Home / Whitify – specyfik pomocny w wybielaniu zębów

Whitify – specyfik pomocny w wybielaniu zębów

Zęby stanowią bardzo ważną część każdej twarzy. Zęby są często naszą wizytówką – mówimy, uśmiechamy się, rozmawiamy, więc są widoczne. Zadbane uzębienie to także zdrowie. Zadbanie o swoje zęby powinno być przede wszystkim nakierowane na zdrowie, a dopiero potem na wygląd.

Niestety stan zębów często może być niezależny od danej osoby. Chodzi o to, że niektóre osoby które dbają o swoje zęby, mogą mieć genetycznie występującą próchnicę lub być bardziej narażone na tego rodzaju schorzenia. Nie jest to zależne od niczego, niestety muszą często chodzić do dentysty i jeszcze bardziej zważać na to co jedzą. Inne osoby z kolei nie przywiązują do swoich zębów zbyt dużej uwagi, a są one niemal non stop w idealnym stanie, niezależnie od tego co te osoby jedzą. Jest to niesprawiedliwe. Owszem.

Z całą pewnością wszystkie osoby, które dbają o swój wygląd chcą jeszcze bardziej wybielić swoje uzębienie. Taki zabieg jest często bezbolesny i co najważniejsze dostępny dla każdego. Wybielić zęby można w domu, ale także u dentysty. Dzisiaj, producenci suplementów diety wymyślają nowe specyfiki niemalże na okrągło, codziennie. Tak jest z produktami do wybielania zębów.

Ostatnio na rynku dostępny jest produkt o nazwie Whitify, które pomaga szybko i bezboleśnie odświeżyć stan uzębienia. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat Whitify, to zapraszam do zapoznania się z poniższymi informacjami. 

Czym jest produkt o nazwie Whitify?

Innowacyjny produkt Whitify, to specyfik do wybielania zębów w domowym zaciszu. Ciekawe jest to, że na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informację, że ów produkt pomoże nam wybielić zęby w zaledwie sześć dni! W opakowaniu znajdują się także wszystkie niezbędne elementy do wybielania zębów. 

Dzięki Whitify najprawdopodobniej pozbędziemy się osadów z wina, kawy czy papierosów. Ponadto najprawdopodobniej nie będziemy musieli się stresować wizytą u dentysty, tylko w zaciszu własnych czterech kątów będziemy mogli wybielać zęby. 

W skład takiego zestawu wchodzi lampka LED oraz żel nakładany na zęby. Specjalnie opatentowana formuła, ma być możliwie bezpieczna dla zębów i nie powodować podrażnień. Produkt powinien być używany zgodnie z jego przeznaczeniem. Zawsze należy stosować się do ulotki dołączone do opakowania.

Opinia Pani Ewy Gąsior, stomatolożki:

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały czas się uczę i podnoszę swoje kwalifikacje, a naprawdę, przez te wszystkie lata zmieniło się bardzo dużo i co chwila pojawiają się nowe wynalazki i odkrycia. Ostatnio na sympozjum w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, czyli zestawie do domowego wybielania zębów. Przetestowałam go i byłam zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby nawet skuteczniej niż zabiegi dentystyczne, a jednocześnie taniej i bez skutków ubocznych! Teraz w swoim gabinecie też zaczęłam używać Whitify i mówię o nim swoim pacjentom.”

Co wchodzi w skład Whitify?

Co prawda Whitify działa na podobnej zasadzie, co urządzeniu dentystyczne, jednak lepiej jest wykonać zabieg siedząc na fotelu w swoim mieszkaniu, niż na fotelu dentystycznym. Whitify to duże, eleganckie opakowanie, w którym znajdziemy:

  • lampę LED – jest ona malutka i idealnie dopasowana do uzębienia. Można ją z łatwością włożyć do ust, a następnie przemyć i schować do pojemnika. Jest też elegancka i estetycznie wygląda.
  • Nakładkę – zakłada się podczas każdego użycia na lampę.
  • Ampułki z żelem – żel ten jest aplikowany bezpośrednio na nakładkę, przed każdym użyciem.

Jeżeli chodzi o składniki aktywne, to znajdziemy tam przede wszystkim:

  • ekstrakt z nasion granatu – bardzo dobrze działa na całe nasze ciało. Daje działanie antybakteryjne, co jest skuteczne, gdyż pochłania toksyny i zanieczyszczenia.
  • ekstrakt z aloesu – jak wiadomo aloes działa leczniczo i kojąco, ale także pomaga w usuwaniu przebarwień.

W skład wchodzi także mentol oraz substancję pomagające oczyścić zęby. cały skład jest w całości dostępny na ulotce załączonej do opakowania.

