Home / żyły / Varicolen – suplement diety wspomagający walkę z żylakami

Varicolen – suplement diety wspomagający walkę z żylakami

Wiele osób (zwłaszcza kobiet) coraz częściej cierpi z powodu obrzęku nóg, czyli tzw. żylaków. Żylaki najczęściej pojawiają się na nogach i niestety nie wyglądają estetycznie. Mogą powstawać z wielu przyczyn, między innymi mogą pojawiać się genetycznie, ale także mogą wynikać z otyłości, nadwagi lub siedzącego trybu życia.

Żylaki to nic innego jak nieprawidłowa wydolność żylna.  Krew nie przepływa przez żyły w sposób prawidłowy. Może to prowadzić to zatorów. Niestety wiele osób nie wie nawet, że zaczyna się u nich choroba niewydolnościowa, albo po prostu bagatelizują ów problem, w nadziei, że minie sam z biegiem czasu.

Żylaki dolnych kończyn mogą przybierać niebieski kolor i mogą być wypukłe i bolesne. Jeżeli doprowadziliśmy ciało do takiego stanu, to bardzo niedobrze. Istnieje wiele sposobów, aby chociaż nieco cofnąć tę chorobę. Jednym z nim i najbardziej skutecznym jest zabieg operacyjny. Inni ludzie leczą się w sposób najbardziej naturalny wybierając długie spacery i więcej się ruszając i uprawiając sportów. Jeszcze inni używają kremów, maści czy tabletek na swój problem. Czy któraś z tych metod jest skuteczna by pozbyć się żylaków? Chyba zabieg najbardziej! Jeżeli chodzi o suplementy diety, to jak wiadomo z nimi bywa różnie. Czy zadziałają zależy od danej osoby. Jedno jest pewne, nie zaszkodzi spróbować.

Czym jest suplement diety Varicolen?

Jak można wyczytać z oficjalnego źródła Varicolen, to suplement diety w formie tabletek, który bazuje na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. Istnieje prawdopodobieństwo, że ten produkt wzmacnia pracę zastawek żylnych.  Możliwe, że dzięki jego stosowaniu przepływ krwi zostanie unormowany, a układ krwionośny wzmocniony.

Opinia internauty:

“Nazywam się Jerzy i od ponad 15 lat zajmuję się pracą nad rozwiązaniami pozwalającymi wyeliminować żylaki kończyn dolnych i tzw. zespołu ciężkich nóg. Nie jest to łatwe – problemy tego typu często mają podłoże genetyczne, chociaż w wielu przypadkach niewydolność żylna to również wynik nieprawidłowej diety i zbyt małej ilości ruchu. Jedno jest pewne – jeśli żylaki są widoczne gołym okiem (np. na udach i łydkach), świadczy to o tym, że choroba wkroczyła w zaawansowane stadium. Wiele osób sądzi, że te nieestetyczne uwypuklenia same w sobie nie są groźne. Wszystkie te osoby pragnę uświadomić, że niewydolność żylna to nie tylko brzydko wyglądające, wystające żyły. Do tego dochodzą często bóle nóg, drętwienie, pieczenie, obrzęki i zmiany skórne, a w najgorszych przypadkach ropiejące owrzodzenia zwiększające ryzyko rozwoju raka skóry. Takie zmiany wymagają natychmiastowej reakcji. W swoich działaniach skupiam się na naturalnych drogach postępowania z żylakami – uważam, że są najbardziej bezpieczne, w przeciwieństwie do inwazyjnych metod chirurgicznych, które po pierwsze nie gwarantują skuteczności, a po drugie rodzą ryzyko niebezpiecznych powikłań. Ostatnio moja praca koncentruje się na nowatorskiej metodzie zwalczania żylaków, która przywędrowała do Polski prosto z USA. Uważam, że to prawdziwy przełom w medycynie naturalnej, która przecież od lat stosowana jest w obszarze flebologii.”

Jakie składniki znajdują się w suplemencie diety Varicolen?

