nicotine Free

Na temat Nicotine Free znajdziemy wiele informacji w Internecie. Są one zarówno negatywne, jak i pozytywne. Dobrze jest się z nimi zapoznać, żeby wiedzieć w co się zaopatrujemy. Chociaż pobieżnie warto jest znać produkt. Poniżej kilka opinii, które z łatwością znajdziemy na oficjalnej stronie producenta:

Opinia Wojciecha: „Miałem już dość palenia. Tak po prostu, drażniło mnie, że muszę wydawać pieniądze, że muszę przerywać pracę i wychodzić puścić dymka. Ale najbardziej drażniło mnie to, że czułem że nie decyduję sam o sobie. Że jestem w szponach nałogu, który zawładnął moim życiem. I dlatego postanowiłem się z tych szponów wyrwać. Pierwsze 2 próby ze środkami znanymi z TV były nieudane. Nie mogłem się powstrzymać i wracałem bardzo szybko do palenia. Z Nicotine Free było inaczej. Praktycznie od początku czułem mniejszą ochotę na zapalenie, a z każdym dniem ta ochota malała. Każdego dnia wypalałem coraz mniej papierosów. I w końcu stało się. Przyszedł dzień, kiedy nie zapaliłem ani jednego papierosa. I dokładnie dziś mija 93 dzień od tej chwili, ja przez ten czas nie zapaliłem ani razu i teraz czuję się znakomicie fizycznie i jestem z siebie dumny, że odzyskałem kontrolę nad swoim życiem”
Opinia Anny: „Polecam Nicotine Free każdemu, kto chce rzucić fajki. Mi się udało właściwie od razu i to po 18 latach palenia! Co do samego preparatu to nie mam żadnych uwag. Kapsułki łatwo się łykało. Każdego dnia głód był coraz mniejszy, ja paliłam coraz mniej, aż przestałam całkowicie. Nie zaczęłam więcej jeść, ani nie czułam głodu nikotynowego, o którym się zwykle słyszy w takich przypadkach. Wszystko poszło nadspodziewanie dobrze i bezproblemowo. Po prostu jednego dnia paliłam, kilka dni później czułam się jakby papierosy nigdy nie były częścią mojego życia. O taka różnica.”
Opinia Macieja: „Wielu moich kumpli próbowało rzucić palenie. Zgadnijcie ilu odniosło sukces? 0. Każdy jak palił tak pali nadal. To czemu mi się udało? Myślę, że różnica jest właśnie w Nicotine Free. Gdyby nie te kapsułki, pewnie nadal bym palił. A tak jestem wolny już od pół roku. Nie ruszają mnie imprezy, to, że znajomi palą. Dym mnie zaczął drażnić. Jak jestem już z tej drugiej strony to tylko się zastanawiam, dlaczego tak długo paliłem i czemu wcześniej nie postanowiłem się z tym uporać.”

Podsumowanie informacji na temat Nicotine Free

Nicotine Free to produkt stworzony w oparciu o naturalne, roślinne składniki. Pomaga w rzuceniu palenia. Dzięki niemu prawdopodobnie nie przytyjemy i nie będziemy mieli chęci na słodycze. Jak gwarantuje producent dzięki regularnemu przyjmowaniu najprawdopodobniej można pożegnać się z paleniem w zaledwie kilka tygodni.

Tagi artykułu: Jaka cena Nicotine Free,  FORUM, ebay, amazon, opinie Nicotine Free, cena i skład Nicotine Free, apteka Nicotine Free, tabletki, suplement, jak stosować Nicotine Free, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Nicotine Free, producent, jak używać Nicotine Free

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*