Zalety wynikające ze stosowania Whitify

Zalet tego typu produktu jest naprawdę wiele. Należy pamiętać o tym, że osoby, dla których wizyty u dentysty są stresujące, tego stresu się pozbędą. Ponadto kupując Whitify można zaoszczędzić pieniądze, oczywiście Whitify nie należy do najtańszych produktów, jednak ta cena jest nieporównywalna do ceny, którą ponieślibyśmy u dentysty. 

Co więcej, wybierając Whitify najprawdopodobniej nie będziemy narażani na efekt nadwrażliwości. Jak gwarantuje producent Whitify, nie powinniśmy odczuć żadnych skutków ubocznych podczas stosowania, a to rzadkość gdy wybiela się zęby. 

Jak stosować produkt Whitify?

Stosowanie Whitify nie jest skomplikowane, jednak trzeba robić to poprawnie i zgodnie z zaleceniami producenta. Wybielanie zębów w 30 minut? Czy to możliwe? jak gwarantuje producent, to możliwe! Wystarczy wykonywać zabieg, regularnie przez 6 dni, a efekt gwarantowany.

Na początku należy bardzo dokładnie wyszorować i wypłukać zęby. Następnie na nakładkę należy wycisnąć odpowiednią dawkę żelu i rozprowadzić ją po nakładce. Tak przygotowaną nakładkę mocuje się w lampce i uruchamia ją na 30 minut, pozostawiając na zębach. Kiedy lampka przestaje świecić należy wszystko schować do pojemnika, po wcześniejszym opłukaniu wszystkich elementów.

Czy Whitify daje jakiekolwiek skutki uboczne?

Najważniejsze jest zdanie producenta produktu, a ten jednoznacznie opowiada się, że stosowanie Whitify nie przyniesie nikomu efektów niepożądanych. Produkt został najprawdopodobniej opatentowany bardzo dokładnie i z dbałością o każdy detal, dlatego nie powinniśmy odczuwać nieprzyjemnych skutków.

Opinie na temat Whitify

Ludzie różnie wypowiadają się na temat Whitify. jedni bardzo doceniają pozytywne działanie Whitify na zęby, a inni nie zauważają wielkiej zmiany. Zawsze, wszędzie znajdą się osoby, które mimo wszystko będą negatywnie nastawione i to tyczy się wszystkiego. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup produktu i przetestowanie jego właściwości. Poniżej przedstawiam kilka istotnych opinii na temat Whitify, które znajdziemy na oficjalnej stronie producenta.

Opinia Barbary: „Niedawno na każdym zdjęciu miałam zaciśnięte usta, bo czym się tu chwalić… żółtymi zębami? Wyglądało to nienaturalnie, ale nie mogłam tego przemóc. Córka mnie namówiła na Whitify i jestem jej wdzięczna, bo teraz moje zęby są czyste i ładne. Mogę się wreszcie uśmiechnąć do zdjęcia.”
Opinia Piotra: „Bardzo szybko zobaczyłem różnicę w kolorze zębów. Już w pierwszych kilku dniach zaczęły stawać się coraz bardziej białe. Wszyscy w pracy zaczęli mnie pytać, u kogo tak wybieliłem zęby. Trochę ich zaskoczyło jak powiedziałem, że zrobiłem to sam, w domu.”
Opinia Łukasza: „Od dawna próbowałem sobie poradzić z żółtym kolorem zębów, ale cóż… nie szło mi. Dopiero z Whitify uzyskałem taki kolor jaki chciałem!”
Opinia Marka: „Mam wrażliwe zęby i bałem, że Whitify nie będzie dla mnie. Na szczęście w trakcie stosowania nie czułem nic nieprzyjemnego, tylko podziwiałem swój nowy uśmiech haha :)”

Gdzie zamówić produkt Whitify?

Whitify najlepiej jest zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Produkt można zamówić przez Internet. Wysyłka jest szybka i bezpieczna. Można zamawiać także za granicę. Na tej stronie mamy gwarancję jakości, gdyż tylko tam otrzymamy produkt oryginalny.

Podsumowanie informacji na temat Whitify

Whitify to produkt do wybielania zębów. Najprawdopodobniej bielszy odcień otrzymamy zaledwie po sześciu dniach regularnego stosowania preparatu. W jego skład wchodzą specjalnie składniki, które wybielają zęby. Produkt jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Tagi artykułu: Jaka cena Whitify,  FORUM, ebay, amazon, opinie Whitify, cena i skład Whitify, apteka Whitify, tabletki, suplement, jak stosować Whitify, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Whitify, producent, jak używać Whitify

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*