Home / Profolan opinie – Tabletki na Porost i wypadanie włosów

Profolan opinie – Tabletki na Porost i wypadanie włosów

Profolan

Z wiekiem wypadanie włosów jest czymś naturalnym i nigdy nie przejmowałem się za bardzo oznakami starości na moim ciele. Nie należę do osób, które na siłę chciałyby walczyć z czasem i oznakami jego postępowania, więc dość spokojnie znosiłem każde kolejne urodziny. Stosunkowo późno zacząłem mieć problem z wypadającymi włosami – zauważyłem go dopiero po ukończeniu pięćdziesiątego roku życia. Do tej pory swoje naturalne brązowe włosy traktowałem jako coś niezmiennego i charakterystycznego dla mojej osoby. Gdy nagle na skroni zacząłem dostrzegać pierwsze siwe włosy jasnym stało się dla mnie jak nigdy przedtem, że bieg czasu jest nieubłagany i muszą dołożyć więcej starań, aby nie stracić wszystkich włosów w jeden rok.

Drugim problemem, jaki dość szybko zauważyłem, było łysienie, a tak dokładnie to dynamicznie postępujące zakola. To spadek po rodzicach i dziadkach, a w szczególności ojcu i dziadku. Obaj zaczęli mieć dość mocne zakola w dużo młodszym ode mnie wieku, ale gdy już zaczęli łysieć w tym miejscu, to większość włosów wypadła im w przeciągu jednego roku. Nie chciałem dopuścić do tego, gdyż wydawało mi się, że lepiej już wyłysieć całkowicie, niż stracić tylko włosy na zakolach i zostać w ten sposób z dość absurdalnie wyglądającą fryzurą. I tak jak obiecywałem sobie zawsze, że nie będą panikował z powodu upływających lat i zmieniającego się coraz bardziej wyglądu, tak szybko zmieniłem zdanie oglądając w lustrze swoją mało atrakcyjną czuprynę.

Profolan

Postanowiłem coś z tym zrobić, ale wiedziałem, że problemy z włosami wynikają z innych przyczyn niż nadwaga czy żylaki i samą dietą oraz aktywnością fizyczną niewiele wskóram. Tym bardziej, że do tej pory byłem dość aktywny fizycznie i pilnowałem swojej diety, miałem wręcz idealną masę ciała i czułem się doskonale. W wypadaniu włosów wcale to jednak nie przeszkadzało, więc zacząłem lekturę branżowych portali i stron internetowych i w ten sposób natrafiłem na komentarze zachwyconych użytkowników Profolanu, którzy znajdowali się w podobnej sytuacji do mojej, ale dzięki temu preparatowi zażegnali swoje problemy. Postanowiłem więc dać mu szansę i nabyłem go w jednym ze sklepów internetowych.

Profolan

Właściwości i skład preparatu Profolan

Profolan to preparat z innowacyjną formułą Grow3, która aktywuje porost nowych włosów oraz podbija ich naturalny kolor. Jest rozwiązaniem idealnym dla osób, które chciałyby powstrzymać problem łysienia oraz dla wszystkich, którzy są już zmęczeni walką z osłabionymi i wypadającymi włosami.

Formuła Grow3 stymuluje włosy do wzrostu i wzmacnia ich naturalny kolor. Działa dwutorowo, ponieważ z jednej strony sprawia, że włosy są silniejsze, a z drugiej strony stymuluje porost nowych włosów.

Profolan jest reklamowany przede wszystkim jako preparat składający się z naturalnych składników, co ma dla mnie ogromne znaczenie, ponieważ wystrzegam się chemii we własnym życiu, gdy jest to tylko możliwe. Przyjmowany suplement przede wszystkim wpływa na produkcję anagenu, którzy przechodzi w kata gen, a ten następnie zmienia się w telogen, by powrócić do anagenu. Proces ten to naturalny dla skóry właściwej głowy proces zastępowania starych i umierających włosów nowymi, młodymi włosami. Jest on wspierany poprzez specjalnie opracowaną przez amerykańskich naukowców formułę Grow 3. Skład Profolanu jest naturalny i bazuje na ekstraktach bezpiecznych dla zdrowia:

  • Skrzyp polny
  • Pokrzywa
  • L-cysteina
Wzmacnia włosy od wenątrz i dostarcza do cebulek odpowiednie witaminy i mikroelementy konieczne do poprawy kondycji włosów.
Zawiera składniki odżywcze, które zmniejszają ilość wypadających włosów.
Amnokwas, którego niedobór prowadzi zwykle do wypadania włosów.

Oprócz tego w składzie produktu można znaleźć witaminy oraz składniki mineralne, które powstrzymują szkodliwe działanie DHT – głównej przyczyny łysienia i wypadania włosów.

To opracowana specjalna kompozycja harmonijnie uzupełniających się składników działa rewelacyjnie pobudzająco na cebulki i mieszki włosowe, a wzbogacona witaminami utrwala zdrowy połysk włosa oraz przywraca mu jego najbardziej zbliżony do naturalnego barwnik.

