Home / zdrowie / Penis XL – opinie. Suplementy i tabletki na powiększanie i zwiększenie penisa

Penis XL – opinie. Suplementy i tabletki na powiększanie i zwiększenie penisa

Wstydliwy problem dosięga każdego z nas. Mnie złapał w niewidocznym, acz newralgicznym miejscu. Jestem Dawid, mam 49 lat. Cieszyłem się swoim życiem, kochającą żoną i dwójką dorosłych już dzieci. Cieszyłem się swoim motocyklowym hobby, moim ukochanym psiakiem i spłaconym kredytem hipotecznym. Wszystko to przestało mnie cieszyć, gdy pojawiły się problemy łóżkowe.

Wstydliwy problem dosięga każdego z nas. Mnie złapał w niewidocznym, acz newralgicznym miejscu. Jestem Dawid, mam 49 lat. Cieszyłem się swoim życiem, kochającą żoną i dwójką dorosłych już dzieci. Cieszyłem się swoim motocyklowym hobby, moim ukochanym psiakiem i spłaconym kredytem hipotecznym. Wszystko to przestało mnie cieszyć, gdy pojawiły się problemy łóżkowe.

Nie chodzi o problemy ze wzwodem. Na tym gruncie wszystko było do przyjęcia. Dotarło do mnie jednak, że moja żona nie jest zachwycona z moich łóżkowych poczynań. Coraz rzadziej się kochaliśmy, a gdy już dochodziło do zbliżenia, żona udawała orgazmy. Przyznała mi się do tego jednego wieczora. Oznajmiła, że chodzi chyba o długość mojego penisa. Nie jest on już tak twardy, jak w młodości, gdy czerpaliśmy ogromną satysfakcję z każdego zbliżenia. Jednak żona stwierdziła, że to już nie te lata i może czas zawiesić broń na kołek. Oczywiście nie zrzuciła winy tylko na nie, jej organy także się zmieniły, a ciało już nie czuje tak samo, jak wcześniej. Nie miałem jej tego za złe, wiedziałem, że w końcu nadejdzie ten moment, kiedy będę musiał sięgnąć po pomoc.

Poza tym typowe preparaty na wielkość pomagają, ale tylko przy problemach ze wzwodem. Moja erekcja była w najlepszej kondycji – chodziło raczej o fizyczną długość członka. Żadne ćwiczenia lub dieta i bezstresowy tryb życia nie zdawały egzaminu. Na horyzoncie pojawiła się chyba ostatnia nadzieja – Penis XL.

Właściwości i skład Penis XL

Penis XL to preparat pomagający powiększyć penisa oraz poprawić jakość życia seksualnego. Systematyczne stosowanie pomaga poprawić libido oraz uzyskać trwałe i mocne erekcje.

Składniki Penis XL powodują zwiększenie ciśnienia krwi i przyspieszają pompowanie jej do ciał jamistych penisa. Efektem tego jest ich rozszerzenie i powiększenie, co prowadzi bezpośrednio do wydłużenia oraz pogrubienia członka.

Penis XL to zestaw, który składa się ze specjalnych tabletek i żelu. Stosuje się go naprzemiennie. Żel stanowi doskonały dodatek do ćwiczeń, natomiast tabletki można traktować jak witaminy. To suplement diety. Nie są to pastylki z tych, które przyjmuje się na godzinę przed seksem. Zażywa się je regularnie do posiłków. W bezpieczny sposób oddziałują na członka, stymulując organizm i wpływając zbawiennie na mięśnie, które rozrastają się w okolicach męskiego krocza. Wszystko za sprawą dobrze dobranych składników:

  • L-arginina
  • Buzdyganek ziemny
  • Muira pauma
  • Żeń-szeń syberyjski
  • Palma sabałowa
  • Epimedium wielokwiatowe

Stosowałem Penis XL regularnie i podświadomie miałem spore oczekiwania co do tego preparatu. Po kilku tygodniach okazało się, że postawiłem na dobry produkt. Zacząłem obserwować stopniowe zwiększanie penisa. Dodatkowo preparat zwiększa libido i zapewnia mocną erekcję przy każdym zbliżeniu. Zadowolenie z seksu stało się wyraźnie odczuwalne zarówno dla mnie, jak i dla partnerki.

