Home / ViviComb – opinie. Grzebień Laserowy na Porost Włosów i łysienie

ViviComb – opinie. Grzebień Laserowy na Porost Włosów i łysienie

ViviComb

Jestem Roman, znajomi mówią na mnie Romuś. Jestem pogodnym facetem po czterdziestce. Mam żonę i trójkę dzieci – można mnie przypisać do grupy typowego Kowalskiego, który jeszcze spłaca kredyt za mieszkanie. Odbiegałem trochę od stereotypu tym, że dbałem o siebie i swoje włosy. Wiem, że zdrowie to podstawa, wiem też, że jeżeli nic nie robimy w kierunku dbania o urodę i formę, to witalna energia szybko z nas ucieka.

Szukałem sposobu, aby zachować piękne włosy. Od zawsze dbałem o moją fryzurę, starałem się przyjmować witaminy, zdrowo się odżywiałem i byłem bardzo aktywny. Jednak moja zdrowa idylla została pewnego dnia najzwyczajniej w świecie zburzona. Podczas porannego czesania zauważyłem, że na moim grzebieniu jest coraz więcej włosów. Z dnia na dzień było coraz gorzej – zacząłem tracić to, na czym najbardziej mi zależało. Moja piękna fryzura zmniejszała się z dnia na dzień.

Mi akurat nie brakowało energii. Nie czułem się też źle (z fizycznego punktu widzenia). Gorzej było z psychiką, która powiem szczerze – rozpadła się jak domek z kart. Wszystko przez włosy, które zaczęły wypadać w zastraszającym tempie. Gdybym nie podjął żadnych kroków, dziś pewnie byłbym łysy. Ja, Romuś znany ze swojej bujnej czupryny nie miałby swojego największego atutu – pomyślałem, że to, co jeszcze kilka miesięcy temu było niemożliwe, dziś jest jak najbardziej realne. Jednak znany jestem ze swojej zadziorności i tego, że się nie poddaję. Zacząłem szukać pomocy. Najpierw były witaminy i szampon. Problem polega na tym, że od zawsze przyjmowałem witaminy i używałem drogich szamponów pielęgnujących i utrwalających włosy. Więc na tym gruncie nie mogłem się wykazać. Potrzebowałem czegoś nowego, czegoś, co nie nazywa się chirurgicznym przeszczepem włosów – nie mam na to ani pieniędzy, ani ochoty. Znalazłem ViviComb – nie lek, a urządzenie, które działa na zasadzie grzebienia.

ViviComb

Właściwości i skład ViviComb

ViviComb to urządzenie, które emituje zbawienne wiązki światła LLLT. Dzięki laserowi moje włosy zaczęły odrastać. Przestał także wypadać – codziennie czesałem się za pomocą ViviComb, jak zalecał producent. Byłem pozytywnie nastawiony, ale nie tylko dlatego, że jestem pozytywnym człowiekiem – uwierzyłem w innowacyjną laserową metodę. Nie myliłem się, ViviComb sprawił, że moje włosy najpierw przestały wypadać, a później zaczęły odrastać. Oczywiście urządzenie wzmocniło także te włosy, które nie zdążyły wypaść.

Innowacyjność ViviComb polega na tym, że przy wykorzystaniu niskoenergetycznego lasera LLLT pomaga zwiększyć wytwarzanie ATP w organizmie, działa biostymulująco i aktywuje włosy, które znalazły się w fazie spoczynku. To dlatego grzebień jest tak skuteczny w leczeniu łysienia i może konkurować z zabiegami wykonywanymi w wyspecjalizowanych klinikach.

Kupując ViviComb zainwestowałem w mocne, zdrowe włosy i nie przeliczyłem się. To urządzenie godne jest polecenia dla każdego, kto traci włosy lub ma problemy z ich porostem. Wygodne w użyciu, stylowe i co najważniejsze – skuteczne. Wiem, że włosy to ludzka rzecz ulotna, ale nie chciałbym ich stracić w tym wieku. Udało mi się odeprzeć atak starości z ViviComb. Oczywiście dalej stosuje urządzenie, gdyż ViviComb działa nie tyko regenerująco, ale także profilaktycznie, wzmacniając włosy i nadając im blasku, jakiego do tej pory nie miałem. Wam też to polecam!

Działanie ViviComb

Nie tylko ja zauważyłem więcej włosów na głowie. Coraz więcej komplementów słyszałem też z ust członków mojej rodziny i od przyjaciół. Znowu poczułem się młodo i mogłem odzyskać dawny optymizm. Odzyskałem pewność siebie i kamień spadł mi z serca, że nie musiałem obawiać się, że któregoś dnia obudzę się smutny i łysy. Świetne uczucie, to jakby ktoś podarował mi najlepszy prezent na świecie.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Urządzenie ViviComb jest gotowe do użycia, kiedy świecą się na nim dwie diody: zielona i czerwona. Wtedy trzeba przyłożyć grzebień płasko przy głowie, a następnie przesuwać stopniowo po całej powierzchni głowy. Najlepiej stosować ViviComb 3 razy w tygodniu, nie krócej niż 15 minut.