Działanie Profolanu

Wiem, że mimo całej skuteczności Profolanu, nie da się oszukać natury, dlatego postanowiłem być cierpliwy Włosy rosną niewiele ponad centymetr w ciągu miesiąca, dlatego dałem sobie kilka miesięcy na przetestowanie tych kapsułek. Już po 2-3 miesiącach widziałem efekt, który wywoływał u mnie uśmiech na twarzy. Poprawiła się kondycja moich włosów, zwiększyła się ich gęstość, poprawił się też ich kolor: szybko postępujące siwienie nagle jakby się zatrzymało i mogłem obserwować jak wracają mi lata młodości.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Należy przyjmować 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłków. Warto też za każdy razem popijać wodą dla lepszego przyswojenia.

Preparat jest bezpieczny dla zdrowia, o ile nie przyjmują go mężczyźni poniżej 18 roku życia. W razie jakichkolwiek wątpliwości, dobrze jest też skonsultować wcześniej kurację z lekarzem, choćby pod kątem alergii na poszczególne składniki lub ich współgranie z pozostałymi lekami, które ewentualnie przyjmujemy.

Skład tabletek Profolan jest jednak w pełni naturalny, dlatego nie powinien wywoływać efektów ubocznych. Warto jednak stosować się do zaleceń na ultoce, nie stosować tabletek na czczo i obserwować swoje reakcje i swoje ciało, aby wychwycić jak najszybciej ewentualne nieprawidłowości.

Opinie i efekty Profolan. Czy warto?

Rezultaty opisywane przez internetowych kolegów były różne. Jedni byli bardziej zadowoleni, inni zdecydowanie mniej. Nie było jednak dobitnie negatywnych doświadczeń, które mogłyby mnie odwieść o próby przetestowania Profolanu. Dla pewności skonsultowałem się też z moim zaprzyjaźnionym znajomym i nie zauważył on żadnych przeciwwskazań dla mnie, więc podjąłem wyzwanie.

Dziś, po 4 miesiącach stosowania Profolan mogę powiedzieć, że rezultaty które u mnie widać to zwłaszcza:

  • Większa ilość włosów
  • Ożywiony naturalny kolor włosów
  • Mocniejsze i trwalsze mieszki włosów

Profolan zaskakiwał mnie z każdym tygodniem coraz bardziej. Już po pierwszym miesiącu byłem pewny, że obrałem dobrą ścieżkę i teraz tylko pozostało mi się jej trzymać.

Gdzie kupić oryginalny Profolan na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena za Profolan?

Profolan jest dostępny na stronie producenta. To chyba najłatwiejszy i najszybszy sposób na zamówienie tego preparatu. Poza tym od zawsze uważam, że jest to kanał najbardziej sprawdzony. Bo któż może nam zagwarantować najlepszą cenę i jakość jak nie bezpośredni dystrybutor.

Obecnie witryna Profolan ma do zaoferowania 3 pakiety: podstawowy z 1 opakowaniem, standardowy z 2 opakowaniami i jednym dodawanym gratis, optymalny z 3 opakowaniami i 3 dodawanymi w gratisie. Po przeliczeniu wychodzi na to, że najbardziej opłaca się zamówić największy pakiet na 6 miesięcy, ponieważ wtedy cena za 1 opakowanie produktu wynosi niespełna 100 zł.

Opinia Dawida: Włosy nigdy nie były moją mocną stroną, dlatego szybko musiałem zacząć poszukiwać sposobów na ich wzmocnienie. Wiele z nich działało tylko czasowo lub nie działało wcale. Ostatni środek, który stosuję już od 4 miesięcy sprawdza się u mnie w punkt. To Profolan – środek na porost włosów. Mogę polecić każdemu, kto jak ja ma problemy z przerzedzającymi się włosami.

Profolan doskonale sprawdzi się u każdego faceta, który tak jak ja ciepri z powodu łysienia androgenowego. Dlatego ten preparat mogę polecić każdemu koledze i każdemu z Was, jeśli macie kompleks na punkcie swoich włosów i chcielibyście poprawić ich wygląd. Profolan to bezpieczny i naturalny środek działający na przedwczesne siwienie oraz łysienie. Ja zyskałem drugą młodość i tego samego życzę również Wam drodzy Panowie.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3225″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu Profolan na wypadanie włosów

Profolan nie tylko skutecznie zapobiega wypadaniu włosów. Co bardzo ważne dla starszych osób, powstrzymuje on już rozpoczęty proces oraz skutecznie go odwraca, albo przynajmniej zahamowuje. Wpływa także pozytywnie na zachowanie naturalnego barwnika włosa.
Ponieważ skóra właściwa głowy potrzebuje odpowiedniego okresu, aby przejść pełną regenerację, pełną skuteczność preparatu Profolan da się zauważyć dopiero po trzech miesiącach regularnego stosowania po dwie tabletki dziennie.
Zastosowanie preparatu Profolan to w pierwszej kolejności powstrzymanie procesu wypadania włosów. Bardzo ważne jest także utrzymanie naturalnego barwnika włosów, dzięki czemu o wiele później dochodzi do procesu ich siwienia.

About The Author

Mam na imię Maciej, pochodzę z Torunia i niedługo będę obchodził swoje 60-te urodziny. Do tej pory nie miałem większych problemów z wypadaniem włosów, ale od około dwóch lat mam ich coraz mniej, a te jeszcze posiadane siwieją. Udało mi się jednak znaleźć preparat, który procesy te skutecznie zatrzymuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*