Home / nogi / Uronal – tabletki na nietrzymanie moczu

Uronal – tabletki na nietrzymanie moczu

W życiu każdego każdego człowieka, przychodzi taki okres, że zaczynamy odczuwać dyskomfort, spowodowany nietrzymaniem moczu. Jest to proces, który jest niestety niezależny od nas i posuwa się wraz z wiekiem. Jeżeli chodzi o kobiety, to nietrzymanie moczu nie zawsze zdarza się kobietom w podeszłym wieku. Nietrzymanie moczu może być częstsze u kobiet, które rodziły dziecko drogą naturalną, nawet te kobiety mogą odczuwać wielki dyskomfort pod tym względem.

Istnieje jeszcze jeden bardzo poważny problem, który bardzo często dotyka kobiety. Jest to problem z układem moczowym. Kobiety bardzo często miewają infekcje układu moczowego, ponieważ ich cewka moczowa jest o wiele krótsza niż u mężczyzn. Jest to bardzo bolesny problem, który niestety pojawia się dość często. Żeby zapobiegać takim schorzeniom  dobrze jest stosować suplementy diety. Jednym z nich może okazać się Uronal.

Właściwości Uronal

Uronal to preparat w postaci tabletek, który pomaga pozbyć się zaburzeń układu moczowego. Systematyczne przyjmowanie Uronalu powstrzymuje niekontrolowane nietrzymanie moczu oraz pozwala zachować zdrowie w okolicach cewki moczowej.

Uronal jest to specjalnie opatentowana formuła, oparta tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, która ma za zadanie poprawę jakości pęcherza oraz zwalczanie problemu nietrzymania moczu, zarówno te wysiłkowe, jak i neurologiczne. Regularne przyjmowanie produktu Uronal (jak z gwarantuje producent) może skutkować tym, że kobiety będą odczuwały mniejsze parcie na pęcherz i będą czuły się pewniej w codziennym funkcjonowaniu.

Osłabienie mięśni dna miednicy powoduje zaburzenia w kontrolowaniu prawidłowego wydalania moczu z organizmu. Z czasem schorzenie się pogłębia i pozostawione samo sobie, przeobraża się w nietrzymanie moczu (NTM). Uronal posiada aktywne składniki, które wzmacniają mięśnie dna miednicy, stymuluje odpowiednie mięśnie do pracy i wzmacnia układ moczowy.

Skład Uronal

Zaczynając kurację Uronalem, należy bardzo wnikliwie zbadać jego skład. Jest to niezwykle ważny element, kiedy chcemy dowiedzieć się, czy preparat możemy zastosować. Otóż ​​niektóre osoby są uczulone na niektóre składniki leków i suplementów diety, dlatego zawczasu lepiej jest mieć informację, o tym, co będziemy przyjmować. Z czego złożony jest Uronal? Poniżej wszystkie występujące w nim składniki:

 • Dynia
 • Pokrzywa
 • Żurawina
Zawiera całe bogactwo witamin oraz składników, które redukują wytwarzanie szkodliwego kwasu szczawiowego.
Pomaga nerkom wydalać szkodliwe substancje i zwiększa odporność, co bardzo często prowadzi do zapalenia pęcherza i innych zaburzeń w pracy układu moczowego.
Stosuje się ją także w medycynie naturalnej w celu zlikwidowania zakażenia dróg moczowych oraz zapalenia pęcherza. Posiada dużo flawonoidów i działa pozytywnie na pracę serca oraz ciśnienie tętnicze.

Składniki zawarte w Uronal, to między innymi:

 •  ekstrakt z pestek dyni piżmowej –  to niewątpliwie bomba witaminowa, która zawiera w sobie: cynk, selen oraz mangan. Są to składniki, które bardzo korzystnie wpływają na oczyszczenie i wzmocnienie pęcherza moczowego.
 •  Ekstrakt z żurawiny –  jak wiadomo żurawina jest polecana w walce z zapaleniami pęcherza. Wszystko dlatego, że jest bardzo bogata w witaminę C. Również dlatego została użyta w Uronalu, ponieważ ma właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne. Zapobiega osadzaniu się bakterii na nabłonka dróg moczowy.
 •  Ekstrakt z pokrzywy –  picie dużej ilości pokrzywy, sprzyja częstszemu oddawaniu moczu. Dzięki temu pozbędziemy się z dróg moczowych większej ilości bakterii, a one same pozostaną wolne i czyste.

Działanie Uronal

Uronal to dobry sposób, żeby pozbyć się kłopotliwego problemu nietrzymania moczu. Działanie Uronal, to przede wszystkim pobudzenie komórek, do tego, aby mogły przyśpieszyć produkcję testosteronu oraz estrogenu. Ponadto ten suplement diety ma także uszczelnić i wzmocnić ściany pęcherza moczowego. Co więcej, jego działanie to wzmocnienie mięśni dna miednicy. Regularnie stosując ten suplement diety, kobieta będzie mogła zapomnieć o dotychczasowym dyskomforcie, związanym z niekontrolowanym wyciekaniem moczu.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Stosowanie Uronal jest bardzo proste: wystarczy połknąć 1 kapsułkę dziennie i popić wodą. Trzeba tylko pamiętać o regularności, ponieważ bez tego efekty kuracji mogą nie być tak zadowalające jak byśmy chcieli.

