Home / Suplementy CaliVita

Suplementy CaliVita

Żyjemy w czasach, w których niestety musimy liczyć się ze wzrostem szkodliwych czynników. Środowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone, stale rośnie liczba samochodów a wraz z tym zawartość metali ciężkich w powietrzu. Wnikają one do naszego organizmu nie tylko wraz z powietrzem, którym oddychamy, ale też poprzez spożywane przez nas pokarmy i wodę.

Wzrost ilości pestycydów stosowanych w uprawach roślin jeszcze bardziej utrudnia nam dostarczanie do organizmów wszystkich niezbędnych mikroelementów i witamin. Niestety żywność, którą spożywamy dziś znacząco różni się od tej, którą spożywali nasi dziadkowie

Dodatkowo szybkie tempo życia, stres czy palenie papierosów sprawia, iż coraz częściej czujemy się zmęczeni, łatwiej się przeziębiamy, ciągle brakuje nam sił i ciężko nam się skupić nawet na najprostszych rzeczach.

Gdy zdrowa i zbilansowana dieta już nie wystarcza, warto wspomóc się naturalnymi suplementami. CaliVita ma bogatą ofertę produktów najwyższej jakości.

Do produkcji suplementów CaliVita wykorzystywane są wyłącznie surowce naturalnego pochodzenia. Produkty nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Produkty CaliVita® spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, jak i europejskie. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej, a ich jakość potwierdzona została licznymi certyfikatami.

Swoją wysoką skuteczność zawdzięczają odpowiednio dobranej ilości składników oraz ich jakości, a także produkcji z wykorzystaniem najnowszych technologii. Preparaty o przedłużonym działaniu zapewniają stały poziom substancji w organizmie nawet przez 10-18 godzin.
Ponadto

Działalność CaliVita® w żaden sposób nie prowadzi do niszczenia przyrody lub zanieczyszczania środowiska. Zbieranie składników roślinnych nie zagraża żadnemu gatunkowi ani nie narusza równowagi ich naturalnego środowiska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*