Działanie Penis XL

Penis XL poprawia także działanie układu krwionośnego i ukrwienie penisa. Szybko to poczułem, gdyż gra wstępna zwykle musiała trwać nieco dłużej, zanim mogłem odbyć stosunek. Teraz już po kilku dotknięciach żony jestem twardy, jak pień. Penis XL pomógł mi uwierzyć w moją męskość, pomógł także mojemu małżeństwu, które znów jest pełne seksu. Jeżeli ktoś twierdzi, że mając te ,,dziesiąt” lat nie można się bawić – jest w błędzie. Owszem, natura płata figle, ale to nie powód, aby się poddawać. Na szczęście są na tym świecie tęgie głowy, które wymyślają preparaty w stylu Penis XL. Za to im z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Dawkowanie polega na przyjmowanie 2 kapsułek dziennie i popiciu wodą. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli wystarcza ono na 30 dni regularnego stosowania. Zalecany czas kuracji to minimum 60 dni.

O skutkach ubocznych nie znalazłem żadnych informacji, zresztą ja u siebie też żadnych nie zauważyłem. A stosowałem preparat codziennie, bez żadnych odstępstw. Moim zdaniem takie 2-4 miesiące to takie minimum, żeby osiągnąć co najmniej zadowalające wyniki. Jedyne zastrzeżenia mogą dotyczyć osób z chorą wątrobą, cukrzycą lub nadciśnieniem.

Opinie i efekty Penis XL. Czy warto?

Na początku miałem podejście bardzo neutralne. Z jednej strony miałem ogromne nadzieje, z drugiej nie chciałem się sparzyć. Raz na tydzień dokonywałem pomiaru i z zadowoleniem dochodziłem do wniosku, że rozmiar mojego przyjaciela jest za każdym razem większy. Z ciekawości spoglądnąłem na opinie i komentarze innych użytkowników i one tylko potwierdziły moje oczekiwania co do Penis XL.

Efekty, które zauważyłem po prawie 3 miesiącach stosowania Penis XL to:

  • Członek większy nawet o 4,5 cm
  • Pewna i mocna erekcja za każdym razem
  • Większy popęd seksualny
  • Bogatsze życie erotyczne

Takie rezultaty są dla mnie zadowalające i nigdy nie przypuszczałbym, że można osiągnąć tak dobre wyniki w tak krótkim czasie. Oczywiście każdy ma inne predyspozycje i inne oczekiwania, dlatego najlepiej sprawdzić na sobie, żeby wydać możliwie najlepszą opinię.

Gdzie kupić oryginalny Penis XL na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Penis XL?

Opinia Przemka: Moim zdaniem Penis XL to najlepszy spośród znanych mi środków na powiększanie męskiego prącia. Zawiera naturalne składniki, wystarczy przyjmować tylko 2 tabletki dziennie i pomaga nie tylko wydłużyć członka, ale także zwiększa męską witalność, wydłuża erekcję i poprawia jakość życia seksualnego. Czy czegoś więcej można wymagać? Ja na pewno nie!

Polecam Penis XL każdemu, kto chce wydłużyć swojego penisa i poprawić swoją zdolność seksualną. Jako ciekawostkę dodam, że Penis XL wpływa także na doznania, które stają się bardziej widoczne i uwydatnione. Seks pokazał mi i mojej żonie nowe oblicze. Oblicze przyjemności, uciechy i radości, które zaprasza co wieczór na swoje łono. Aż żal nie skorzystać!

Zalety, wady i podsumowanie produktu Penis XL na zwiększenie rozmiaru penisa

Największą zaletą jest bezpieczeństwo. Penis XL to naturalna kompozycja składników. Skuteczność i brak skutków ubocznych.
Wadą może być cena, która nie jest niska. Uwaga na podróbki – chińskie preparaty są o połowę tańsze i nie działają, stwarzając zagrożenie dla zdrowia i życia!

Naturalny proces powiększania penisa – tylko z Penis XL. Preparat skuteczny, bezpieczny, o naturalnych składnikach. To suplement diety, nieinwazyjny środek, który działa zupełnie inaczej, niż typowe tabletki na problemy z erekcją. Dlatego wart jest uwagi.

About The Author

Dawid, lat 49. Dopadł mnie męski problem, z którym nie chciałem udać się do specjalisty. Poszukałem informacji w sieci i zadziałałem. Chcecie wiedzieć jak zażegnałem moje męskie problemy sfery erotycznej? Zatem zapraszam do lektury – opisałem swoją historię, przedstawiając krok po kroku, co się działo w moim życiu.

Tagi artykułu: Jaka cena Penis XL,  FORUM, ebay, amazon, opinie Penis XL, cena i skład Penis XL, apteka Penis XL, tabletki, suplement, jak stosować Penis XL, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Penis XL, producent, jak używać Penis XL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*