Home / ProLongSystem – opinie. Powiększenie penisa – jak wydłużyć członka?

ProLongSystem – opinie. Powiększenie penisa – jak wydłużyć członka?

Na imię mam Filip. Jestem mieszkańcem województwa lubelskiego. Mam 24 lata, właśnie kończę studia informatyczne. Jednak nie będę pisał o komputerach i grafice, którą specjalizuję się na co dzień. Napiszę o moim problemie, który na szczęście przeszedł już do historii.

Cofnijmy się o 8 miesięcy. Byłem wtedy zupełnie innym człowiekiem. Nie byłem pewny siebie, nie pozwalałem na to, aby jakakolwiek kobieta się do mnie zbliżała. Nie wynikało to z nieśmiałości, ale z problemu, który narastał a raczej paradoksalnie był bardzo mały. Jeżeli mężczyzna ma takie problemy – wiadomo, o co chodzi. Dla jasności napiszę, że miałem problemy z długością mojego członka. Był on zbyt mały, co doprowadzało mnie do zażenowania.

Sytuacji nie poprawiła moja inicjacja seksualna z partnerką, która widząc moje przyrodzenie parsknęła śmiechem. Wtedy właśnie pomyślałem, że jest tragicznie, że już nigdy nie zbliżę się do kobiety i nikomu nie zaufam, a już na pewno z żadną nie wyląduję w łóżku.

Powiecie, że to nie koniec świata, że można żyć z małym przyrodzeniem, że są leki, które na pewno pomogą . Poniekąd się z tym zgodzę, ale pojawiają się małe szczegóły. Jestem młody, szukam partnerki na stałe – która zechce dzielić życie z facetem, który nie umie, a raczej nie może jej zaspokoić w łóżku? Więc nie mogłem siedzieć z założonymi rękoma – zacząłem działać. Do farmakologii zraził mnie jeden z produktów, który po prostu nie działał. Był koszmarnie drogi i nic nie wnosił. Pomyślałem więc, że może operacja chirurgiczna by mi pomogła – tu pojawił się problem pieniędzy i powikłań. Takie chirurgiczne wydłużanie penisa podobno strasznie boli i kosztuje krocie. Już byłem zrezygnowany, kiedy natrafiłem na zestaw ProLongSystem.

Właściwości i skład ProLongSystem

ProLongSystem to nie witamina ani inny cudowny lek. To zestaw, który zawiera urządzenie do ćwiczeń penisa.

ProLongSystem został wymyślony w taki sposób, aby dostosować się do kształtu każdego penisa. Warto zaplanować kurację uwzględniając stopniowe skoki w rozciąganiu. Nie należy podchodzić do tematu zbyt szybko i intensywnie. Najpierw warto wypracować wytrzymałość, a potem zwiększać tylko intensywność.

Zdaniem producenta, ProLongSystem pozwala na wydłużenie penisa od 2,5 centymetra do nawet 7,5 centymetra w przeciągu pół roku. Brzmiało zachęcająco. Każdy centymetr w moim przypadku był na wagę złota.

Czynniki, które wpływają na to, że Prolong System odznacza się tak wysoką skutecznością:

  • Jakość
  • Indywidualność
  • Trwałość
Urządzenie pozwala dobrać ustawienia do swoich własnych preferencji i jest wykonane z najwyższej jakości elementów. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo kuracji.
ProLongSystem zawiera elementy, które powinno się dodawać stopniowo wraz z upływem kolejnych dni lub tygodni kuracji. Każdy mężczyzna sam decyduje o tym kiedy dołożyć kolejny element.
Rezultaty uzyskane przy pomocy ProLongSystem są stałe. Ekstender systematyczne zwiększa penisa poprzez podział jego komórek. dlatego efekty, które są tego rezultatem nie cofają się.

Zatem postanowiłem spróbować. Kupiłem ProLongSystem, otrzymałem przesyłkę, po czym przeczytałem instrukcję oraz zalecenia dla ćwiczących. Chciałem podejść do sprawy profesjonalnie, aby nie zrobić sobie krzywdy. Ćwiczyłem sumiennie, w zaciszu mojego mieszkania – z dala od świata.

Działanie ProLongSystem

Pierwsze efekty po zastosowaniu ProLongSystem zauważyłem po trzech tygodniach. Nie mierzyłem penisa codziennie, nie chciałem biegać z miarką, gdyż mogłoby się okazać, że zraziłbym się do czegoś, co faktycznie może mi pomóc. To jak z odchudzaniem – jeżeli przez pierwszy tydzień męki schudniesz pół kilograma – rzucisz wszystkie starania i przytyjesz kilogram. Tego chciałem uniknąć. Zatem bez mierzenia zacząłem ćwiczyć – to była moja ostatnia deska ratunku. ProLongSystem odwdzięczył mi się. Po dwóch miesiącach już widziałem satysfakcjonującą różnicę. Na zakończenie kuracji z ProLongSystem mój penis wydłużył się o 6 centymetrów! Skąd to wiem? Pierwszego dnia treningu zmierzyłem członka, chociaż była to tyko formalność, bo doskonale znałem jego rozmiary.

Stosowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

ProLongSystem wykorzystuje siłę trakcji, która zmniejsza krzywiznę penisa i zwiększa jego rozmiar. Zaleca się zastosowanie trakcji do 1000g podczas dwóch pierwszych tygodni kuracji oraz zwiększenie do ok. 1200 w kolejnych tygodniach. Średnim czasem stosowania jest 1 godzina każdego dnia przez co najmniej 6 dni w tygodniu. Warto jednak zapoznać się dokładnie z instrukcją dołączoną do urządzenia, aby zaplanować samodzielnie przebieg swojej kuracji.

Aby zachować higienę, należy czyścić urządzenie wodą z mydłem, najlepiej po każdym użyciu. Po tym należy wytrzeć do sucha i odstawić do następnego zastosowania.

Ekstender został poddany szczegółowym badaniom klinicznym, które potwierdziły jego działanie. Mimo, że jest to urządzenie bezpieczne, zaleca się, by stosowali go wyłącznie mężczyźni po 18 roku życia bez stwierdzonych problemów zdrowotnych.

Opinie i efekty ProLongSystem. Czy warto?

W internecie można znaleźć wiele opinii i komentarzy mężczyzn zadowolonych ze stosowania ProLongSystem. Ja jednak kierowałem się przede wszystkim artykułami naukowymi i wypowiedziami specjalistów w tej dziedzinie. Oczywiście, doświadczenia innych facetów są dla mnie cenne, ale jednak ja z tych, którzy preferują twarde dowody.

U mnie efekty po 4 miesiącach z ProLongSystem prezentują się tak:

  • Powiększenie penisa o ponad 5 cm
  • Zmniejszenie zakrzywienia członka
  • Pełniejsza kontrola nad wytryskiem
  • Większa intensywność orgazmów

Moje efekty były takie jak opisałem. Trzeba jednak pamiętać, że każdy zaczyna z innego punktu, może mieć inne zakrzywienie członka, są też różnice w elastyczności skóry, jej napięciu podczas wzwodu. Wszystko to składa się na szybkość rezultatów, która może być podobna do mojej, ale równie dobrze może być też mniejsza lub większa.

Gdzie kupić oryginalny ProLongSystem na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena ProLongSystem?

ProLongSystem można zamówić bez problemu na stronie producenta. Zapewnia on przesłanie wszystkich potrzebnych elementów zestawu, w eleganckim i trwałym opakowaniu. Poza tym do przesyłki dołączona jest także dokładna instrukcja i karta gwarancyjna.

Producent zapewnia gwarancję starannego wykonania z najlepszych i trwałych materiałów. Do wyboru mamy też 3 rodzaje pakietów. Podstawowy, polecany – rozszerzony o żel Spankadoo i urządzenie Spankadoo Vagina oraz zestaw opisywany jako maksymalna oszczędność z urządzeniem ProLongSystem, 2 żelami Spankadoo i 3 urządzeniami Spankadoo. Cena za ProLongSystem być może nie jest najniższa, ale biorąc pod uwagę efekty, myślę że warto zainwestować.

Opinia Maxa: Kompleks małego penisa prześladował mnie od kiedy skończyłem 17 lat. Niestety przez 5 lat nie miałem odwagi zrobić z tym nic konkretnego. W końcu natrafiłem na informację o Pro Long System i pomyślałem, że jest to znak. Przesyłka była dyskretna, więc zamówiłem do domu i zacząłem stosować zgodnie z zaleceniami. U mnie rezultat, którego bym sobie nie mógł wymarzyć jeszcze parę lat temu – 5,2 cm długości we wzwodzie. Nareszcie mogłem odpuścić sobie kompleksy i poczuć większą pewność siebie w sypialni.

ProLongSystem mogę polecić każdemu, kto chce w sposób naturalny i fizyczny powiększyć trwale penisa. Tabletkom nie wierzę, gdyż mogą szybko zniszczyć organizm. Nie wierzę też wstrzykiwanym w członki olejom lub drogim operacjom chirurgicznym. Wierzę w ProLongSystem i wszystkim, którzy mają podobny problem do mojego także radzę uwierzyć.

[wbcr_php_snippet id=”3246″] [wbcr_php_snippet id=”3226″] [wbcr_php_snippet id=”3247″]

Zalety, wady i podsumowanie produktu ProLongSystem na powiększanie penisa

Bezpieczny i skuteczny zestaw powiększający penisa. Do kilku centymetrów więcej już po kilku tygodniach ćwiczeń. Nie wymaga suplementacji – sposób bazuje na ćwiczeniach fizycznych.
Wysoka cena. Konieczność uzbrojenia się w cierpliwość – ćwiczenia wymagają czasu. Ryzyko złego wykonywania ćwiczeń, dość lakoniczna instrukcja obsługi.
ProLongSystem to innowacyjny zestaw do ćwiczeń męskiego przyrodzenia. W sposób naturalny i nieinwazyjny wydłuża narząd płciowy, jednocześnie dbając o zdrowie i trwałość efektów. W zestawie znajduje się specjalna instrukcja obsługi z opisami ćwiczeń i harmonogramem. Producent przemyślał wszystko, aby mężczyźni zażegnali problem małego penisa.

About The Author

Informatyk Filip – witam wszystkich. Jestem świeżo upieczonym absolwentem informatyki. Jednak nie będę pisał o moich komputerowych zmaganiach – skupię się na tym, co dopada wielu mężczyzn. Problemem był mały penis, który nie pozwalał mi na komfort podczas zbliżeń z kobietami. Znalazłem rozwiązanie, które zadziwiło wszystkich.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*