W składzie Varicolen znajduje się raptem kilka składników, ale bardzo cennych. Między innymi są to:

  • ekstrakt z pestek winogron – prawdopodobnie ma działanie przeciwzakrzepowe, jest bogaty w witaminę C oraz beta karoten i witaminę E. Często używany przez osoby, które chcą zachować młody wygląd na dłużej.
  • Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej – ma za zadnie wzmacniać żyły i tętnice. Ta mało popularna roślina ma wiele cennych dla zdrowia właściwości.
  • Ekstrakt z owocu granatu – ten smakowity owoc bardzo korzystnie wpływa na układ krwionośny. jest także polecany osobom, które cierpią z powodu chorób serca. Ponadto ma wyjątkowy smak.
  • Ekstrakt z miłorzębu japońskiego – bardzo dobrze wpływa nie tylko na poprawę koncentracji i pamięci, ale jest także dobrą alternatywą dla wspomagania układu krążenia.

Jednak jak wiadomo każdy suplement diet może inaczej działać na daną osobę. Zawsze należy bardzo dokładnie zapoznać się z informacjami umieszczonymi na opakowaniu i wiedzieć czy produkt nam nie zaszkodzi.

Czy Varicolen przynosi skutki uboczne?

Varicolen nie powinien powodować u nikogo działań niepożądanych. Musi być jednak stosowany zgodnie z przeznaczeniem. należy przyjmować taką dawkę jaką zaleca producent i pod żadnym pozorem jej nie przekraczać.

Produktu nie powinny przyjmować osoby uczulone na jakikolwiek składnik Varicolen. Przed rozpoczęciem kuracji tym preparatem najlepiej jest udać się do lekarza, w celu skonsultowania przyjmowania tabletek.

Opinie na temat Varicolen

Opinii na temat Varicolen jest pełno w Internecie i z łatwością je znajdziemy. Są te pozytywne, ale także negatywne. Ludzie różnie wypowiadają się na temat działania tego produktu. Poniżej kilka opinii, które mogą przekonać do siebie wiele osób.

Opinia Anny:

Lekarz stwierdził u mnie niewydolność żył. Objawiało się to nie tylko samymi żylakami, ale też widocznymi zmianami skórnymi i obrzękami, które nasilały się szczególnie wieczorem. Zauważyłam, że te zmiany nie chciały ustępować nawet po dłuższym odpoczynku. Dopiero Varicolen był w stanie to zastopować moje dolegliwości. W ciągu niecałych 2 tygodni żylaki zostały tak jakby wchłonięte, a żyły odblokowane. Nic nie boli, nic nie puchnie, a ja czuję się lekko przez cały czas.

Opinia Magdaleny:

Ta formuła jest inna od wszelkich innych, z którymi miałam do tej pory do czynienia. To zdumiewające, ale działa nawet w najgłębszych partiach żył i bez względu na to, czy żylaki zostały odziedziczone, czy też pojawiły się w wyniku prowadzenia niezdrowego trybu życia. Jako specjalista w tej dziedzinie mogę potwierdzić, że nie ma w tej chwili na rynku lepiej działającego środka, który działa szybko i nie ma efektów ubocznych. Twórcy tej kuracji w środowisku naukowym uważani są za pewnych kandydatów do nagrody Nobla. Tak rewolucyjnego odkrycia nie było od lat. Co ważne, dziś może korzystać z niego każdy. Według mnie to najbardziej bezpieczna i skuteczna formuła dostępna obecnie na polskim rynku.”

Opinia Hanny:

Varicolen zrobił to, czego nie udało się powtórzyć innymi naturalnymi metodami. Usunął już powstałe żylaki i zapobiegł tworzeniu się nowych. Obyło się także bez noszenia niewygodnych, uciskowych rajstop. To już 2 miesiące odkąd skończyłam kurację i nic nie nawróciło – nogi są zdrowe, ładne, bez żadnych żyłek i pajączków. Żylaki są już tylko wspomnieniem. Polecam każdemu, kogo dotyczy ten problem.”

Podsumowanie informacji na temat suplementu Varicolen

Suplement diety Varicolen został oparty na naturalnych składnikach, pochodzenia roślinnego. Został stworzony z myślą o osobach z niewydolnością żylną. Prawdopodobnie ma działać wzmacniająco na żyły, dlatego krew może szybciej i swobodniej płynąć.

Zawsze należy dokładnie zapoznać się z treścią na ulotce i stosować się do niej. Varicolen nie powinien przynieść nikomu skutków ubocznych, jeżeli będzie użytkowany zgodnie z przeznaczeniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*