Od kiedy stosuje grzebień laserowy ViviComb nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Trzeba jednak stosować się do zaleceń opisanych na ulotce produktu. Stosowanie grzebienia częściej niż zalecane 3 razy w tygodniu nie spowoduje szybszego odrastania włosów.

Opinie i efekty ViviComb. Czy warto?

Zawsze mam optymistyczne podejście do wszystkiego, do nowości też. Dlatego dałem szansę grzebieniowi laserowemu na łysienie. Z każdym kolejnym dniem widziałem coraz to lepsze efekty, dlatego ani myślałem przerywać kuracji. Z drugiej strony oczywiście nie oczekiwałem, że po jednej nocy obudzę się z czupryną dwa razy gęstszą. I każdemu radzę takie podejście. Grzebień jest skuteczny, ale nie ma magicznych zdolności.

To, co udało mi się zauważyć w trakcie trwania kuracji ViviComb to:

  • Szybszy przyrost nowych włosów
  • Zahamowanie łysienia
  • Pojawienie się nowych cebulek włosów
  • Włosy są zdrowsze i mocniejsze

Poza tym grzebień laserowy ViviComb jest wygodny w użytkowaniu – można stosować go w domu oraz wozić ze sobą w podróży ze względu na niewielkie rozmiary. Nawet na wakacjach mogłem zapakować ViviComb do walizki, tak żeby zapewnić sobie ciągłość kuracji.

Gdzie kupić oryginalny ViviComb na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena ViviComb?

O ViviComb dowiedziałem się ze strony producenta, dlatego to właśnie tam zamówiłem laserowy grzebień. Spotkałem się ze sprzedażą tego produktu na aukcjach poza stroną, ale szczerze nie radzę tam zamawiać, bo nie posiadają odpowiednich certyfikatów i mogą nie działać tak jak należy. Cena ViviComb jest może wyższa niż cena odżywek i tabletek do włosów, ale według mnie zdecydowanie warto podjąć ten wydatek biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne rezultaty.

Opinia Magdy: Nigdy nie miałam bujnych włosów, ale po czterdziestce zaczęły wypadać garściami. Próbowałam wszystkiego, ale nic nie pomagało. Mimo różnych uczesań wciąż było widać prześwity skóry głowy – tak mało włosów miałam. Kiedy koleżanka opowiedziała mi o tym, że jej mąż stosuje grzebień laserowy ViviComb, postanowiłam, że też muszę go wypróbować. Nigdy wcześniej się nie spotkałam z czymś takim, dlatego nie wiedziałam czego się spodziewać. Niepotrzebnie się bałam, bo efekty były zaskakujące. Już po 4 tygodniach moje włosów było o wiele więcej. Już dawno nie byłam tak szczęśliwa!

Każdy jest inny i to że ViviComb zadziałało na mnie, nie oznacza, że zadziała tak samo na każdego. U mnie wystarczyły 4 tygodnie, żeby włosy zaczęły widocznie odrastać. U znajomego z pracy ponad 6 tygodni. W każdym przypadku o którym słyszałem lub czytałem laserowy grzebień działał – niektórzy tylko potrzebowali mniej czasu, a inni trochę więcej. Tak czy inaczej ViviComb stymuluje naturalny porost włosów i skutecznie powstrzymuje ich wypadanie. Moim zdaniem warto zainwestować w metodę, która ma ponad 90% skuteczności w leczeniu łysienia. Jest to zdecydowanie bardziej opłacalne niż operacja przeszczepu włosów.

Zalety, wady i podsumowanie produktu na łysienie ViviComb

Skuteczna kuracja na porost włosów. Bezpieczny. Wzmacnia włosy i powoduje wzrost nowych. Łatwy w użyciu.

Na efekty należy poczekać co najmniej kilkanaście dni do kilku tygodni.

Grzebień laserowy ViviComb wykorzystujący innowacyjne promienie LLLT to nie tylko bezpieczeństwo i łatwość użycia, ale także efektywność. Dość drogie urządzenie, ale w przeliczeniu na preparaty, szampony – koszty szybko się zwracają. Obecnie na rynku nie ma lepszego i skuteczniejszego urządzenia na porost włosów.

About The Author

Witajcie! Jestem Roman – pogodny facet po 40 z żoną i trójką dzieci. Gdybym nie podjął żadnych kroków, dziś pewnie byłbym łysy. Ja, Romuś znany ze swojej bujnej czupryny nie miałby swojego największego atutu. Sprawdźcie co zrobiłem, żeby zatrzymać zbyt szybkie wypadanie włosów i jak odzyskałem gęstą i lśniącą fryzurę.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!
ViviComb znalazł się w rankingu tabletek na porost włosów!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

[ViviComblink] Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

[ViviCombkey]

Tagi artykułu: Jaka cena ViviComb,  FORUM, ebay, amazon, opinie ViviComb, cena i skład ViviComb, apteka ViviComb, tabletki, suplement, jak stosować ViviComb, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić ViviComb, producent, jak używać ViviComb

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*