Home / ProLongSystem – zestaw na powiększenie penisa

ProLongSystem – zestaw na powiększenie penisa

Mówi się, że to kobiety dążą do ciągłego ideału. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni również prześcigają się o to jak lepiej wyglądać, kto ma lepsze i większe mięśnie czy w końcu co zrobić, aby powiększyć penisa? W dzisiejszych czasach dostępne jest niemal wszystko i do tego wszystkiego zalicza się ProLongSystem – system na powiększenie i wydłużenie męskiego członka.

Jeżeli Twój penis nie zadowala Ciebie, ani partnerki rozmiarami, a operacje chirurgiczne są zbyt drogie i mogą być bolesne, to można pokusić się o sposób, który jest tańszy – a jak gwarantuje producent – równie skuteczny. ProLongSystem to innowacyjny system, który wymyślony został na potrzeby mężczyzn, którzy są niezadowoleni ze swojego przyrodzenia oraz dla tych, którzy mają z tym poważny problem. Ten system pomaga także z problemem krzywego penisa, który negatywnie wpływa na poprawność seksualną. ProLongSystem można uważać niemalże w każdym wieku i sprzęt ten nie powinien powodować u nikogo żadnych skutków ubocznych.

Właściwości ProLongSystem

ProLongSystem to nie witamina ani inny cudowny lek. To również nie suplement diety, których to jest od groma. To zestaw, który zawiera urządzenie do ćwiczeń penisa. Jeżeli więc nie możesz przyjmować suplementów diety, bo jesteś na coś uczulony, to ProLongSystem może okazać się jedynym rozsądnym wyborem i rozwiązaniem wielu problemów.

ProLongSystem został wymyślony w taki sposób, aby dostosować się do kształtu każdego penisa. Warto zaplanować kurację uwzględniając stopniowe skoki w rozciąganiu. Nie należy podchodzić do tematu zbyt szybko i intensywnie. Najpierw warto wypracować wytrzymałość, a potem zwiększać tylko intensywność.

Zdaniem producenta, ProLongSystem pozwala na wydłużenie penisa od 2,5 centymetra do nawet 7,5 centymetra w przeciągu pół roku, co może skusić wielu mężczyzn.

Czynniki, które wpływają na to, że Prolong System odznacza się tak wysoką skutecznością:

  • Jakość
  • Indywidualność
  • Trwałość
Urządzenie pozwala dobrać ustawienia do swoich własnych preferencji i jest wykonane z najwyższej jakości elementów. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo kuracji.
ProLongSystem zawiera elementy, które powinno się dodawać stopniowo wraz z upływem kolejnych dni lub tygodni kuracji. Każdy mężczyzna sam decyduje o tym kiedy dołożyć kolejny element.
Rezultaty uzyskane przy pomocy ProLongSystem są stałe. Ekstender systematyczne zwiększa penisa poprzez podział jego komórek. dlatego efekty, które są tego rezultatem nie cofają się.

Działanie ProLongSystem

Pierwsze efekty po zastosowaniu ProLongSystem prawdopodobnie można zauważyć już po trzech tygodniach. Lepiej nie mierzyć penisa codziennie, gdyż proces musi trwać. Wiadomym jest, iż efektów nie zauważymy od razu, a potrzeba na nie czasu. Nie tylko pod tym względem, ale pod wieloma innymi. To jak z odchudzaniem – jeżeli przez pierwszy tydzień męki schudniesz pół kilograma – porzucisz wszystkie starania i przytyjesz kilogram. Tego lepiej uniknąć.

Jak gwarantuje producent ProLongSystem może dać oczekiwane efekty. Po dwóch miesiącach można zauważyć satysfakcjonującą różnicę. Na zakończenie kuracji z ProLongSystem penis może wydłużyć się o 6 centymetrów! Dobrze jest zmierzyć swojego członka przed rozpoczęciem kuracji oraz tuż po skończonej kuracji. Oczywiście w między czasie można uprawiać seks jak do tej pory.

Stosowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne ProLongSystem

ProLongSystem wykorzystuje siłę trakcji, która zmniejsza krzywiznę penisa i zwiększa jego rozmiar. Zaleca się zastosowanie trakcji do 1000g podczas dwóch pierwszych tygodni kuracji oraz zwiększenie do ok. 1200 w kolejnych tygodniach. Średnim czasem stosowania jest 1 godzina każdego dnia przez co najmniej 6 dni w tygodniu. Warto jednak zapoznać się dokładnie z instrukcją dołączoną do urządzenia, aby zaplanować samodzielnie przebieg swojej kuracji.

Aby zachować higienę, należy czyścić urządzenie wodą z mydłem, najlepiej po każdym użyciu. Po tym należy wytrzeć do sucha i odstawić do następnego zastosowania.

