Home / Silvr – opinie. Najlepszy E-papieros – Elektroniczny papieros

Silvr – opinie. Najlepszy E-papieros – Elektroniczny papieros

Jestem Wojtek, pracuję w jednym ze sklepów spożywczych w okolicach Białegostoku. Mam 28 lat, jestem żonaty, w drodze moja pierwsza latorośl. To właśnie ciąża mojej żony i fakt, że będę tatusiem sprawiły, że postanowiłem pozbyć się mojego nałogu – papierosów.

Każdy wie, że zwykłe papierosy szkodzą, są rakotwórcze, nie pachną przyjemnie i co najgorsze – są drogie. W sytuacji, w której się znalazłem papierosy po prostu musiały zniknąć z mojego życia. Definitywnie! W końcu nie mogłem palić przy kobiecie w ciąży, nie mogłem także wydawać zbyt wiele na moje używki, gdyż musieliśmy z żoną odkładać pieniądze na wyprawkę dla dzidziusia. Moja żona nigdy nie paliła, więc zawsze czuła, jak przychodziłem z balkonu po zapalonym papierosie. To dla niej także było trudne. Więc wszystko zeszło się do tego, że postanowiłem rzucić palenie. Tylko jak to zrobić?

Uwierzyłem reklamom, kupując plastry wspomagające rzucenie palenia. Okazało się, że nie tylko nie rzuciłem palenia, ale też wydałem strasznie dużo na całą kurację. Już powoli traciłem wiarę, sięgając po kolejnego papierosa, gdy przypomniał mi się kolega, który poczęstował mnie elektronicznym papierosem. Z początku nie wierzyłem technologii i temu, że e-papieros może zastąpić zwykłe papierosy. Postanowiłem jednak spróbować – w końcu elektroniczne papierosy są nie tylko bardziej ekonomiczne, ale także nie śmierdzą i nie są zabójcze.

Właściwości i skład Silvr

Zamówiłem Silvr – zestaw, w którym znajdowały się 3 katomizery. Elegancki elektroniczny papieros w przystępnej cenie, z 5 smakami o różnej intensywności. Silvr miał także wiele przydatnych funkcji – chociażby dioda, która sygnalizowała, kiedy skończy mi się bateria.

Mgiełka, którą wydycha się podczas palenia e-papierosa nie zawiera substancji smolistych, jak również tlenku węgla i szkodliwych dla zdrowia nitrozoamin. Można więc stwierdzić, że papierosy elektroniczne takie jak Silvr są wiele bezpieczniejsze dla zdrowia niż papierosy tradycyjne.

Powoli zacząłem palić tylko Silvr. Nie myślałem już o zwykłych papierosach, wszak puszczałem elektroniczny bezzapachowy dymek. Spodobały mi się także smaki, o których można było zapomnieć przy zwykłych papierosach. No i nikt nie kazał mi wychodzić z lokalu lub na balkon, gdy chciałem zapalić – elektroniczne papierosy nie wydzielają trującego dymu, wiec można je palić dosłownie wszędzie, nawet w autobusie lub innych miejscach publicznych. Więc Silvr zabierałem zawsze ze mną i zawsze, gdy miałem ochotę puścić dymka, wyciągałem go z pokrowca, po czym rozkoszowałem się smakiem. W zestawie znajdują się następujące elementy:

  • Papieros elektroniczny Silvr
  • 3 katomizery
  • Zapasowa bateria
  • Ładowarka
  • Instrukcja obsługi e-papierosa

Z jednej strony byłem przerażony, bo palenie było moją małą odskocznią i rytuałem, który sprawiał mi przyjemność i pomagał się zrelaksować. Nie wyobrażałem sobie zrezygnowania z niego. Z drugiej czułem podekscytowanie, że spróbuję czegoś nowego. Ostatecznie wciągnąłem się na tyle w tego e-papierosa Silvr, że już nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnych papierosów

Działanie Silvr

Wprawdzie nie rzuciłem palenia, ale znalazłem zdrową, tańszą i przyjemniejszą w smaku alternatywę. Żona także zaakceptowała Silvr. Jeżeli chodzi o cenę, w przeliczeniu – wydawałem połowę mniej, niż przy zwykłych papierosach. Tak więc Silvr mogę polecić z wielu powodów. Jest zdrową alternatywą dla papierosów, tańszy, gwarantujący wiele przeżyć smakowych, nie jest napiętnowany przez społeczeństwo (zwłaszcza to niepalące). Istny raj – każdy palacz powinien tego spróbować.

Stosowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Na szczególną uwagę zasługuje tu zapasowa bateria, która stanowi akumulator jonowo-litowy. Jego żywotność ogranicza się do ok. 500 zaciągnięć, co oznacza bezproblemowe i swobodne korzystanie z e-papierosa. Po wyczerpaniu baterii można ją naładować w niecałe 3 godziny. W ten sposób można korzystać z urządzenia bez przeszkód i bez dłuższych przerw.

Silvr nie jest urządzeniem, które pomaga rzucić nałóg. Może jednak okazać się bardzo pomocny w ograniczeniu palenia, jest również bezpieczniejszy dla zdrowia ze względu na brak substancji szkodliwych, w tym również brak substancji rakotwórczych.

Opinie i efekty Silvr. Czy warto?

Każdy palacz ma na początku opory, żeby przerzucić się na papierosa elektronicznego. Wiele osób obawia się, że takie urządzenie jest złem koniecznym, tymczasem bardzo często okazuje się, że jest wprost przeciwnie.

To czym e-papieros prześciga tradycyjne papierosy, to przede wszystkim:

  • Możliwość ładowania
  • Wytrzymała bateria
  • Duży wybór substancji smakowych
  • Elegancki design urządzenia
  • Odporność na uszkodzenia

Dla mnie było to rozwiązanie idealne. Najważniejsze, że pozbyłem się tego okropnego smrodu i już nie trułem osób dookoła. Na ,,dymka” mogłem sobie pozwolić właściwie wszędzie i o każdej porze, do dla palaczy (zwłaszcza tych częstych)jest problemem ogromyn.

Gdzie kupić oryginalny Silvr na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Silvr?

Oryginalny Silvr w najniższej cenie można kupić na oficjalnej stronie produktu. Producent zapewnia w cenie 5 kartridży i 1 baterię elektroniczną, co patrząc na inne produkty tego typy, wydaje się być ofertą atrakcyjną dla osoby zamawiającej.

Opinia Krzysztofa: Nałóg to okropna rzecz, ale tak trudno mi było się oduczyć. Niestety w końcu stał się on tak uciążliwy dla wszystkich dookoła, że musiałem znaleźć jakieś rozwiązanie. Zdecydowałem się na e-papierosa Silvr, bo miał dużo opcji smakowych, a mój nałóg nie był już tak nieprzyjemny dla otoczenia. To było dla mnie idealne rozwiązanie i doskonale zastąpiło mi tradycyjne papierosy.

Reasumując – Silvr odmienił moje życie i podejście do zwykłych papierosów już nie sięgam po tytoń w najczystszej postaci. Prócz rzucenia zwykłych papierosów, staram się teraz także ograniczać elektroniczne palenie do minimum. Nie uda mi się całkowicie tego odstawić, ale na pewno małymi krokami poprawiam swoje życie i codzienne nawyki. Silvr to moim zdaniem idealny wybór zarówno dla palących, którzy chcą rzucić palenie, jak i dla tych, którzy chcą oszczędzić, poczuć nowe smaki lub spróbować tej uciechy.

Zalety, wady i podsumowanie produktu Silvr dla palaczy

Brak smaku nikotyny. Jednorazowa inwestycja (dla wielu zbyt droga). Konieczność zachowania ostrożności podczas używania i korzystania (zwłaszcza podczas transportu). Konieczność ładowania baterii i monitorowania stanu jej naładowania.
Silvr to idealna alternatywa dla zwykłych papierosów. Produkt ten pozwala oszczędzić na nałogu, jednocześnie dbając o zdrowie i zastępując szkodliwą nikotynę smakowym dymem z wkładów papierosów elektronicznych.
Silvr to idealna alternatywa dla zwykłych papierosów. Produkt ten pozwala oszczędzić na nałogu, jednocześnie dbając o zdrowie i zastępując szkodliwą nikotynę smakowym dymem z wkładów papierosów elektronicznych.

About The Author

Wojtek, lat 28. Zadowolony z życia mąż i przyszły ojciec. Od lat próbowałem rzucić palenie, które często wchodziło w konflikt z moim życiem prywatnym i zawodowym. Poznajcie moją historię i przekonajcie się, jak pozbyłem się natarczywego nałogu nikotynowego i czego użyłem jako alternatywy.
UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

[Silvrlink] Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

[Silvrkey]

Tagi artykułu: Jaka cena Silvr,  FORUM, ebay, amazon, opinie Silvr, cena i skład Silvr, apteka Silvr, tabletki, suplement, jak stosować Silvr, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Silvr, producent, jak używać Silvr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*