Stosowanie preparatu Uronal jest bezpieczne i nie trzeba obawiać się o wystąpienie niepożądanych efektów ubocznych. Jedyne przeciwwskazania mogą dotyczyć osób, które są uczulone na którykolwiek ze składników. Zresztą, każdy kto ma jakiekolwiek wątpliwości przed zastosowaniem Uronalu, może rozwiać swoje wątpliwości u odpowiedniego lekarza specjalisty.

Opinie i efekty Uronal. Czy warto?

Jak już zostało wspomniane, zanim zamówimy Uronal, dokładnie sprawdźmy wszystko co dostępne na jego temat. Po poznaniu składu, należy prześwietlić fora, na których ludzie wypowiadali się o swoich sposobach na radzenie sobie z tym schorzeniem. Opinie, które są dostępne na temat Uronal były dobre. Jeżeli ktoś ma teorię i należyte podstawy, może postawić na zakupienie preparatu i przetestowanie go na własnym organizmie.

Osoby, które regularnie stosowały Uronal, mówią, że można odczuć następujące efekty :

 • likwidację pieczenia i swędzenia w okolicach intymnych;
 • mniejszy napór na cewkę moczową;
 • niwelację nadwrażliwości pęcherza;
 • redukcję dyskomfortu wynikającego z nacisku na cewkę moczową;
 • ochronę przed infekcjami w obrębie układu moczowego.

Poniżej opinie zadowolonych osób:

Opinia Emilii: mam dopiero 29 lat, a już mam problemy z nietrzymaniem moczu. Dla tak młodej osoby jak ja jest to poważny kompleks, który odbiera mi radość z życia. Mimo, że dbam o siebie i na higienę zwracam uwagę jak nikt inny, to często zdarza się, że czuć ode mnie nieprzyjemny zapach. Uronal w moim przypadku był konieczny do tego, żebym mogła zacząć normalnie funkcjonować. Preparat pomógł mi powstrzymać przykre dolegliwości taki jak pieczenie, swędzenie, ból, a także niekontrolowane popuszczanie moczu. Odzyskałam pewność siebie i dopiero teraz czuję, że żyję pełnią życia.
Opinia Elżbiety: Polecam Uronal każdej osobie, która cierpi ból i wstyd z powodu nietrzymania moczu. To doskonały środek, który bezpiecznie odżywia błonę cewki moczowej i stymuluje mięśnie dna miednicy. Cieszę się, że natrafiłam na to rozwiązanie. Odzyskałam radość z każdego dnia i przestałam być smutną i załamaną kobietą z kompleksami. Myślę, że to naturalny i zarazem nieinwazyjny sposób, żeby pozbyć się problemu nietrzymania moczu.

Gdzie kupić oryginalny Uronal na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena za Uronal?

We wspomnianych już recenzjach osób, na które można natrafić na forum, można dowiedzieć się, że najlepiej zamawiać Uronal na stronie producenta. Wtedy mamy jakość i gwarancję. Produkt trafi do nas zaledwie po kilku dniach od złożenia zamówienia i będzie w pełni zgodny z opisem i oryginalny. Nie warto kupować tańszych zamienników, a celować w produkt wart polecenia i uznany na rynku.

Podsumowanie produktu Uronal na nietrzymanie moczu

Uronal to preparat, który występuje w tabletkach, dlatego dawkowanie jest szybkie i wygodne. Kuracja jest skuteczna, a do tego bezpieczna i absolutnie nieinwazyjna. Cena jest atrakcyjna w porównaniu do efektów, które można uzyskać w tak niedługim czasie.
Uronal może nie działać jednakowo na wszystkich. Stopień i przyczyna schorzenia znanego jako nietrzymanie moczu mogą powodować, że kuracja prowadząca do zadowalających efektów będzie trwała u jednych dłużej, a u innych krócej. W stosowaniu Uronalu ważna jest też systematyczność.
Uronal to preparat, który redukuje dolegliwości wynikające ze schorzenia zwanego Nietrzymaniem moczu. Pozwala uzyskać ulgę w bólu, redukuje niekontrolowane popuszczanie moczu i sprawia, że mięśnie dna miednicy się naturalnie wzmacniają. Jego skład jest zbudowany na bazie roślinnej, dlatego środek jest bezpieczny i nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych.

Tagi artykułu: Jaka cena Uronal,  FORUM, ebay, amazon, opinie Uronal, cena i skład Uronal, apteka Uronal, tabletki, suplement, jak stosować Uronal, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Uronal, producent, jak używać Uronal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*