Jak przekonuje producent ekstender został poddany szczegółowym badaniom klinicznym, które potwierdziły jego działanie. Mimo, że jest to urządzenie bezpieczne, zaleca się, by stosowali go wyłącznie mężczyźni po 18 roku życia bez stwierdzonych problemów zdrowotnych.

Opinie i efekty ProLongSystem. Czy warto?

W Internecie można znaleźć wiele opinii i komentarzy mężczyzn zadowolonych ze stosowania ProLongSystem. Należy wziąć pod uwagę  przede wszystkim artykuły naukowe i wypowiedzi specjalistów w tej dziedzinie. Oczywiście, doświadczenia innych mężczyzn również powinny być cenne.

Efekty po czterech miesiącach stosowania u niektórych mężczyzn prezentują się tak:

  • powiększenie penisa o ponad 5 cm;
  • zmniejszenie zakrzywienia członka;
  • pełniejsza kontrola nad wytryskiem;
  • większa intensywność orgazmów.
Opinia Maxa: Kompleks małego penisa prześladował mnie od kiedy skończyłem 17 lat. Niestety przez 5 lat nie miałem odwagi zrobić z tym nic konkretnego. W końcu natrafiłem na informację o Pro Long System i pomyślałem, że jest to znak. Przesyłka była dyskretna, więc zamówiłem do domu i zacząłem stosować zgodnie z zaleceniami. U mnie rezultat, którego bym sobie nie mógł wymarzyć jeszcze parę lat temu – 5,2 cm długości we wzwodzie. Nareszcie mogłem odpuścić sobie kompleksy i poczuć większą pewność siebie w sypialni.
Opinia Adama: ProLongSystem mogę polecić każdemu, kto chce w sposób naturalny i fizyczny powiększyć trwale penisa. Tabletkom nie wierzę, gdyż mogą szybko zniszczyć organizm. Nie wierzę też wstrzykiwanym w członki olejom lub drogim operacjom chirurgicznym. Wierzę w ProLongSystem i wszystkim, którzy mają podobny problem do mojego także radzę uwierzyć.
Opinia Rogera: Może wydawać się, że jedyną wadą tego ekstendera jest dość wysoka cena. Jednak według mnie, jest to zaleta. Trzeba pamiętać, że cena oznacza jakość, co jest niezwykle ważne w przypadku urządzeń tego typu. Dzięki precyzji wykonania i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, mamy pewność, że przyrząd, który ma na celu przynieść nam same korzyści, nie wyrządzi krzywdy naszemu penisowi. Zresztą, zawsze można skorzystać z oferty specjalnej, zyskać niższą cenę i dodatkowe korzyści. Ja tak zrobiłem i teraz te dodatkowe centymetry dają mi jeszcze więcej przyjemności, a efekty stosowania są trwałe!

 

Gdzie kupić oryginalny ProLongSystem na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena ProLongSystem?

ProLongSystem można zamówić bez problemu na stronie producenta. Zapewnia on przesłanie wszystkich potrzebnych elementów zestawu, w eleganckim i trwałym opakowaniu. Poza tym do przesyłki dołączona jest także dokładna instrukcja i karta gwarancyjna.

Producent zapewnia gwarancję starannego wykonania z najlepszych i trwałych materiałów. Do wyboru mamy też 3 rodzaje pakietów. Podstawowy, polecany – rozszerzony o żel Spankadoo i urządzenie Spankadoo Vagina oraz zestaw opisywany jako maksymalna oszczędność z urządzeniem ProLongSystem, 2 żelami Spankadoo i 3 urządzeniami Spankadoo. Cena za ProLongSystem być może nie jest najniższa, ale trzeba mieć na uwadze efekty, jakie dzięki niemu można uzyskać.

Zalety, wady i podsumowanie produktu ProLongSystem na powiększanie penisa

Bezpieczny i skuteczny zestaw powiększający penisa. Do kilku centymetrów więcej już po kilku tygodniach ćwiczeń. Nie wymaga suplementacji – sposób bazuje na ćwiczeniach fizycznych.
Wysoka cena. Konieczność uzbrojenia się w cierpliwość – ćwiczenia wymagają czasu. Ryzyko złego wykonywania ćwiczeń, dość lakoniczna instrukcja obsługi.
ProLongSystem to innowacyjny zestaw do ćwiczeń męskiego przyrodzenia. W sposób naturalny i nieinwazyjny wydłuża narząd płciowy, jednocześnie dbając o zdrowie i trwałość efektów. W zestawie znajduje się specjalna instrukcja obsługi z opisami ćwiczeń i harmonogramem. Producent przemyślał wszystko, aby mężczyźni zażegnali problem małego penisa.

Tagi artykułu: Jaka cena ProLongSystem,  FORUM, ebay, amazon, opinie ProLongSystem, cena i skład ProLongSystem, apteka ProLongSystem, tabletki, suplement, jak stosować ProLongSystem, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić ProLongSystem, producent, jak używać ProLongSystem

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*